Binance, Büyük İtalyan Futbol Kulübü Lazio için NFT Biletleri Satacak – Bitcoin Haberlerini Değiştiriyor

Kripto borsası Binance, İtalya Serie A şampiyonasında önümüzdeki sürem İtalya’nın önde gelen futbol takımlarından önde gelen Lazio’nun maçları için NFT biletleri sunacak. Lazio taraftarları, çeşitli indirimlerden yararlanmak için jetonları kullanabilecekler.

Lazio Fanatikleri Cryptocurrency Exchange Binance’den NFT Biletleri Alacak

Dünyanın önde gelen kripto tecim platformu Binance, 2022/23 sezonunda İtalyan futbol kulübü SS Lazio’nun maçları için NFT biletleri satışına başladığını duyurdu. Alıcılar, Roma’nın en büyük spor tesisi olan efsanevi Stadio Olimpico’yu ziyaret etmek ve favori takımlarının iç saha maçlarını seyretmek için takas edilemeyen jetonları (NFT’ler) kullanacaklar.

Bilet sahipleri, stadyuma erişimin yanı sıra, Lazio mağazasında satılan tüm ürünlerde %10 ve kulübün Birliğin her yıl düzenlemiş olduğu Avrupa Ligi maçlarının biletlerinde %20 şeklinde birçok indirimden yararlanabilecek. Avrupa Futbol Federasyonları (UEFA).

İndirimlerin yanı sıra, dijital bilet satın alan taraftarlar, yandaş jetonları kazanma ve bir takım hususi etkinliğe erişim kazanma şansına da haiz olacaklar. Bilet satın almak için Lazio destekçilerinin Binance ile bir hesap açmaları ve Binance Yandaş Token Platformuna gitmeleri gerekecek.

Dijital varlık borsası, NFT biletlerinin geleneksel bilet dağıtım sistemiyle ilgili iyi malum bazı sorunları çözmeye destek olacağını savundu. Mesela, takas edilemeyen jetonlar, stadyumda tek bir koltuk iki kez satıldığında çift biletlemeyi önlemeye ve biletlerin sahteciliğini ve yitik yada hasarla ilgili sorunları önlemeye izin verir.

Binance, Lazio’nun ana forma sponsorudur. 30 milyon Euro’luk (30.5 milyon$) sponsorluk anlaşması geçen sonbaharda duyuruldu. İki taraf, üçüncü bir yıl için uzatma seçeneği ile iki senelik bir başlangıç ​​süreci için bir anlaşmaya vardı.

NFT biletleme girişimi, Haziran ayında Binance’in Portekizli futbol süperstarı Cristiano Ronaldo ile fazlaca yıllı hususi bir NFT ortaklığına girmesinden sonrasında geldi. Meşhur futbolcu, takipçilerine “ikonik bir spor evveliyatına haiz olma” fırsatı sağlamak için birkaç NFT koleksiyonu yayınlamayı planlıyor.

Bu hikayedeki etiketler

Binance, Crypto, kripto ticareti, Cryptocurrencies, Cryptocurrency, Digital Tokens, Exchange, fanlar, futbol, ​​Lazio, nft, NFT biletleri, NFT’ler, Fungible olmayan jetonlar, ortaklık, futbol, ​​sponsor, Sponsorluk, destekçiler, biletler, Jetonlar

Lazio NFT biletlerinin İtalya’daki futbolseverler içinde yüksek talep görmesini bekliyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bizlere bildirin.

Lubomir Tassev

Lubomir Tassev, Hitchens’ın şu sözünü beğenen, teknoloji meraklısı Doğu Avrupa’dan bir gazetecidir: “Yazar olmak, yaptığım şey değil, olduğum şeydir.” Kripto, blockchain ve fintech’in yanı sıra, internasyonal siyaset ve iktisat öteki iki esin deposudur.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Marco Iacobucci Epp

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir