Bitpay, APE ve EUROC Desteği Ekliyor — Lüks Perakende Devi Gucci, Apecoin Ödemelerini Kabul Ediyor – Bitcoin Haberleri

2 Ağustos’ta Atlanta merkezli kripto ödeme hizmetleri sağlayıcısı Bitpay, kripto varlık desteğini iki değişik kripto varlığıyla genişlettiğini duyurdu. Bitpay, firmanın platformuna apecoin ve euro jeton entegre ettiğini deklare etti ve lüks perakendeci ve tasarımcı Gucci, Bitpay vesilesiyle apecoin kabul eden ilk tüccar olacağını duyurdu.

APE ve EUROC Artık Bitpay’in Ödeme Platformu Tarafınca Desteklenen Gucci, Bitpay’in Hizmetleri vesilesiyle APE’yi Kabul Eden İlk Tüccar Oldu

Bitpay’in ödeme işlemcisi bitcoin, bitcoin cash, ethereum, xrp, dogecoin, shiba inu ve litecoin benzer biçimde dijital para birimlerini aslına bakarsan kabul ettikten sonrasında Bitpay, firmanın ödeme platformuna iki yeni kripto varlığı ekledi.

Bu paraların yanı sıra Bitpay, Circle’ın usd parası (USDC) benzer biçimde birkaç durağan(durgun) para varlığını da destekliyor. Bu hafta Bitpay, apecoin (APE) ve euro coin (EUROC) ilave ederek platformun seçeneklerini genişletti.

Apecoin (APE), “Otherside” olarak adlandırılan Bored Ape Yacht Club (BAYC) metaverse için tasarlanmış bir kripto varlığı olarak bilinir. Dijital para birimi euro jeton (EUROC), euro (EUR) ile 1:1 oranında desteklenen yeni piyasaya sürülen Circle durağan(durgun) parasıdır.

Her iki kripto varlık da bu yıl piyasaya sürüldü ve Bitpay, lüks perakendeci ve tasarımcı Gucci’nin ABD mağazalarında Bitpay’in sistemi vesilesiyle APE’yi kabul eden ilk tüccar olacağını deklare etti.

Gucci aslına bakarsan on değişik kripto varlığını kabul ediyor ve Bitpay’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair, Gucci benzer biçimde lüks tüccarların Bitpay’den APE’yi ve euro tabanlı yeni stabilcoin EUROC’u desteklemesini istediğini söylemiş oldu.

Pair, Bitcoin.com News’e gönderilen bir açıklamada, “Lüks tüccar ortaklarımızın müşterileri istediği için apecoin ve euro madeni para ekledik” dedi. Bitpay ek olarak, apecoin sahiplerinin Bitpay Mastercard ile madeni paradan yararlanabileceğini deklare etti.

Apecoin, 13.000’den fazla kripto varlık piyasa kıymeti içinde 33. sırada ve üç ay ilkin 28 Nisan 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. O sırada APE, jeton başına 26.70 $’a ulaştı ve bugün, apecoin tüm zamanların %74.5’i düştü. vakit fiyatı yüksek.

Circle, 2022 Haziran’ının ortalarında euro para birimini piyasaya sürdü ve euro sabitli durağan(durgun) paraların sayısı 2020’den bu yana %1,683 arttı. EUROC’u desteklemeden ilkin, Bitpay aslına bakarsan beş ABD Doları durağan(durgun) para birimi BUSD, DAI, GUSD, USDP ve USDC’yi destekledi.

Bu hikayedeki etiketler

APE, Apecoin, Apecoin (APE), Apecoin Bitpay Mastercard, BAYC, BitPay, Bitpay CEO, Bitpay kurucu ortağı, Bitpay new coin, Bitpay Support, blockchain ödemeleri, Bored Ape Yacht Club, Circle, kripto ödemeleri, euro jeton, euro jeton (EUROC), euro Stabilcoins, EUROC, Gucci, Gucci APE, Gucci Apecoin, Lüks perakendeciler, Otherside Coin, Stablecoin, Stephen Pair

Bitpay’in firmanın desteklenen kripto varlıkları listesine APE ve EUROC eklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Lüks perakendeci ve tasarımcı Gucci’nin ABD mağazalarında APE’yi kabul etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Haber amaçlı fotoğraf kredisi: Grey82 / Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir