Bitcoin Miner Genesis Dijital Varlıkları, 2022’nin İlk Yarısında 708 MW Kapasitede Güvenceye Alındı ​​- Madencilik Bitcoin Haberleri

Bu hafta bitcoin madenciliği şirketi Genesis Digital Assets, firmanın 708 megawatt (MW) kapasiteyi güvence altına aldığını ve ABD Birleşik Devletleri’nde 130 tam zamanlı iş yaratma planlarını deklare etti. Genesis’in baş işletme görevlisi Andrey Kim, firmanın bitcoin madencilik şirketinin ABD genişlemesinin “hızından” memnun bulunduğunu söylemiş oldu.

Genesis Digital Assets ABD Genişlemesi 708 MW Güç Topladı

Çarşamba günü, Genesis Digital Assets, firmanın ABD genişlemesi devam ederken 708 MW kapasite edindiğini deklare etti. Şu anda Genesis, Teksas’ta dört yerde, Cenup Karolina’da üç yerde ve Şimal Karolina’da bir yerde bitcoin madenciliği yapıyor. 2022’nin ilk yarısında Genesis, Teksas, Cenup Karolina ve Şimal Karolina bölgelerinden 708 MW’lık bir güç sağlamış oldu.

Şirket, genişlemenin mahalli topluluklar için 130 tam zamanlı iş ve kabaca 495 inşaat işi yaratacağını söylemiş oldu. Genesis’in küresel insan kaynakları başkanı Lydia Nyarko Çarşamba günü yapmış olduğu açıklamada, “Her gün, etkinlik gösterdiğimiz mahalli topluluklar için iş fırsatları yaratarak anlamlı ve kalıcı ilişkiler kurma şansına haiz oluyoruz” dedi. “Aday yerleştirmemizi genişletirken, kasıtlı ve etkili olmak GDA için inanılmaz derecede önemlidir.” Genesis Digital Assets yöneticisi şunları ekledi:

Organizasyonumuzun büyümesine şahit olmak inanılmaz derecede tatminkar oldu. Bitcoin madenciliği, gelecek yıllarda sanayi büyüdükçe gelişme potansiyeli olan coşku verici bir kariyer yoluna erişim sunuyor.

Bitcoin Madencilik Operasyonları Uçucu Ayı Piyasasında Genişlemeye Devam Ediyor

Genesis, 2022’nin ilk yarısında daha çok güç sağlamadan ilkin, yeni madencilik merkezlerinin geliştirildiğini duyurdu ve bitcoin madenciliği şirketi geçen yıl Canaan’dan binlerce bitcoin madencisini satın aldı. 2022’nin Amerikan genişlemesi söz mevzusu olduğunda, Genesis COO’su Andrey Kim, madencilik firmasının ABD büyümesinin hızından memnun bulunduğunu söylemiş oldu. Bu yıl öteki birçok bitcoin madenciliği operasyonu şeklinde Kim, kripto piyasasının hala patlamaya devam ettiğini kaydetti.

Genesis COO’su Çarşamba günü yapmış olduğu açıklamada, “ABD’deki genişlememizin hızından fazlaca memnunuz” dedi. Kim, “Ekibimiz kapasitemizi ölçeklendirmek için inanılmaz derecede sıkı çalıştı ve piyasa değişken kalırken, Bitcoin ağına güç elde eden altyapıyı sağlama misyonumuzu yerine getirmeye her zamankinden daha çok bağlıyız” dedi.

Genesis’e ek olarak, bir takım başka bitcoin madenciliği şirketi, gerileme esnasında madencilik teçhizatlarını genişletiyor ve satın alıyor. Bitcoin madencisi Cleanspark, bu haftanın başlarında 86 MW kapasiteli eklentiye hazır bir tesis satın aldığını ve geçen ay binlerce madenciyi indirimli fiyatlarla aldığını duyurdu. Cipher Mining şirketi Teksas, Alborz’da 40 MW’lık bir tesisi tamamladı ve madenci Kryptovault AS, daha ucuz elektrik tutarları elde etmek için Şimal Kutup Dairesi’nin kuzeyine taşınma operasyonlarını duyurdu.

Bu hikayedeki etiketler

Andrey Kim, ASIC, ASIC madencileri, ASIC’ler, Bitcoin Madencileri, Bitcoin Madenciliği Kuleleri, Bitcoin ağı, BTC madencileri, Canaan, gizyazı madenciliği, Cleanspark, genişleme, Takip Sözleşmesi, genesis, Genesis COO, Genesis Digital Assets, Kryptovault AS, Lydia Nyarko, SHA256 madencileri, ABD Genişlemesi, wirex us genişlemesi

Genesis Digital Assets’in bitcoin madenciliği operasyonları için 708 MW’lık bir kapasite sağladığını ortaya çıkarması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir