“Bir Hakaret”: Kwon’un Terra Failure Floplarından Bu yana İlk Röportajını Yapın

Mühim Çıkarımlar

Do Kwon, Coinage ile yapmış olduğu uzun bir röportajda Terra’nın çöküşünden bu yana ilk kez sessizliğini bozdu. Görüntüleyiciler, topluluğun çöküşle ilgili en büyük sorularını ele almama hususi durumunun ilk kısmına sahipler. Terraform Labs daha ilkin Coinage’in ana şirketini desteklerken, görüşmeci Terra’ya yatırım yapmış oldu.

Bu makaleyi paylaş

İzleyiciler, röportajın Terra’nın başarısızlığıyla ilgili zor soruları ele almadığından yakınma etti.

Do Kwon’un Terra Röportajı Çarptı

Do Kwon, Terra’nın Mayıs ayında çökmesinden bu yana ilk röportajını verdi, sadece bu özellik kripto topluluğunda büyük bir fiyasko oldu.

Coinage, Pazartesi günü Terraform Labs CEO’su ile yapmış olduğu röportajın ilk bölümünü yayınladı ve topluluğun Terra’nın patlamasıyla ilgili sorularını yanıtlamaya yemin etti. Terraform Labs daha ilkin Coinage’in ana şirketi Trustless Media’yı destekledi ve görüşmeci Zack Guzman, Mayıs ayında patlamadan ilkin Terra’ya kişisel olarak yatırım yaptığını deklare etti.

Guzman, bu özellik için Kwon ile iki gün geçirdi, sadece seyirciler parçayı ezici bir halde etkiledi. Pazartesi günü gösterilen 30 dakikalık klip süresince Guzman’ın Kwon’u Terra’nın başarısızlığı mevzusunda sorguladığı görülüyor. Kwon’a halka yalan söyleyip söylemediğini sorsa da, seyirciler röportajın tartışmalı kurucuyu pozitif bir ışıkla boyamaya çalıştığını öne sürdüler.

“Yapın, niçin size *senelerdir* devamlı olarak para ödeyen biri yerine, Bloomberg yada Fortune şeklinde daha yansız ve elit biriyle röportaj yapmıyorsunuz? Twitter kullanıcısı ve tertipli Terra yorumcusu FatMan dedi. Coinage, özellik için ödendiğini reddetti.

FatMan ek olarak Guzman’ı “dalkavuk” bir görüşmeci olarak nitelendirdi ve Kwon’a çöküşün peşinden kendi hayatlarını alan Terra yatırımcılarını sorduğunda niçin gülümsediğini sorguladı. Öteki birkaç yorumcu, röportaj seçimi hakkında aynı noktaya değindi.

“Kısaca Terraform Labs’ın yatırımcı olduğu bir şirketten bir adam Do Kwon ile röportaj meydana getiren ilk şahıs ve UST’nin başarısızlığını “yeterince büyük olmamasına” mı bağlıyor? Yasal görünüyor, ”diye yazdı Parmenion.

Abartılı Sorular

İzleyiciler ek olarak röportajın, topluluğun Terra’nın patlamasıyla ilgili bazı mühim sorularını kaçırdığını söylemiş oldu. “Sürpriz soruları bile sormadın. Bu röportajda söylenen her şeyi nerede ise biliyorduk. YouTube kullanıcısı Ayles Smith, “Ona ileriye dönük planları olup olmadığını sormanız gerekirdi… Sonunda onunla röportaj yapmak için iyi bir fırsatınız oldu ve bunu mahvettiniz” dedi.

Masterkey Musica, “Bu bir latife, röportaj değil, Do Kwon imajını temizlemeye çalıştılar, bizlere hakaret” diye ekledi.

İzleyiciler ek olarak, Mayıs ayında blok zincirini canlandırmaya çalıştıktan sonrasında Terra’nın geleceğini ve Kwon’un Terra’nın çöküşünden ilkin rezervlerinden çekilmiş olduğu iddia edilen milyonlarca doları sordu. Haziran ayında Kwon, çöküşün öncesinde Terraform Labs’ın holdinglerinden aylık 80 milyon dolar çekmekle suçlandı. Öteki fonlar da açıklanmadan kalır. UST, dolar ile paritesini kaybetmeye başladığında, Luna Foundation Guard, onu depegging’den kurtarmak için 1 milyar dolardan fazla Bitcoin harcadığını iddia etti. Sadece, işlemlerin saydam bir kağıt izi asla yayınlanmadı. Crypto Brifing ve öteki birçok kripto topluluğu üyesi, Kwon’u fonlar mevzusunda onlarca kere sorguladı, sadece Kwon ısrarla sessiz kaldı.

Kwon şu anda dolandırıcılık soruşturması altında ve hem kendisi hem de Terraform Labs birden fazla davayla karşı karşıya. Savcılar ek olarak şirket çalışanlarının Cenup Kore’den ayrılmalarını yasakladı. Ayrıca Coinage, Kwon ile daha çok bölümün yakında yayınlanacağına yemin etti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc. bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda herhangi bir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir