Bitgo, Bitcoin Tabanlı Sıra Yazımları için Depolama ve İzleme Çözümünü Başlattı – Bitcoin Haberleri

Perşembe günü, dijital varlık gizleme sağlayıcısı Bitgo, Bitcoin tabanlı Ordinal yazıtları için depolama ve seyretme çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ek olarak kullanıcılar, Bitcoin blok zincirine kendi yazıtlarını yazmak için Bitgo’nun Ordinal yazıt depolama sistemini kullanabilir.

Bitgo’nun Yeni Çözümü Sıra Yazılarının Güvenli Gönderilmesine İzin Veriyor

Bitgo, Bitcoin tabanlı Ordinal yazıtlar için kullananların yazıtları saklamasına ve izlemesine olanak tanıyan yeni bir depolama çözümünü duyurdu. Bitgo, “gelecek günlerde”, Bitgo’nun yeni çözümünden yararlanan kullananların “yazılı satoshileri seçtikleri bir adrese güvenli bir halde” gönderebileceklerini detaylı bir şekilde deklare etti. Şirket, bugünden itibaren “Bitgo’daki herhangi bir bitcoin sıcak cüzdanına yazıt takip edeni ekleyebileceğinizi” söylüyor.

Bitgo cüzdanına alınan işlemler artık yazıtlar için denetim ediliyor ve yazıtların kaybolmasını önlemek için donduruluyor. Bitgo’nun denetim paneli, yazıları ve daha çok data için halka açık Ordinals gezginine bağlantıları gösteren yeni bir “Harcanmayanlar” görünümüne haiz olacak. Kullanıcılar, yazılı satoshilerin nereye göndermiş olduğu mevzusunda endişelenmeden düzgüsel bir işlemde bitcoin kullanmak isterlerse, bu görünümden yazıyı çözebilirler.

Sıralı yazıtlar bu yıl oldukça popüler hale geldi ve bugüne dek Bitcoin blok zincirinde 657.000’den fazla yazıt bulunuyor. Şimdiye kadar, Ordinal yazıtlarını doğrulamak için madencilere 4,24 milyon dolar değerinde 150’ye yakın BTC ödendi. Şu anda, ekosistem hala gelişme aşamasında, sadece bazı Ordinal yazıt koleksiyonlarının kıymeti arttı ve istatistikler, 13 pazarda 15,74 milyon dolarlık işlem gördüğünü gösteriyor.

Bitgo’nun COO’su Chen Fang Perşembe günü yapmış olduğu açıklamada, “Bitcoin Ordinals, Bitcoin Ağına tamamen yeni bir katılım katmanı getirdi, sadece lansman esnasında çevredeki ekosistem, yüksek kıymetli Ordinals yazıtlarının korunmasını sağlamak için temel güvenlik bileşenlerini kaçırdı” dedi. “İşte bu yüzden, Bitgo’nun yazıtları güvenli bir halde gizleme ve yanlışlıkla aktarma edilmelerini yada madencilik ücretlerine gönderilmelerini önleme çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan büyük coşku duyuyoruz.”

Bu hikayedeki etiketler

evlat edinme, Varlık, Bitcoin, BitGo, Blockchain, Koleksiyonlar, bileşenler, gizleme, Dijital, Ekosistem, Kaşif, Ücretler, donmuş, gelecek, yazı, yazıtlar, lansman, bağlantılar, yitik, Piyasalar, madencilik, yeni oluşan, niş, düzgüsel, Sıralı, Ordinal inscriptions cüzdanı, Ordinal insrciptions, ordinals, önlemek, sağlayıcı, genel, alınan, koruma altına almak, Güvenlik, çözüm, Depolama, Takip, İşlemler, İşlem, işlemler, çözme, harcanmayanlar, kullanıcılar, GÖRÜNÜM, Cüzdan

Bitcoin ekosisteminde Ordinal yazıtların kullanımı ve benimsenmesi için geleceğin ne işe yaradığını düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’te Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin’e, açık kaynak koduna ve merkezi olmayan uygulamalara tutkusu vardır. Redman, Eylül 2015’ten bu yana Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 6.000’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredileri: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Direkt bir satın alma yada satış teklifi teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada şirket tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, hukuk yada muhasebe danışmanlığı sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırmanız Durumunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir