Bit Madenciliği Kurumsal Yatırımcılardan 9,3 Milyon Dolarlık Kayıtlı Direkt Teklifi Güvenceye Aldı – Madencilik Bitcoin Haberleri

Bit Mining Limited, belirli kurumsal yatırımcılarla 9.3 milyon dolarlık kayıtlı direkt teklife girdiğini duyurdu. Bit Mining, tekliften elde edilmiş fonları altyapıyı genişletmek ve yeni madencilik makinelerine yatırım yapmak için kullanmayı hedeflediğini deklare etti.

Bit Madenciliği, Genişleme, Madencilik Kuleleri ve Firmanın İşletme Sermayesi Pozisyonunu İyileştirme için Taze Ana para Kullanacak

Kripto para madenciliği operasyonu Bit Mining Limited (NYSE: BTCM), kurumsal yatırımcılarla menkul kıymet satın alma anlaşması imzaladığını duyurdu. Bit Mining, kripto madenciliği tesislerini, bir madencilik havuzunu ve madencilik teçhizatı imalatını (Bee Computing) işletmektedir.

Şirket, Btc.com’un sahibi ve işletmecisidir ve madencilik hizmetleri içinde bitcoin, litecoin ve ethereum madenciliği bulunur. Açıklamaya nazaran, 9,3 milyon dolarlık son teklif 18 Ağustos’ta yada civarında kapanacak.

“Firmanın 15.566.665 ADS alım satımı, A Serisi toplam 15.566.665 ADS ve B Serisi toplam 15.566.665 ADS satın almak için güvence vermektedir. Kayıtlı bir direkt teklifte ADS ve ilgili garantiler başına 0,60 ABD Doları. Her ADS, Bit Mining’in hisse başına 0.00005 ABD Doları nominal değerde on A Sınıfı adi hisse senedini temsil ediyor, ”dedi şirket Çarşamba günü detaylandırdı.

9,3 milyon dolarlık fon, operasyonları genişletmek ve madencilik makinelerine yatırım yapmak için kullanılacak. Ana para bununla birlikte “emek harcama sermayesi pozisyonunu ve [investing] yeni iş fırsatlarında.”

Bit Mining’in hisseleri, 7 Mart 2014’te kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden %97.72 düştü. Yıldan yıla veriler, Bit Mining’in net gelirinin %123.18 düştüğünü gösteriyor. Geçen yıl Bit Mining, Kazakistan’da 100 megavatlık (MW) bir madencilik çiftliğinin inşaatına 9 milyon dolar yatırım yaptığını deklare etti.

Bu duyurunun peşinden Bit Mining, Çin’in bitcoin madenciliği üstündeki baskısını takiben Çin’den Kazakistan’a 3.000 madencilik teçhizatını taşıdı. 3.000 madencilik cihazını taşıdıktan yedi gün sonrasında, Orta Asya ve Doğu Avrupa’da bulunan kıtalararası, denize kıyısı olmayan ülkeye 2.500 makine daha taşıdı.

Bit Mining’in son olarak teklifi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafınca onaylanmalıdır. Bit Mining, 2022’de stratejik iş hamleleri icra eden, operasyonları genişleten ve yeni madencilik makineleri satın alan bir takım bitcoin madenciliği operasyonuna katılıyor.

Bu hikayedeki etiketler

9,3 milyon $, 9,3 milyon $ ana para, American Depositary Shares, Bee Computing, Bit Mining, Bit Mining Limited, BTC.com, Buying Mining Rigs, genişleme, Kazakistan, madencilik kuleleri, NYSE, NYSE: BTCM, Halka Açık Madenci, kayıtlı direkt teklif , SEC, hisseler

Bit Mining’in yeni makineleri genişletmek ve satın almak için 9,3 milyon dolarlık kayıtlı direkt teklife girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir