Alman Kripto Borsası Nuri İflas Dosyaları – Bitcoin Haberleri

Kripto para borsası Nuri, batkı başvurusunda bulunmuş oldu ve bildirildiğine nazaran, sektördeki yeni başlayanlar için sıkıntılı bir yılda adım atan Almanya’nın ilk fintech’i oldu. Şirket, müşterinin platformun hizmetlerine ve fonlarına erişiminin etkilenmeyeceğine dair güvence verdi.

Kripto Borsası, İflas Dosyasının Sebebi Olarak ‘Likidite Üstündeki Kalıcı Gerginliği’ Belirtti

Berlin merkezli kripto borsası Nuri, eski adıyla Bitwala, Almanya’nın başkentindeki bir mahkemeye batkı başvurusunda bulunmuş oldu. İş gazetesi Handelsblatt’ın haberine nazaran, şirket yeni bir finansman turunu güvence altına almak için meydana getirilen başarısız girişimlerin peşinden 9 Ağustos Salı günü harekete geçti ve Nuri’nin son kripto pazarındaki düşüş sebebiyle batkı başvurusunda bulunan ilk Alman fintech bulunduğunu belirtti.

Borsadan meydana getirilen açıklamada, Kovid-19 pandemisinin tesirleri, siyasal belirsizlikler ve son olarak olarak Rusya’nın Ukrayna’yı askeri işgali sebebiyle 2022’nin startup’lar, bilhassa finansal teknolojilerle çalışanlar için sıkıntılı bir yıl olduğuna dikkat çekildi.

Nuri ek olarak, büyük satışlar, Terra/Luna protokolünün çöküşü ve Celsius ve öteki kripto fonlarının iflası dahil olmak suretiyle kripto alanındaki negatif gelişmelerin ayı piyasasına yol açtığını söylemiş oldu:

İşimizin likiditesi üstünde kalıcı bir baskının önüne geçmek için zamanında doldurmaya devam ettik.

Nuri Müşterileri Kısıtlamasız Para Yatırabilir ve Çekebilir

Madeni para tecim platformu, dosyalamanın ürün ve hizmetlerini, müşterilerin fonlarını yada yatırımlarını etkilemeyeceği mevzusunda ısrar etti. Müşteriler, Solarisbank ile meydana getirilen ortaklık yardımıyla hesaplarına engelsiz bir halde erişmeye ve diledikleri vakit tüm paralarını yatırabilecek yada çekebilecekler. Bu hem kripto para varlıkları hem de euro mevduatları için geçerlidir.

Kripto borsası ek olarak, geçici batkı işlemlerinin uzun vadeli bir tekrardan yapılandırma planı geliştirmek ve uygulamak için bir temel sunduğundan güvenli bulunduğunu altını çizdi. Nuri, 2015’te piyasaya sürüldü ve 2021’deki tekrardan markalaşmaya kadar birkaç yıl süresince Bitwala adı altında etkinlik gösterdi.

“Bu adım, tüm müşterilerimiz için en güvenli yolu sağlamak için lüzumlu hale geldi,” diye yineledi ve ekibine, ürün ve hizmetlerinin mevcut ve gelecekteki müşterilere hizmet vermeye devam etmesini sağlamak için mümkün olan her şeyi yapacağına yemin etti.

Bu hikayedeki etiketler

İflas, Bitwala, Kripto, kripto borsası, kripto piyasası, Cryptocurrencies, Cryptocurrency, gerileme, Exchange, dosyalama, almanca, Almanya, Acizlik, piyasa, Nuri, Slump, tecim platformu

Öteki Alman kripto şirketlerinin batkı başvurusunda bulunmasını bekliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Lubomir Tassev

Lubomir Tassev, Hitchens’ın şu sözünü beğenen, teknoloji meraklısı Doğu Avrupa’dan bir gazetecidir: “Yazar olmak, yaptığım şey değil, olduğum şeydir.” Kripto, blok zinciri ve fintech’in yanı sıra, internasyonal siyaset ve iktisat öteki iki esin deposudur.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, P365

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir