70 binden fazla haiz, SEC aleyhindeki toplu davaya katıldı

70.000’den fazla Ripple (XRP) sahibi, John Deaton’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı açmış olduğu toplu davaya katıldı.

Şu an 70.100. @GaryGensler & @SECEnfDirector 50 eyaletten, her ABD bölgesinden ve 🌍 çevresindeki 141 ülkeden değişik geçmişlere haiz 70 binin üstünde #XRPHolder, Howey’deki yasa dışı genişlemenizle 🆚 savaşmak için bir araya geldi.

Savaşı kaybedeceksin. https://t.co/FHr5HkUxOh

— John E Deaton (210K Takipçi Sahtekarlara Dikkat Edin) (@JohnEDeaton1) 8 Ağustos 2022

Deaton’a bakılırsa, SEC’in yasaları ihlal etmiş olduğu nedeni öne sürülerek Ripple ve yöneticilerine dava açma sonucu XRP’nin kıymetini etkileyerek varlığın yatırımcılarına maddi zarar verdi.

Ona bakılırsa, SEC argümanının XRP üstündeki tesiri komisyona karşı dava açılması için kafi.

“SEC, XRP’nin kayıt dışı bir menkul kıymet olduğuna hakkaten inanıyorsa, devam eden bir dava esnasında niçin tokenin satışına izin veriyorlar?”

Bu size SEC’in iddialarının saçmalığını gösteriyor. Robinhood’un XRP’yi listelememesinin tek sebebi bekleyen dava. XLM, XRP’den dünyaya geldi. Stellar Vakfı, XLM’yi başka bir amaç olmadan etkinlik göstermek için sattığını kabul ediyor. Aynı kurucu. XRP ise XLM bir güvenlik olmalıdır, sadece listelenmiştir https://t.co/41lseEQ1xr

— John E Deaton (210K Takipçi Sahtekarlara Dikkat Edin) (@JohnEDeaton1) 8 Ağustos 2022

Ayrıca Deaton, 8 Ağustos tweetinde Stellar Lumens’in (XLM) de SEC’in tanımına bakılırsa bir menkul kıymet olarak sınıflandırılması icap ettiğini söylemiş oldu. Ona bakılırsa, “XLM, XRP’den dünyaya geldi” ve “aynı kurucuya” haiz.

Ripple ve SEC ile ilgili güncelleme

Ayrıca, SEC ve Ripple arasındaki dava devam etti ve komisyon “geciktirme taktikleri” kullanmakla suçlandı.

Kripto avukatı James Filan, SEC’i komisyonun mahkemeye verdiği tek satırlık yanıttan sonrasında mahkemenin zamanını boşa harcamakla suçladı ve Ripple’ın gerçek keşfini tekrardan açma talebi üstüne hiçbir pozisyon almadığını söylemiş oldu.

#XRPCommunity #SECGov v. #Ripple #XRP SEC, Ripple Davalılarının Yargıç Netburn’ün SEC yetkililerinin açıklamalarının videolarının doğrulanmasına ilişkin kararını uygulama çabalarına tek satırlık bir cevap verdi. SEC, Ripple’ın gerçek keşfini tekrardan açma talebi üstüne herhangi bir pozisyon almadığını söylüyor. pic.twitter.com/AXU0XDYhSi

— James K. Filan 🇺🇸🇮🇪 108k (sahtekarlardan sakının) (@FilanLaw) 9 Ağustos 2022

Ripple, yalnızca konuşma meydana getiren SEC çalışanlarının 7 videosunun kimliğini doğrulamak istiyor ve SEC gene bununla uğraşıyor (SEC, geçen yıl cevap verirken oyunlar oynadı).

Kimlik doğrulama, davalarda standart bir şeydir ve bu kadar zor olmamalıdır. https://t.co/tUizICh18V pic.twitter.com/KSVQNLpQ82

— Jeremy Hogan (@attorneyjeremy1) 4 Ağustos 2022

Hakim daha ilkin komisyonun, Ripple’ın sunmuş olduğu ve SEC yetkililerinin sözlerini içeren bazı videoların kimliğini doğrulamasını emretmişti.

Ripple, videoları tutan platformlara mahkeme celbi göndermek için izin istemişti. Sadece SEC, bunu, olmadığı keşfi tekrardan açma talebi olarak karıştırdı.

Filan dedi ki:

“SEC’in yanıtı, SEC’in hemen sonra Ripple’ın orijinal talebini yanlış yorumladığı tek cümlelik bir cevap vermek için beş gün beklemesinin kanıtladığı benzer biçimde, yargı sürecinin kötüye kullanılması ve Mahkeme’nin zamanının kaybıdır.”

SEC’in yanıtı, SEC’in hemen sonra Ripple’ın orijinal talebini yanlış yorumladığı tek cümlelik bir cevap vermek için beş gün beklemesinin kanıtladığı benzer biçimde, yargı sürecinin kötüye kullanılması ve Mahkemenin zamanının kaybıdır. Orijinal talep alttadır. pic.twitter.com/xyUw93lv2Z

— James K. Filan 🇺🇸🇮🇪 108k (sahtekarlardan sakının) (@FilanLaw) 9 Ağustos 2022

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir