Bir Fütürist kriptoyu ele alıyor

Bunu bilmiyor olabilirsiniz, sadece Kanada sükunet içinde blok zinciri ve kripto sahnesinde mühim bir oyuncu haline geliyor: Ethereum’un kuvvetli Kanada kökleri var, Toronto merkezli 3iQ, Şimal ABD’nın ilk fizyolojik olarak yerleşik Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunu (ETF) başlattı ve Ülkedeki etken kripto sahiplerinin yüzdesi son iki yılda istikrarlı bir halde arttı.

Bu arka plana karşı, finansal sistemin Web3 vesilesiyle tekrardan inşası ve bir sonraki kripto kullanıcı dalgasına katılma mevzusunda iki panelin moderatörlüğünü yaptığım Toronto’daki bu yılki Blockchain Fütürist Konferansı’na katılma zevkini yaşadım. Etkinlik, sektörün en parlak beyinlerinin mevcut piyasa koşullarına karşın hala mükemmel ürünler ürettiğini bir kez daha hatırlattı. Kulağa aşırı klişe gelmiyor, sadece düşük vakit tercihini benimserseniz dijital varlıklarda düşüşe geçmek zor.

Blockchain Fütürist Konferansı 2022 açılış günü, Toronto, Ontario, Kanada.

Ripple yöneticisi, DeFi’nin bir sonraki seviyeye geçmek için ‘katil bir uygulamaya’ ihtiyacı bulunduğunu söylüyor

Merkezi olmayan finanstan (DeFi) bahsetmeden dijital varlıkların geleceği hakkında muntazam bir konuşma yapamazsınız. Fütürist’teki “Merkezi Olmayan Finansmanın Geleceği” başlıklı en teşvik edici panellerden biri, Teller Finance’in kurucusu ve Aventus Ventures ve FLUIDEFI’den yöneticiler olan Ripple Labs DeFi pazarlarının başkanını ağırladı. Ripple Labs’den Boris Alergant’a gore, DeFi’nin kurumsal olarak benimsenmesi bundan sonrasında geliyor – sadece sanayi hakkaten ilgi uyandıracak bir sonraki “katil uygulamayı” yaratmadan ilkin değil.

Servet yöneticileri ve VC’ler kurumsal kriptonun benimsenmesine destek oluyor — Wave Financial yöneticileri

Kripto ayı piyasası, perakende yatırımcılara fazlaca fazla korku aşıladı. Sadece kurumlar ve girişim fonları için benimseme hızlanıyor. Futurist’te, yüksek net kıymetli bireylerin ve kurumsal yatırımcıların dijital varlıklara maruz kalmalarını artırdığını açıklayan varlık yönetimi şirketi Wave Financial’dan iki yöneticiyle röportaj yapma fırsatım oldu. Son ayı piyasası esnasında kurumlar soruyordu, Bu kriptonun sonu mu? Şimdi, sual fazlaca daha çok görünüyor, İçeri girmek için doğru vakit mı?

Coinbase, ‘süratli ve öfkeli’ kripto gerilemesinde ikinci çeyrekte 1,1 milyar dolar yitik bildirdi

Tamamımız, ayı piyasası sebebiyle kripto para borsasının ikinci çeyrekte bombalandığını biliyoruz. Görünüşe gore, en iyi kripto borsası Coinbase’in performansı beklenenden daha kötüydü. Şirket, Nisan ve Haziran ayları içinde, 2021’de halka açıldığından bu yana en fena çeyreği olan 1,1 milyar dolarlık büyük bir zarar kaydetti. Gelirler de bundan önceki çeyreğe gore %45,1 ve bundan önceki yıla gore %153,1 düştü. Kripto tutarları geçen ay mütevazı bir halde toparlansa da, perakende ilgi ve tecim hacimleri düşük kalmaya devam ediyor. Bu, kısa vadede Coinbase için daha çok acı olabileceği anlamına geliyor.

Madenci kapitülasyonunun ortasında, Hut 8 Temmuz ayında BTC ‘HODL stratejisini’ sürdürdü

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilerinden bazıları ayı piyasası esnasında operasyonlarını finanse etmek için çantalarını satıyorlar – Hut 8 değil. rezervler 7.736 BTC’ye terfi etti. Hut 8, kendi madenciliği meydana getirilen tüm BTC’leri gözaltına almayı içeren etken bir “HODL stratejisi” sürdürüyor. Bitcoin’in fiyatının ne kadar süratli ve sert düşmüş olduğu göz önüne alındığında, firmanın kararlılığı hakkaten etkisinde bırakan.

kaçırmayın! SOL’unuz güvenli mi?

Solana, bilgisayar korsanlarının ekosistem cüzdanı Slope’dan ortalama 8 milyon dolarlık kripto para çalmasının arkasından bu ay başka bir koordineli saldırının hedefi oldu. Muhtemelen iddialı tasarımı ve daha yüksek verim elde etmek için güvenlik takasları sebebiyle Solana, geçtiğimiz yıl süresince birçok istismarın hedefi oldu. Bu bizi yaşamsal soruya götürür: Solana’nız (SOL) hakkaten güvenli mi? Bu haftanın Piyasa Raporunda, analistler Marcel Pechman, Yashu Gola ve Benton Yaun, SOL yatırımcılarının meşru bir halde kaygı duymaları gerekip gerekmediğini tartışıyorlar. Aşağıdan tam tekrarı seyredebilirsiniz.

Crypto Biz, her Perşembe direkt gelen kutunuza gönderilen blockchain ve kriptonun arkasındaki işin haftalık nabzınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir