Bitcoin Madenci Greenidge, A Sınıfı Hisse Senedi Teklifinde 22.8 Milyon Dolar Çoğaltmak İstiyor – Madencilik Bitcoin Haberleri

Bitcoin madenciliği operasyonu Greenidge Generation, Çarşamba günü gösterilen bir USSecurities and Exchange Commission (SEC) dosyasına bakılırsa ortalama 22.8 milyon dolar toplamayı hedefliyor. Açıklamada, New York merkezli Greenidge, B. Riley Securities ve Northland Securities’e bakılırsa yatırım firmalarıyla bir satış anlaşması yapmış oldu.

Bitcoin Miner Greenidge Generation, Hisse Senedi Teklifi Yöntemiyle 22.8 Milyon Dolar Artırıyor

Bir prospektüs eki SEC dosyasına bakılırsa, Greenidge Generation, A sınıfı adi hisse senetlerinin satışından 22.800.000$ toplamayı hedefliyor. Greenidge, B. Riley Securities ve Northland Securities ile bir satış anlaşması imzaladı ve B. Riley sigortacı olacak ve komisyon olarak brüt satış fiyatının ortalama %5’ini alacak.

Firmanın son başvurusu, ikinci çeyrek için ortalama 107 milyon dolarlık zarar bildiren madencilik firmasının arkasından geldi. Ağustos ayının ortalarında Greenidge, firmanın Teksas madencilik genişlemesine bağlı operasyonları duraklattığını deklare etti.

Greenidge, “ERCOT pazarında boru hattımızda belirli ek sahalar geliştirme planlarımızı duraklatmayı seçtik ve bunun yerine operasyonlarımızı şu an için Cenup Carolina ve New York’taki mevcut iki tesisimizde yoğunlaştırmayı planladık” dedi. vakit.

Temmuz ayında, şirket ortalama 287 bitcoin (BTC) çıkardı ve 31 Temmuz 2022 itibariyle saniyede ortalama 2,7 exahash (EH/s) madencilik kapasitesine sahipti. Bitcoin.com News ilk olarak Mart 2020’nin ilk haftasında Greenidge’i bildirdi. 65 milyon dolarlık bir yatırım, naturel gaz sağlayıcılarının “sayaç arkası” BTC madencilik operasyonunu körüklediğinde.

O sırada tesisin mürettebatı, tesise 7.000 madenci yerleştirdiğini ve New York’un Finger Lakes bölgesindeki Greenidge veri merkezinin her gün 5.5 BTC aldığını söylemiş oldu. O zamandan beri Greenidge’in bitcoin madenciliği operasyonları birazcık genişledi, sadece şirket çevrecilerden eleştiri aldı.

Haziran 2022’de New York Çevre Koruma Departmanı (DEC), Greenidge’in izin yenilemesini reddettiğini belirten bir bildiri yayınladı ve daha iyi sera gazı (GHG) azaltma planları sağlama ihtiyacını belirtti.

Departman o sırada, “DEC, izin yenileme başvurusunun İklim Liderliği ve Cemiyet Koruma Yasası’nın gerekliliklerine uygunluk göstermediğini belirledi” dedi. 3 Ekim 2022 tarihindeki yakın tarihindeki Greenidge SEC dosyası, satıştan elde edilmiş gelir miktarının satılan A sınıfı adi hisse senedi sayısına bağlı olacağını belirtiyor.

“Şu anda bu tekliften elde edilmiş net geliri, B. Riley’nin komisyonlarını ve tarafımızca ödenecek teklif harcamalarını düşüldükten sonrasında, genel kurumsal amaçlar için kullanmayı planlıyoruz; bu, öteki şeylerin yanı sıra, borcumuzun tamamını yada bir kısmını zamanında ödemeyi yada tekrardan finanse etmeyi içerebilir. vakit ve finansman satın almaları, ana para harcamaları ve işletme sermayesi,” diye açıklıyor Greenidge’in izahname eki SEC dosyası.

Bu hikayedeki etiketler

22.8 milyon dolar, B. Riley Menkul Kıymetler, Bitcoin, Bitcoin madenciliği, BTC, BTC Madenciliği, karbon ayak izi, A Sınıfı Adi Hisse Senedi, kripto madenciliği, Kripto Para Birimi, Greenidge Üretimi, barındırma, madencilik, bitcoin madenciliği, Madencilik Operasyonları, madencilik kuleleri, naturel gaz , new york, Northland Securities, prospektüs eki, Yükseltme, satış, SEC dosyalama, Hisse Senedi Satışı, gazlı gaz

Greenidge Generation’ın son SEC başvurusu ve 22,8 milyon dolara kadar artırma planları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 6.000’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir