ATOM 3 Haftanın En Düşük Seviyesinden Uzaklaşırken SHIB Cumartesi Günü Toparlandı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Arka arkaya üç günlük düşüşün peşinden, meme para birimi bir destek noktası bulmuş şeklinde görünmüş olduğu için shiba inu Cumartesi günü toparlandı. Cosmos da hafta sonu için çoğunlukla düşüşlü bir başlangıç ​​olan daha yüksekti. Yazarken, küresel kripto piyasası kıymeti %1,31 düştü.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba inu (SHIB), art arda üç günlük düşüşün peşinden token rallisi olarak Cumartesi günü yine yeşile döndü.

Dünyanın en büyük on ikinci kripto para birimi, hafta sonuna adım atmak için 0,00001397 dolarla gün içi zirvesine terfi etti.

Bu, meme coin fiyatlarının mühim bir destek noktasının altında olan 0,00001270 $ ‘a düşmesinden bir günden kısa bir süre sonrasında geldi.

SHIB/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bu taban fiyat 0,00001290 $ işaretiydi, sadece boğalar daha çok düşüşe direnerek SHIB/USD’yi 0,00001300 $ bölgesine geri itti.

Yazılı olarak, 14 günlük göreli güç endeksi (RSI), 51.44 tabanının marjinal olarak üstünde olan 52.13’te izliyor.

Endeks yükselmeye devam ederse ve 58’lik bir tavana doğru hareket ederse, SHIB’nin 0,00001500$’a yaklaştığını görebiliriz.

Evren (ATOM)

Cosmos (ATOM) da son zamanlarda kaybetmiş olduğu bir yengi serisinden kurtulmuş olduğu için hafta sonuna adım atmak için birazcık daha yüksek işlem görüyordu.

Cumartesi günü ATOM/USD, 11,02$’a terfi etti ve bu, dün meydana gelen 10,20$’ın altındaki dipten 1,00$’ın üstünde.

Dünün düşüş baskısı, mühim bir destek noktasının altında kısa bir hareketin peşinden boğaların piyasaya geri dönmesiyle ATOM’u 10,00 doların altına göndermek için kafi değildi.

ATOM/USD – Günlük Grafik

10.65$’daki taban Cuma günü marjinal bir halde kırıldı, sadece o zamandan bu yana duyarlılık değişti ve bazıları şimdi 11,55$’lık bir tavana yakın bir hareket bekliyor.

SHIB’de olduğu şeklinde, ATOM boğaları bugünkü ralliyi uzatmak isterse, RSI’nin mühim seviyede yükselmesi gerekecek.

Şu anda endeks 48.05 tabanında seyrediyor, sadece fiyatların potansiyel hedefe erişmesi için 53’lük bir tavana doğru hareket etmesi gerekiyor.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Bu hafta sonu kozmosun 11,55$’a ulaşmasını bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir