AKIŞ Mayıstan Beri En Yüksek Noktaya Taşındı, DOT Süratli 10$ Seviyesine Yaklaşıyor – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Token Mayıs ayından bu yana en yüksek noktasına tırmanırken, haftaya adım atmak için akış yeşildi. Artış, son kazanımların genişletilmesiyle fiyatların Pazartesi günü %15 kadar arttığını görmüş oldu. Polkadot da birkaç ayın en yüksek seviyelerini sağlamlaştırdığı için daha yüksekti.

AKIŞ

FLOW, bugünün seansında token fiyatlarının %15’e kadar artmasıyla Pazartesi gününün en dikkate kıymet hareketlerinden biriydi.

FLOW/USD, Pazar günü 2,59$’dan düşük bir seviyeden işlem gördükten sonrasında haftaya adım atmak için gün içi en yüksek seviyesi 3,13$’a terfi etti.

Bu hareket, FLOW’un fiyatların 4,00 doların üstünde işlem görmüş olduğu 11 Mayıs’tan bu yana en yüksek noktasına yükseldiğini görmüş oldu.

AKIŞ/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bugünün zirvesi, tokenin uzun vadeli direncini 3,00 dolardan kırmasıyla geliyor.

Artış, fiyat gücünün tırmanmaya devam etmesi ve yazılı olarak aşırı alım bölgesinde takip etmesiyle ortaya çıkıyor.

Şu anda, göreceli güç endeksi (RSI), Nisan ayından bu yana en yüksek noktasına yakın olan 75.28’lik bir okumada.

Bu, yakın fiyat düşüşlerini bekleyen ayılar için pozitif yönde olabilir.

Polkadot (DOT)

FLOW üç ayın en yüksek seviyesine çıkarken, polkadot (DOT) iki aya yakın en yüksek seviyesine çıktı.

DOT/USD, 8,54 $’ın en düşük seviyesinde kaldıktan 24 saatten kısa bir süre sonrasında haftaya adım atmak için 9,36 $’lık bigün içi zirvesine tırmandı.

Pazartesi günkü artışın bir sonucu olarak DOT, son müdafa hatlarından kabul edilen 9,30 dolarlık fiyat tavanının kısa bir süre üstüne 10,00 doların üstüne çıktı.

DOT/USD – Günlük Grafik

Daha önceki zirvelere ulaştığından beri, boğalar büyük olasılıkla karı güvence altına almak için hareket ettiğinden, polkadottaki kazançlar bir miktar hafifledi.

Momentumdaki bu düşüş, 14 günlük RSI’nin 67 işaretinin yakınında kendi direnç seviyesine ulaşmasıyla ortaya çıkıyor.

DOT, hareketini 10,00 $ işaretine doğru genişletmek isterse, o vakit göreceli gücün bu engeli aşması gerekecektir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Aşırı alıma karşın polkadot’un bu hafta 10 dolara yükselmesini bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Dragos Asaftei / Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir