Arthur Hayes, Fed’in dönmesi durumunda birleşmeden sonrasında Ethereum’un 5 bin dolara ulaşacağını tahmin ediyor

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, birleştirme yükseltmesinin başarıya ulaşmış olması ve Federal Biriki’in pivotunu sürdürmesi durumunda Ethereum’un (ETH) fiyatının 5.000 dolara yükselebileceğini tahmin etti.

Hayes ek olarak, Ethereum’un mevcut fiyatının, 2815 dolarlık model fiyatının %76 altında sattığı için yatırımcılar için çok büyük bir satın alma fırsatı temsil ettiğini de ortaya koydu.

Eth’den 5000$’a

5 Ağustos tarihindeki bir gönderide Hayes, Fed’in “enflasyonla savaşım etmek yerine büyümeyi desteklemeye” yönelik ekseninin, oranda bir genişlemeye yol açacağını söylemiş oldu – bu durum, Fed’lerin ekonomiyi desteklemek için daha çok para basmak zorunda kalacağı bir durum.

Bu senaryoda, Ethereum Merge sonunda Eylül ayında gerçekleştiğinde, dijital varlığın yüksek öğrenci haiz deflasyonist bir varlık olacağı için 5000$ sınırını aşabileceğine inanıyor.

Her yıl Ether’in ihraç edilme oranı, yeni PoS modeli altında ~%90 oranında azalacaktır… Dolaşımdan çıkarılan Ether, yalnızca ağın popülaritesi arttıkça artacaktır… Tüm bu faktörler beraber, gene de Ether fiyatını belirlemelidir. katlanarak yukarı.

Fed pivotu yok + başarıya ulaşmış Ethereum birleştirmesi

Federallerin daha çok para basarak büyümeyi destekleme kararından geri döndüğü bir durumda Hayes, birleşmenin Ethereum’un fiyatını gene de 3562 dolara itebileceğini düşünüyor.

Hayes’e gore, birleşmenin Ethereum için bir “üçlü halving” etkinliği yaratması umut ediliyor. Bitcoin’in (BTC) fiyatı yarılanmaya daima pozitif yönde tepki verdiğinden, ETH’nin fiyatının da benzer şekilde tepki vermesi beklenebilir.

Öteki tahminler

Hayes, Ethereum birleşmesi başarısız olursa yada askıya alınırsa ve Fed politikalarını değiştirirse, mevcut 1600 $ seviyesini koruyabileceği için varlık fiyatı üstünde herhangi bir negatif tesir olamayacağını söylemiş oldu.

Sadece, birkaç şahıs başarısız vaatlerden dolayı hayal kırıklığına uğrayacaktır.

1600 dolarlık tahminine iyi mi ulaştığını açıklayan Hayes, Ethereum’un 17 Haziran ile 26 Temmuz arasındaki birleşme heyecanı olmadan %1,72 oranında yükseleceğini söylemiş oldu.

Bundan dolayı, bir birleştirme hatası fiyatı 1.099$’a düşürür. Sadece Fed pivotundan daha çok likidite olacağı için, ETH’nin Mart 2020 ile 2021 içinde “Fed para arzını bir kez daha genişlettiğinde” olduğu benzer biçimde yükselmesini bekliyor.

Ayrıca, Fed pivotu olmayan ve Ethereum Merge’in başarısız olduğu bir senaryoda Hayes, ETH’nin muhtemelen 17 Temmuz’un en düşük seviyesi olan 1.081 $’a döneceğini tahmin etti.

Gösterilen: Ethereum, Kategorilenmemiş

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir