Bitwage Ortakları Edge Wallet ve Casa ile Bitcoin Bordro Hizmetlerini Ana Kitlelere Yönelik Kolaylaştıracak – Bitcoin Haberleri

Kripto para bordrosu hizmeti Bitwage Pazartesi günü yapmış olduğu açıklamada, firmanın “ana akım seyircilere bitcoin bordrosu getirmek” için dijital para cüzdanları Casa ve Edge Wallet ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Artık Edge Wallet ve Casa kullanıcıları, derin bir bağlantı yada QR kodu vasıtasıyla Bitwage platformunun hizmetlerine bağlanabilir.

Casa ve Edge Wallet ile Crypto Bordro Şirketi Bitwage Ortakları

John Lindsay ve Jonathan Chester 2014’te Bitwage’i piyasaya sürdüğünden beri, şirket dünyanın her yerindeki insanlara bitcoin (BTC) ve kripto para birimi ücret ödeme hizmetleri sunuyor. Firmanın Ultimate Fighting Championship (UFC) Strawweight Luana Pinheiro’nun Bitwage’in bordro hizmetleri vasıtasıyla BTC olarak ödeneceğini açıklamasının peşinden Bitwage, cüzdan şirketleri Edge Wallet ve Casa ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Casa ve Edge ile ortaklık kurmadan ilkin, Bitwage kullanıcılarının firmanın bordro hizmetlerinden yararlanmak için bir cüzdan adresi sağlamaları gerekiyordu. Bununla beraber, Casa ve Edge Cüzdan kullanıcıları, Pazartesi günü detaylı bir şekilde açıklanan Bitwage, “manuel ortak anahtar değişimine gerek kalmadan” artık bir QR kodu yada derin bağlantı kullanabilir. Bitwage, özelliğin firmanın müşterileri için coşku verici bir gelişme olduğuna inanıyor.

Bitwage’in 1 Ağustos duyuru ayrıntıları, “Bu ortaklık coşku verici bu sebeple tüm yeni başlamış olan kripto kullanıcıları için erişim sağlıyor”. “Deneyimli kullanıcılar hala herhangi bir cüzdandan bir adres bağlama kabiliyetine sahipken, yeni kullanıcılar ilk cüzdanlarını bulmak ve Bitwage’e bağlamak için samimi ve güvenli bir deneyime haiz olma seçeneğine sahipler.”

Edge Wallet CEO’su ve kurucu ortağı Paul Puey, Bitcoin.com’a gönderilen bir açıklamada, “Adres Talebi protokolünü oluşturma ve dağıtma mevzusunda Bitwage ile yaptığımız ortaklık, kriptoyu son kullanıcılar için kolay ve sorunsuz hale getirmeye odaklandığımızı gösteriyor” dedi. Haberler. Puey, “Sonunda kullanıcılar, cüzdanlarına kripto talep etmeleri gerektiğinde uygulamalar ve internet sayfaları içinde adresleri kopyalayıp yapıştırma ihtiyacını ortadan kaldırabilir” dedi.

Kripto Bordro Hizmetlerine İlgi Son 4 Yılda Arttı

Cryptocurrency bordro hizmetleri son dört yılda fazlaca popüler hale geldi. Atlanta, Bitpay merkezli kripto ödeme işlemcisi 2020’de bordro hizmetlerini tanıttı. NYDIG ek olarak bitcoin bordro hizmetleri de sağlıyor ve 14 Temmuz’da şirket, Major League Baseball (MLB) ekibi New York Yankees ile bir antak kalma imzaladığını duyurdu.

Duyuru, NYDIG’nin Yankees oyuncularına ve çalışanlarına bitcoin bordrosu sağlayacağını detaylı bir şekilde deklare etti. Duyuru esnasında Bitwage kurucu ortağı Jonathan Chester Pazartesi günü yapmış olduğu açıklamada, gözetimsiz cüzdanlardan yararlanan kişilerin kendilerine iyi mi bankacılık yapacaklarını öğrettiklerini deklare etti.

Bitwage CEO’su Chester, “Eğitim, Bitwage deneyiminin fazlaca mühim bir parçası ve bu deneyimin bir kısmı, kullanıcılarımıza kendi bankaları olmayı öğretirken cüzdanları anlamalarına destek oluyor” dedi. “Edge ve Casa, piyasadaki en iyi ve en güvenli cüzdanlardan ikisi. Bu cüzdanlarla olan ortaklığımız, dünya genelinde milyonlarca işçiyi bitcoin, kripto para birimi ve durağan(durgun) paralar ve bu para birimlerinde ödeme almanın ne anlama geldiği mevzusunda eğitme yolculuğumuzun yalnız başlangıcıdır.”

Bu hikayedeki etiketler

Bitcoin, Bitcoin Bordro, BitPay, bitwage, Bitwage Crypto Bordro, casa, Crypto, kripto varlıkları, kripto ödemeleri, uç cüzdan, Financial Tech, Fintech, Jonathan Chester, New York Yankees, velayetsiz cüzdanlar, bitcoin ile ödenir, kripto ile ödenir , Paul Puey, ödeme hizmetleri

Casa ve Edge Wallet ile ortaklık icra eden kripto bordro hizmetleri şirketi Bitwage hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir