Axie Infinity Tüm Zamanların Satışlarında 4 Milyar Doları Aşar, Ekip Klasik Oyun Gibi olmaktan SLP Ödüllerini Kaldırır – Bitcoin Haberleri

Tüm zamanların 4 milyar dolardan fazla satışını kaydeden Axie Infinity, yeni Origin dereceli oyun moduna SLP ödülleri eklendiğinden, oyunun klasik modunun artık kullananların pürüzsüz aşk iksiri (SLP) elde etmesine izin vermeyeceğini duyurdu. Ekip ek olarak, pazar yeri vesilesiyle Ronin ağında basılabilen, değiştirilemeyen jeton (NFT) rünlerini ve tılsımları tanıttı.

Oyna-Kazan Oyunu 4 Milyar Dolarlık Satışa Ulaşırken, Axie Infinity’nin Klasik Modu Artık SLP Toplamayacak

11 Ağustos’ta gösterilen bir blog gönderisine nazaran, Axie Infinity ödül sistemini değiştiriyor ve SLP’yi klasik oyundan kaldırıyor. Axie Infinity, NFT’leri içeren en popüler oyna-kazan (P2E) oyunlarından biridir. Dappradar.com tarafınca toplanan tüm zamanların istatistiklerine nazaran, oyunun NFT koleksiyonu şimdiye kadar tüm zamanların satışlarında 4,24 milyar dolar görmüş oldu.

Cryptoslam.io verileri ek olarak, Axie Infinity’nin tüm zamanların satışlarında 4 milyar doların üstünde bulunduğunu gösteriyor, sadece metrik, dappradar.com’un istatistiklerine kıyasla bir dokunuş daha azca (4.08 milyar dolar). 4 milyar dolarlık satış, bugüne dek 17.038.131 işlemde gerçekleşti ve 2.291.087 NFT sahibi var.

Axie Infinity, kriptoslam.io’daki en iyi NFT koleksiyonudur, zira Bored Ape Yacht Club (BAYC), 2,36 milyar dolarlık satışlarla Axie Infinity’nin arkasından gelir ve Cryptopunks tüm zamanların 2,35 milyar dolarlık satışlarına haizdir. “Origin Season 0: Phase 3 Is Here” adlı son olarak blog gönderisinde, Axie Infinity, oyundaki bazı değişikliklerin klasik mod ödüllerini kaldıracağını detaylandırıyor.

Oyunun yönetimi, Origin’in dereceli oyun modunu kullanan oyuncuları ödüllendirmeyi planlıyor. NFT rünleri ve tılsımları da tanıtıldı ve ekip oyunun skor tablosu ödüllerini ayarladı.

Axie Infinity Perşembe günü yapmış olduğu açıklamada, “Planlandığı benzer biçimde, SLP’yi Faz 3’ün bir parçası olarak Axie Infinity Classic’ten (V2) Axie Infinity Origin’e (V3) taşıyacağız” dedi. “Bu, SLP emisyonunun 12 Ağustos saat 9:30 GMT +7’de V2’den tamamen kapatılacağı anlamına geliyor. Origin’den Classic’e geçişin en büyük yararlarından biri, SLP ekonomisini dengelemek için genişletilmiş yeteneklerdir. Bundan dolayı, Origin ile SLP ödül sisteminin tasarımı, bu hedefle uyumlu olacak şekilde ayarlanıyor.”

Axie Infinity, P2E oyununun ayrılmaz bir parçası olan iki mahalli jetona, smooth love iksir (SLP) ve axie infinity (AXS) ihtiva eder. SLP, ödüller için kullanılırken, AXS, topluluğun yönetim belirtecidir. AXS, 6 Kasım 2021’de AXS birim başına 164$’a ulaştığında, BTC’nin yaşam boyu fiyatına ulaşmasından dört gün ilkin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. AXS şu anda ATH’sinden %88’den fazla düştü ve SLP’nin düşüşü yüksek fiyat daha da fena. 13 Temmuz 2021’de SLP 0,399 dolarlık yüksek bir fiyata ulaştı ve bugün o noktadan %98’den fazla düştü.

Bu hikayedeki etiketler

4 Milyar Dolar, 4 Milyar Dolar satış, 11 Ağustos, axie, axie infinity, axs, Blok Zinciri, Klasik, Klasik Mod, Kripto Para Birimi, kriptolar, Oyunlar, Önder Panosu, Liderler, Piyasalar, nft, NFT’ler, Değiştirilemez Token, Fungible Olmayan Jeton Koleksiyonları, Başlangıç ​​Sezonu, P2E, kazanmak için oyna, Ödüller, ödül sistemi, satışlar, SLP, Smooth Love Potion, v2

Axie Infinity’nin SLP ödül yapısını değiştirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir