Artık Cameo’da Sıkılmış Bir Maymun NFT’sinden Tavsiye Alabilirsiniz

Tişört giyen bir 3D maymun, “Oldukça gülünç olan harp zamanı romanları okudum” diyor.

“Düşünce, kendinizi harp zamanı ve bu büyük kriz zamanlarının perspektifine sokmak ve yaptığınız şey ansızın bunaltıcı benzer biçimde gelmiyor.”

Bu, hesabı şu anda Cameo’da yayında olan Bored Ape #9132’nin videolarından birinin yalnız bir tadı.

Hayranların ünlülere ve etkisinde bırakan kişilere kısa, hususi videolar için ödeme yapmış olduğu platform olan Cameo, şimdi ilk Bored Ape NFT’sine ev sahipliği yapıyor. PFP’den 3D’ye geçmiş, oldukca sıkılmış görünen bir maymundan tavsiye almak istediyseniz, şimdi şansınız.

Bored Ape #9132, “Ailenizi arayın” ve “Yalnız değilsiniz” benzer biçimde düşüncelerle alıcılara tavsiye veren ve başka bilgiler sunan üç dakikalık videolar hazırlar. Bir videonun başlangıç ​​fiyatı 25$’dır.

Ape’in arkasındaki adam, Boost VC’de bir girişim kapitalisti ve erken Coinbase yatırımcısı olan Adam Draper’dır.

Draper, Decrypt’e, Bored Apes’leri 3D karakterler olarak yaşam bulduklarında “organik olarak sahiplerinin kişiliğini üstlendiğini” gördüğünü söylemiş oldu.

Cameo sayfasından “Bunun benim için başlangıç ​​konuşmaları almam için yeni bir kanal bulunduğunu hayal ediyorum” dedi. “Ek olarak, insanların Bored Ape topluluğuyla daha ilkin mümkün olmayan bir halde ilişki kurmasının bir yolu olabilir.”

3D Ape, Boost VC tarafınca desteklenen bir animasyon şirketi olan Aquifer tarafınca yapılmış oldu.

Milyarder girişim kapitalisti Tim Draper’ın oğlu Draper, daha ilkin Cameo’da Ape videoları çekmeyi “iklim değişikliğine umar” olarak adlandırmıştı. Karikatürü Cameos’tan elde edilmiş gelir, çevresel nedenlere bağlı. “Bu süreçte kazanılan tüm paralar [put] okyanusta kar amacı gütmeyen kuruluşlara doğru”, Draper’ın BAYC #9132 Twitter hesabında gösterildi.

Bazı oldukca büyük Maymun parmaklarını görmenin iklim değişikliğini iyi mi “tedavi edeceği” açık olmasa da, kati olan bir şey var – Bored Ape Yat Kulübü kesinlikle kutuplaşıyor. Snoop Dogg ve Eminem benzer biçimde Maymun sahipleri, Maymunlarını her fırsatta sergilemelerine karşın, birçok fanatik bunu şiddetle onaylamadığını açıkladı – NFT’lerin hemen hemen pek yaygın olmadığının bir işareti.

Draper ise en küçük bir etkilenmediğini söylüyor.

“Muhalefeti olan bir endüstriyi seviyorum. Bu, internette mülkiyetin enerjisini fark ettiklerinde zanaat mevzusunda daha tutkulu olacakları anlamına geliyor” dedi.

Editörün notu: Bu yazı Adam Draper’ın yorumlarıyla güncellendi.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir