Binance, Ethereum Birleşmesini Destekleyecek, Fork Tokenları Düşünecek

Mühim Çıkarımlar

Binance, Ethereum’un yaklaşmakta olan “Birleştirme” etkinliğini “yakından izlediğini” ve aldıkları desteğe dayalı olarak potansiyel fork tokenlerini değerlendirmeyi planladığını söylemiş oldu. Ethereum’un Proof-of-Stake’e geçişi yaklaşırken, bazı topluluk üyeleri bir Proof-of-Work ağını korumak için blok zincirini çatallamayı planlıyor. Ethereum’un Birleştirmeyi Eylül ortasında göndermesi planlanıyor, sadece tarih hemen hemen kesinleşmedi.

Bu makaleyi paylaş

Binance güncellemesi, kripto topluluğunun bazı üyelerinin “Birleştirme”yi takiben Ethereum’un İş Kanıtı sürümünü korumaya zorlamasıyla geliyor.

Binance, Ethereum Çatallarını Listeleyebilir

Dünyanın en büyük kripto para borsası, Ethereum’un dönüm noktası olan “Birleştirme” etkinliğini destekleyecek ve bazı Ethereum çatal tokenlerini listelemeye kadar gidebilir.

Çarşamba günkü bir blog gönderisinde Binance, Birleştirmeyi “yakından izlediğini” ve lansmanda destekleyeceğini söylemiş oldu. Borsa, etkinliğin potansiyel olarak bazı forklu Ethereum jetonlarının yaratılmasına yol açabileceğini ve “çatallı jetonların dağıtımı ve geri çekilmesi için desteği değerlendireceğini” ekledi. Başka bir deyişle Binance, tehlikeli sonuç güncelleme gemileri olarak ETH’nin Proof-of-Stake sürümünü desteklemeyi planladığını ima etti, sadece ETH ile ilgili öteki fork’ları listelemeyi reddetmedi.

Ethereum’un sözde “Birleştirme” güncellemesi, son yıllardaki en büyük kripto vakalarından biri olarak kabul ediliyor. Bir numaralı akıllı sözleşme blok zincirinin, mevcut Proof-of-Work yürütme katmanını bir Proof-of-Stake konsensüs katmanıyla “birleştirdiğini” görecek ve ağı madenciler yerine doğrulayıcılara dayanan yeni bir konsensüs mekanizmasına taşıyacak. Şu anda kontrol aşamasında olan ve Eylül ayı ortasında teslim edilecek olan yükseltmenin, Ethereum’un enerji tüketimini %99,9 oranında azaltması ve ağın artık madencilere yeni bloklar eklemek için ödeme yapması gerekmeyeceği için ETH ihracını ortalama %90 oranında azaltması planlanıyor. Zincir.

Proof-of-Work Fork desteği

Ethereum topluluğu Birleştirmeyi geniş çapta desteklerken, bunun madenciler üstündeki tesiri mevzusunda bazı tepkiler oldu. Netice olarak, kripto topluluğundaki bazı mühim adlar – TRON kurucusu Justin Sun ve aralarında madenci Chandler Gou’yu kurdu – bir Proof-of-Work ağını korumak için Ethereum blok zincirini çatallama planını destekledi. Bir fork gerçekleşirse, muhtemelen yeni ETH tokenlerinin yaratılmasına yol açacaktır, bu yüzden Binance, potansiyel yeni paraları değerlendireceğini söylemiş oldu.

USDC ve USDT stabilcoinlerini ihraç eden Circle ve Tether, dün Birleşmenin peşinden yalnızca Proof-of-Stake Ethereum’u destekleyeceklerini deklare etti. Bununla beraber, ilgili varlıkları tecim için kullanılabilir hale getirme işindeki borsalar için, Proof-of-Work Ethereum planları potansiyel olarak kazançlı bir fırsat sunuyor. Sun destekli Poloniex, bu haftanın başlarında iki potansiyel hardfork tokenini destekleyeceğini söylemiş oldu, sadece şu ana kadar büyük borsaların hiçbiri yeni tokenleri listelemeyi taahhüt etmedi.

Ethereum, son Merge kontrol ağını Perşembe günü erken saatlerde tamamlayacak ve ana ağdaki Merge zamanı bir süre sonrasında kesinleşecek.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir