AVAX 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Yaklaştı, FIL Hafta Sonu Oynaklığına Karşın %15 Arttı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Çığ, pazarların çoğunlukla konsolide olmasına karşın Cumartesi günü iki ayın en yüksek seviyesine yakın işlem görüyordu. Öteki bir kural dışı, hafta sonunu başlatmak için yükselen ve bugünkü seansta %10’un üstünde tırmanan filecoin oldu. Şu ana kadar kripto piyasaları %1,03 daha yüksek işlem görüyor.

Çığ (AVAX)

Çığ (AVAX), fiyatlar iki ayın en yüksek seviyesine yaklaşırken Cumartesi gününün kayda kıymet kazançlarından biriydi.

Cuma günkü 23.98$’lık dip seviyesinin peşinden, AVAX/USD hafta sonu seansına adım atmak için 25.91$’a terfi etti.

Bu hareket, tokenin uzun vadeli 26.00$ tavanına ve iki ayın en yüksek seviyesi 26.42$’a yaklaştığını gösteriyor.

AVAX/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bugünün zirvesi, AVAX’in art arda dört seansta toplanarak fiyat enerjisini birkaç haftanın en yüksek seviyesine çıkarması ile geliyor.

Yazılı olarak, göreceli güç endeksi (RSI), 22 Temmuz’dan bu yana en yüksek noktası olan 62.50’de izliyor.

Bu hem de, AVAX’ın 26.42 $ seviyesinin üstüne çıkması için üstesinden gelmesi ihtiyaç duyulan 64’lük bir tavanın marjinal bir halde altında.

Dosya parası (FIL)

AVAX iki ayın en yüksek seviyesine yaklaşırken, fiyatlar ortalama %15 arttığı için filecoin (FIL) bir zamanlar günümüzün en büyük hareketlilerinden biriydi.

FIL/USD, 8,10$’ın en düşük seviyesinde kaldıktan 24 saatten kısa bir süre sonrasında hafta sonuna adım atmak için 9,43$’lık gün içi zirvesine çıktı.

Cumartesi günkü artışın bir sonucu olarak FIL, çoğu zaman son müdafa hattı olan 9,50$’lık tavan fiyatına yaklaştı ve 10,00$’ın üstüne çıktı.

FIL/USD – Günlük Grafik

Genel olarak, geçtiğimiz Pazartesi günü fiyatların ortalama üç ayın en yüksek seviyesi olan 11.37$’dan düşmesine karşın, filecoin son yedi gün içinde hala %25’in üstünde arttı.

FIL’in bu yüksek seviyeleri tekrardan yakalaması için 14 günlük RSI’nin kendi direnç noktasını geçmesi gerekecek.

Gösterge şu anda aşırı alım bölgesinde olan 70’te seyrediyor, sadece Pazartesi günü ulaşmış olduğu nokta olan 82’ye yaklaşması gerekecek.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Aşırı alıma karşın filecoin’in bu hafta sonu 10 dolara yükselmesini bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir