Bitcoin․com, Verse DEX’te Yüksek Getirili Çiftliği Başlatmak ve Cüzdan ile DEX Güvenliğini Geliştirmek İçin HAPI ile Ortak Oldu – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

Erişilebilir kripto para birimi ürünleri ve eğitiminde küresel bir önder olan Bitcoin.com, HAPI hizmetini kendi kendini korumuş olan Bitcoin.com Cüzdanına entegre ederek ve bir USDC/HAPI ile Verse DEX’inde HAPI belirtecini ilave ederek kullanıcı deneyimini geliştirmede bir adım daha attı. tecim çifti. bitcoin.com ve HAPI şimdi USDC/HAPI Çiftliğinde son aşama cazip verim sunuyor. Kullanıcılar, bu cazip ödülleri kazanmak için likidite havuzu belirteçlerini stake edebilir.

Yenilikçi bir siber güvenlik ve kara para aklamayı önleme çözümü olan HAPI Protokolü ile meydana getirilen bu coşku verici ortaklık, oldukça zincirli Bitcoin.com Wallet ve Verse DEX’in güvenliğini artırmayı amaçlıyor. Verse DEX’te yüksek verimli bir HAPI Farm’ın lansmanı da merkezi olmayan tecim platformunun büyümesini destekliyor.

HAPI Protokolü, 38 milyondan fazla kendi kendini korumuş olan kripto cüzdanının oluşturulduğu Bitcoin.com Wallet kullanıcılarının, etkileşime girdikleri bir adres herhangi bir şüpheli etkinlikle ilişkilendirilirse uyarılmalarını sağlar. Bu temel özellik, kullanıcı güvenliğinin son aşama mühim olduğu bir sektörde oldukça değerlidir. Ekim 2022’de HAPI hizmetini Bitcoin.com Wallet’a entegre ettiğinden beri, sistem 11.000’den fazla kullanıcıya otomatik ikazlar sunarak yüksek riskli işlemlerden kaçınmalarına destek oldu. Bitcoin.com ek olarak DEX kullanıcılarına ek güvenlik sağlamak için HAPI’yi Verse DEX’e entegre etmeyi planlıyor.

Merkezi olmayan bir çözüm olarak HAPI, Chainalysis dahil olmak suretiyle birkaç güvenilir kaynaktan veri toplar. HAPI belirteç paylaştırıcıları için adres gönderimlerine izin vererek kullanıcı katılımını kolaylaştırır ve ödüllendirir ve veritabanını görüntülemek ve kullanmak isteyen hepimiz için halka açıktır.

“Bitcoin.com ve HAPI arasındaki ortaklık, ekonomik özgürlüğün yaratılması yolunda işbirliğinin enerjisini vurguluyor. Bitcoin.com ve HAPI, güçlerini birleştirerek, Bitcoin.com ürünlerinin kullanıcılarına gelişmiş güvenlik ve finansal fırsatlara erişim avantajları sağlıyor” dedi HAPI CEO’su Eugen Pshenychkin.

Bitcoin.com Cüzdanı, Verse DEX, VERSE belirteci ve HAPI’nin siber güvenlik çözümünün birleşimi, kullananların ekonomik özgürlük arayışında büyüyen merkezi olmayan finans ekosisteminden güvenli bir halde yararlanmalarını sağlamak için beraber çalışır.

Bitcoin.com CEO’su Dennis Jarvis, bu ortaklığın önemini vurguluyor: “HAPI Protokolü ile işbirliğimiz yalnızca Bitcoin.com Cüzdanının güvenlik özelliklerini geliştirmekle kalmıyor, bununla birlikte kullanıcılarımıza Verse DEX vasıtasıyla ödül kazanmaları için yeni fırsatlar sunuyor. Kullanıcılar, bu ödülleri kazanmak için lüzumlu eylemleri gerçekleştirerek, mühim merkezi olmayan altyapının büyümesine etken olarak katkıda bulunuyorlar. Bu ortaklık, ekonomik özgürlüğü teşvik etme ve merkezi olmayan finansa erişimi genişletme taahhüdümüzün bir kanıtıdır.”

Bitcoin.com, ekonomik özgürlük yaratma misyonunun bir parçası olarak, öteki projeleri de onlarla ortak olmaya ve Verse DEX’te ortak çiftlikler kurmaya çağrı ediyor. İlgilenenler buradan başvurabilir.

Verse DEX’te yüksek APY kazanmaya buradan başlayın. Verse Farms hakkında daha çok informasyon edinmek ve adım adım talimatlar için buradan başlayın.

HAPI Protokolü Hakkında

HAPI, blockchain alanındaki fena amaçlı faaliyetlerle savaşım etmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir güvenlik protokolüdür. HAPI, çeşitli kaynaklardan kripto haber alma verilerini entegre ederek, güvenliği ihlal edilmiş cüzdanlar ve fena niyetli erkek oyuncular hakkında doğru bilgiler sağlar. Protokol, DEX ve DeFi protokolleri için bir raporlama ve uyarı sistemi, adres denetim işlevi ve akıllı sözleşmeler sunar.

Hakkında bitcoin.com

Bitcoin.com, bayağı insanlara sınırsız kişisel refah oluşturmak için geniş bir fırsatlar hayatına erişim elde eden ürünler geliştiriyor. Bitcoin.com, 2015’ten bu yana erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve nesnel haberler ve satın alma, harcama, tecim, yatırım yapma ve kazanma için kullanımı kolay, tamamen kendi kendini korumuş olan ürünler sunarak yeni gelenleri kripto para birimiyle tanıştırmada dünya lideri olmuştur. kripto.

Ayet Hakkında VERSE, Bitcoin.com ekosistemine katkıda bulunan ve katılan kullanıcılar için ödüller ve destek program simgesidir. Aralık 2022’de piyasaya sürülen VERSE belirteci, merkezi olmayan finansa erişimi genişletmek ve sağlamış olduğu ekonomik özgürlüğün kilidini açmaya destek olmak için tasarlanmıştır.

bitcoin.com

2015’ten beri Bitcoin.com, yeni gelenleri kripto ile tanıştırmada dünya lideridir. Erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve nesnel haberler ve sezgisel kendi kendine gizleme ürünleri sunarak, her insanın kripto para birimi ve finansın geleceği hakkında satın almasını, harcamasını, ticaretini, yatırım yapmasını, kazanmasını ve güncel kalmasını kolaylaştırıyoruz.

Fotoğraf Kredileri: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırmanız Durumunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir