BitMEX Yakında Başka Bir Ethereum Çatalında Kaldıraç Ticaretine İzin Verecek

Tüccarlar yakında, asla var olmasa bile, çatallanmış bir Ethereum madeni parasının gelecekteki fiyatı hakkında vurgunculuk yapabilecekler.

Ethereum’un birleştirme vakasından ilkin – tüm ağın hisse kanıtına kaymasını görecek bir hareket – kripto borsası BitMEX, bir girişimden kaynaklanabilecek kripto para birimi olan ETHPOW için Tether marjlı (USDT ERC-20) vadeli işlem sözleşmesi başlatıyor. birleşmeye diren.

Etkili bir Ethereum madencisi olan Chandler Guo, ağda bir hard fork’u zorlamak için geçen ayın sonlarında birleştirme vakasına karşı bir kampanya başlattı.

Başarıya ulaşmış olursa, ortaya çıkan bölünme ağı ETHW olarak adlandırılacak ve belirteci ETHPOW olacaktır.

Birleştirme dirençlerinin başarı göstermiş olacağı hemen hemen kati olmasa da BitMEX, müşterilere ETHPoW fiyatı üstünden tecim yapmaları için bir yol sunmak istiyor ve yarın ETHPOWZ22 sözleşmesini başlatıyor.

BitMEX, ETHPOW’un hemen hemen var olmadığı ve asla var olmayabileceği gerçeğinden dolayı ürünün “son aşama spekülatif” olduğu mevzusunda uyardı. Ek olarak, negatif öz sermayede bir pozisyon kapatıldığında ve sigorta fonu zararları karşılayamadığında borsaların kullandığı daha yüksek bir otomatik kredi kaldırma olasılığı vardır.

Sözleşme 2 kata kadar kaldıracı destek sunar ve en azından başlangıçta “Son Fiyat” işaretleme yöntemiyle çalışır. Bu, bir endeks oluşturmak için kafi data olduğunda, daha genel olarak kullanılan “Adil Fiyat” yöntemiyle değiştirilebilir.

Bu ayın başlarında, BitMEX araştırmacıları, ETHPOW’un “birçok teknik zorluğu olabilir ve uzun vadeli uygulanabilirliği söz mevzusu olabilir”, sadece “varlığının kısa ve orta vadede tüccarlar ve spekülatörler için coşku verici bir fırsat sunabileceği” sonucuna varan bir blog yazısı yazdı. ”

Ethereum’un 19 Eylül’de birleşmesi bekleniyorken, yatırımcıların bölünmenin iyi mi sonuçlanacağını görmek için bir ay daha beklemeleri gerekecek.

mesuliyet reddi

Yazar tarafınca anlatılan görüşler ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım yada öteki tavsiye durumunda değildir.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir