Almanya merkezli Nuri batkı başvurusunda bulunmuş oldu, CoinFlex tekrardan yapılandırma sürecini başlattı

Negatif piyasa koşulları, Almanya merkezli kripto bankası Nuri’yi batkı başvurusunda bulunmaya zorladı.

Nuri 9 Ağustos’ta kripto kışı ve Luna ve Celsius çöküşüne maruz kalması sebebiyle mali sıkıntılar sebebiyle batkı ettiğini duyurdu. Dosyalama, dijital bankanın uygulanabilir bir tekrardan yapılandırma seçeneği üstünde çalışırken müşterinin fonlarını güvenli bir halde iade etmesini sağlamak için lüzumlu hale geldi.

Nuri, tüm müşterilerin fonlarının güvende bulunduğunu ve Solarisbank AG’nin bankacılık altyapısı onları koruduğu için devamlı sağlayıcıdan öğrenim edilebileceğini söylemiş oldu.

Açıklamaya bakılırsa:

“Geçici batkı işlemleri, bizimle meydana getirilen mevduatlarınızı, kripto para birimi fonlarınızı ve Nuri Pot yatırımlarınızı etkilemez.”

Basın zamanı itibariyle Nuri, birçok kullanıcı para çekmeye çalışırken yüksek trafik yaşadığını tweetledi.

Şu anda yüksek trafik ve kullanım yaşıyoruz, bu da mobil uygulamamızın performansının düşmesine niçin oluyor. Ekibimiz performansı çoğaltmak için oldukca çalışıyor. Lütfen paranın güvende bulunduğunu ve uygulamayı hemen sonra kullanmayı deneyebileceğinizi ihmal etmeyin 🙏🏻

— Nuri (@NuriBanking) 9 Ağustos 2022

Tekrardan yapılandırma için CoinFlex dosyaları

Seyşeller merkezli kripto borsası CoinFlex, kripto yatırımcısı Roger Ver’den 84 milyon dolarlık borcu geri almak için savaşım etmiş olduğu için tekrardan yapılandırma başvurusunda bulunmuş oldu.

Seyşeller mahkemesi vesilesiyle, mevduat sahiplerini rvUSD jetonları, hisse senedi ve kilitli FLEX Coin’den paylaşmak için müşterilerinden ve hissedarlarından onay istiyor. Tekrardan yapılanma sürecine yeni hissedarları dahil edecek.

24 Haziran’da satın alan çekmeyi durdurduğundan beri CoinFlex, kullanıcılarına geri ödeme yapmak için uygun seçenekler aradı. 15 Temmuz’da sınırı olan para çekme işlemlerine izin verdi.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir