Apecoin DAO, Sıkılmış Maymun Merkezli Bir Haber Yayınının Finansmanını Onayladı – Bitcoin News

Apecoin DAO topluluğu üyeleri, Bored Ape Gazette adlı Bored Ape Yacht Club (BAYC) merkezli bir haber yayınını ilk yıl için 150.000 $ ile finanse edecek bir yönetim teklifini onayladı. Bored Ape Gazette 1 Haziran 2021’den beri faaliyetteyken, sitenin operatörü Bored Ape haber kapsamını “artırma” planlarıyla “toplumu daha iyi bilgilendirmeyi” vaat ediyor.

Apecoin DAO, 12 Ay Süresince Sıkılmış Maymun Odaklı Bir Haber Sitesini Finanse Edecek

Apecoin DAO üyeleri, yönetim önerisi AIP-70’e gore önümüzdeki 12 ay için kendi haber yayınlarını kiraladılar. Teklife gore, The Bored Ape Gazette haber sitesinin operatörü, yayının “geçen yıl süresince katlanarak büyüdüğünü” söylüyor.

Yayının operatörü, “bu topluluk için güvenilir bir data deposu yapmaya emin bulunduğunu ve operasyonları ekosistem genelinde devamlı araştırma, çözümleme ve raporlamaya genişletmek isterim” mevzusunda ısrar ediyor.

The Bored Ape Gazette’in tek yazarı ve editörü, önümüzdeki 12 aylık operasyon için 150 bin dolara mal olacağını ve fonların “maymunların her şeyi kapsaması için günde 1-2 hikayeden 3-5’e çıkacağını” söylüyor. Bored Ape Gazette, sahibi “iki haftada bir haber bültenleri ve derinlemesine raporlar” hazırlamayı düşündüğü için Apecoin DAO topluluğunu “daha iyi bilgilendirmeye” odaklanacak.

STAKING GÜNCELLEMESİ » @apecoin Vakfı, @HorizenLabs’ın Stake Sistemini İnşa Edeceğini Açıkladıktan Sonrasında, Gazete, Daha Fazla Data İçin Horizen Labs Kurucu Ortağı @Crypto_Counsel ile Röportaj Yapmış oldu

Hikayenin tamamı burada: https://t.co/jEQpaNFbmy

— The Bored Ape Gazette🍌 (@BoredApeGazette) 29 Temmuz 2022

The Bored Ape Gazette, AIP yazarlarıyla röportajlar yapmayı ve belirli yönetişim önerilerini tartışan topluluk üyeleriyle röportajlar yapmayı planlıyor. Apecoin DAO’nun topluluk ve yönetim sistemi, kripto varlık apecoin’i (APE) kullanır. Dijital para birimi şu anda piyasa değerine gore en büyük 34. kriptodur ve APE’nin bugünkü genel piyasa kıymeti 2 milyar doların birazcık üzerindedir.

Son 30 gün içinde APE, ABD doları karşısında %44 kıymet kazanmıştır sadece kripto varlığının tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 26.70$’dan %74 düştü. The Bored Ape Gazette’in kapsamı, genel olarak maymunlarla ilgili her şeyi tartışan BAYC merkezli oldukça sayıda habere yer veriyor.

Haber kapsamı, “Meşhur Maymunlar”, “Kulüp Haberleri”, “Yol Haritası 2.0” ve “Mühim Satışlar” benzer biçimde kategorileri ihtiva eder. Gösterim, BAYC’nin yanı sıra Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT’leri, Meetbits, Yuga Labs, Bored Ape Kennel Club (BAKC) ve NFT pazaryerleri benzer biçimde mevzuları da kapsamaktadır.

Benzer web istatistikleri, The Bored Ape Gazette’in 865.175 küresel internet sayfası sıralamasına haiz bulunduğunu ve 52.4 bin ziyaret gördüğünü gösteriyor. Sitenin ziyaretleri, Tayvan ve ABD’nin haber sitesinin en oldukça trafik çeken bölgeleri olmasıyla bundan önceki aya gore %45,68 daha düşük.

The Bored Ape Gazette’in AIP’si, “Gelecek yıl süresince The Bored Ape Gazette’in bu topluluğun her üyesi için baş haber deposu olacağına inanıyoruz” diyor. “DAO’nun desteğiyle Bored Ape Gazette internet sayfası 24 saat seçimi bir haber sitesi olacak.”

Ek olarak, resmi Apecoin DAO Twitter hesabı bu hafta The Bored Ape Gazette’in AIP’sinin geçtiğini deklare etti ve yönetim sürecine katıldıkları için her insana teşekkür etti.

Bu hikayedeki etiketler

24 saat seçimi haber sitesi, AIP, AIP-70, Apecoin, Apecoin DAO, BAYC, Bored Ape, Bored Ape Gazette, Bored Ape Yacht Club, kripto varlıkları, Yönetişim, Meebits, haberler, haber sitesi, haber sitesi, NFT haberleri, Değiştirilemez Token, teklif, Similarweb, Tayvan, trafik, ABD, Yuga Labs

Apecoin DAO’nun Bored Ape Gazette’in bir senelik finansmanını onaylaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir