2008 ‘Lehman Moment About to Hit’ — Büyük Bankalar Acı Çekiyor; ETHW’nize Iyi mi Erişilir, ‘Dijital Dolar Yasası Yok,’ Sega Blockchain Oyunu — Bitcoin.com Haber Haftası İncelemede – The Weekly Bitcoin News

Bitcoin.com News Week in Review’un bu haftaki sayısında, dünyanın en büyük iki bankası – Credit Suisse ve Deutsche Bank – kredi temerrüt sigortası seviyeleri son olarak 2008 mali krizinde görülenlere benzer şekilde sıkıntılı değerlemelerden muzdarip. Bu tür dev tradfi (geleneksel finans) kurumlarının dışındaki varlıklarla ilgilenenler için, son Ethereum hard fork’undan ETHW tokenlerinizi iyi mi talep edeceğinize dair kullanışlı bir rehber de bu baskıda bulunabilir. Ek olarak, bir ABD senatörü “Dijital Dolar Yasası Yok”u uygulamaya koydu ve Japon oyun devi Sega, ilk blok zinciri oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

‘Lehman Anı Şeklinde Tecim’ – Credit Suisse ve Deutsche Bank, Bankaların Kredi Temerrüt Sigortası 2008 Seviyelerine Yaklaştığından Sıkıntılı Değerlemelerden Mağdur

ABD Birleşik Devletleri’ndeki dördüncü en büyük yatırım bankası olan Lehman Brothers’ın batmış olduğu ve batkı etmiş olduğu 2007-2008 mali krizinden bu yana on yıldan fazla vakit geçti. 14 yıla yakın bir süre sonrasında, dünyanın en büyük bankalarından Credit Suisse ve Deutsche Bank sıkıntılı değerlemelerden muzdarip ve bankaların kredi temerrüt sigortası seviyeleri 2008’den beri görülmeyen derecelere yaklaşıyor.

Devamını oku

Birleşmeden Ilkin Elinizde ETH Bulunduysa ETHW Jetonlarınıza Iyi mi Erişeceğinize İlişkin Adım Adım Kılavuz

Yeni Ethereumpow (ETHW) ağ lansmanı ile ethereum sahipleri haiz oldukları her ether için tek bir ETHW almaya hak kazanıyor. Aşağıda, ethereum sahiplerine Metamask benzer biçimde bir cüzdan kullanarak ETHW tokenlerine iyi mi erişebileceklerini gösteren kolay bir kılavuz yer almıştır.

Devamını oku

ABD Senatörü, Gömü ve Fed’in Amerikalılara Kağıt Para Birimi Kullanarak Müdahale Etmesini Yasaklamak İçin ‘Dijital Dolar Yasası’nı Çıkarıyor

Bir ABD senatörü, bir merkez bankası dijital para birimi kabul edilirse, “ABD Hazinesi ve Federal Biriki’in Amerikalılara kağıt para kullanarak müdahale etmesini yasaklayan Dijital Dolar Yasası”nı yürürlüğe koydu. Tasarı ek olarak şunları belirtiyor: “ABD Birleşik Devletleri Kanunu 31. başlığın 16 5103.

Devamını oku

Japon Oyun Devi Sega İlk Blockchain Oyununu Başlatacak

En büyük Japon oyun şirketlerinden kabul edilen Sega, bir başka Japon geliştirme şirketi olan Double Jump Tokyo ile ortaklık içinde ilk blockchain oyununu piyasaya süreceğini duyurdu. Sega’nın Sangokushi Taisen serisine dayanan oyun, blok zinciri unsurlarını desteklemek için Japon ölçeklendirme odaklı bir proje olan Oasys kullanılarak inşa edilecek.

Devamını oku

Bu hikayedeki etiketler

2008 Finansal Kriz, bankalar, blok zinciri oyunu, Kriz, Dijital Dolar, Ethereum Sert Çatal, ETHW, Lehman Brothers, Dijital Dolar Yasası Yok, PoW, sega, senator, The Merge

Bitcoin.com News’den bu haftanın en sıcak haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirdiğinizden güvenli olun.

bitcoin.com

2015’ten beri Bitcoin.com, kriptoya yeni gelenleri tanıtmada küresel bir liderdir. Erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve objektif haberler ve sezgisel kişisel gizleme ürünleri ile her insanın satın almasını, harcamasını, ticaretini, yatırım yapmasını, kazanmasını ve kripto para birimi ve finansın geleceği hakkında güncel kalmasını kolaylaştırıyoruz.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir