Binance CEO’sunun Wazirx Cüzdanları Hakkında Uyarısı, Nijeryalı EFCC, Naira Amortismanına İlişkin O’Leary Dip’i Satın Aldı — Bitcoin.com Haber Haftası İncelemede – The Weekly Bitcoin News

Yedi gün daha geçti ve Binance-Wazirx tartışmasındaki gelişmeler devam ediyor, Nijerya’nın Ekonomik ve Mali Suçlar Komisyonu (EFCC), naira’nın kıymet kaybetmesine yol açan fertleri belirlediğini iddia ediyor, Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, kripto paranın “umutsuzca politikaya ihtiyacı bulunduğunu” söylüyor. Nepal hükümeti kendi dijital para birimini çıkarmaya hazırlanıyor. Hafta sonu geldi ve Bitcoin.com Haber Haftası İnceleme zamanı.

Binance CEO’su “Wazirx Cüzdanlarını Dönem Dışı Bırakabiliriz” Uyardı — Yatırımcılara Binance’e Para Aktarma Etmelerini Tavsiye Ediyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), şirketinin “Wazirx cüzdanlarını teknoloji düzeyinde dönem dışı bırakabileceği” mevzusunda uyardı ve Hindistan kripto borsasında fonu olan her insana bu tarz şeyleri Binance’e aktarmalarını tavsiye etti. Uyarı, CZ ve Wazirx’in kurucusu tarafınca Binance’in Wazirx’i satın alıp almadığına ilişkin oldukca sayıda tweet’in peşinden geldi.

Devamını oku

Rapor: Nijeryalı Greftle Savaşım Kurumu, Naira’nın Süratli Amortismanını Artıran Kişileri Tespit Ediyor

Nijerya’nın Ekonomik ve Mali Suçlar Komisyonu (EFCC) geçtiğimiz günlerde ABD dolarının süratli birikimi mahalli para biriminin kıymet kaybını hızlandıran şahıs ve kuruluşları tespit ettiğini iddia etti. EFCC başkanı Abdulrasheed Bawa’ya nazaran, örgütü şu anda Kano, Lagos, Port Harcourt, Enugu ve Calabar’daki döviz spekülatörlerinin peşinden gidiyor.

Devamını oku

Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary Bitcoin Dip’i Satın Aldı – Kripto’nun ‘Umutsuzca Politikaya İhtiyacı Var’

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, öteki adıyla Mr. Wonderful, son kripto para piyasasındaki satışlar esnasında düşüşü satın aldığını söylüyor. Şunları ekledi: “Şimdi kriptonun kendisinin umutsuzca politikaya ihtiyacı var. Düzenlemeye ihtiyacı var.”

Devamını oku

Nepal Dijital Para Birimi Çıkarmaya Hazırlanıyor, Taslaklar Lüzumlu Değişimleri Hazırlıyor

Nepal’deki bir vazife gücü, ülkenin merkez bankasının kendi dijital para birimini çıkarmasına müsaade eden yasal değişimler önerdi. Hareket, bir çalışmanın bu şekilde bir girişimin uygulanabilir bulunduğunu belirtmesi ve düzenleyiciyi gerçekleştirmeye devam etme yetkisi verecek belirli hükümler önermesinin peşinden geldi.

Devamını oku

Bu hikayedeki etiketler

Binance, dip satın alma, Changpeng Zhao (CZ), kripto cüzdanı, Ekonomik ve Mali Suçlar Komisyonu (EFCC), kevin o’leary, naira amortismanı, Nepal CBDC, Nepal kripto para birimi, Nijerya, Wazirx

Bu haftanın hikayeleri hakkında ne düşünüyorsunuz? O’Leary’nin ısrar etmiş olduğu benzer biçimde kriptonun düzenlemeye ihtiyacı var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

bitcoin.com

2015’ten beri Bitcoin.com, kriptoya yeni gelenleri tanıtmada küresel bir liderdir. Erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve objektif haberler ve sezgisel kendi kendine gizleme ürünleri ile her insanın satın almasını, harcamasını, ticaretini, yatırım yapmasını, kazanmasını ve kripto para birimi ve finansın geleceği hakkında güncel kalmasını kolaylaştırıyoruz.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir