BNB 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı, ETC Son Düşüşleri Uzattı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Son kazançlarını genişlettikten sonrasında bnb, bugünkü işlem seansında iki ayın en yüksek noktasına terfi etti. Hareket, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun İsviçreli saat üreticisi Franck Muller ile yeni bir ortaklığı onaylayan tweet’lerinin arkasından geldi. Öte taraftan Ethereum classic, ikinci bir düz oturum için daha düşüktü.

Binance Coin (BNB)

Binance ekosisteminin mahalli tokeni olan BNB, iki ayın en yüksek seviyesine çıkmış olduğu için günümüzün en büyük hareket edenlerinden biriydi.

Hareket, İsviçreli lüks saat üreticisi Franck Muller ile yeni bir ortaklık duyurusunun arkasından geldi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “Franck Muller saatleri için BNB ödemesini kabul ediyor” tweetini atarak haberi doğruladı.

BNB/USD – Günlük Grafik

Bunun bir sonucu olarak, BNB/USD bugünün seansında 307.76$’lık gün içi zirvesine terfi etti.

Hareket, BNB’nin 6 Haziran’dan bu yana en yüksek noktasına erişme yolunda direnç seviyesinin 300 doların üstüne çıktığını görmüş oldu.

Bu yüksek seviyenin arkasından, boğalar muhtemelen tarihsel olarak bir belirsizlik noktası olan bu seviyedeki önceki pozisyonlarını tasfiye ettiğinden, momentum şimdi hafifledi.

Buna ek olarak, BNB aşırı alım bölgesine girmiş şeklinde görünüyor ve 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) şu anda dört ayın en yüksek seviyesi 69.77’yi izliyor.

Ethereum Klasik (ETC)

Öte taraftan, ethereum classic (ETC), son bir yüksek seviyenin arkasından fiyatlar düşmeye devam ettiğinden, art arda ikinci bigün düştü.

ETC/USD, 29 Temmuz’da 45.40$’lık zirveye ulaştığından, bu Nisan ayından bu yana en yüksek noktası oldu, son yedi seansın beşinde kırmızıda işlem görmüş oldu.

Bugünkü düşüş, kripto para biriminin 35.10 $’lık gün içi en düşük seviyesine düştüğünü görmüş oldu ve bu, mevcut 35,00 $’lık destek seviyesinden marjinal olarak yüksek.

ETC/USD – Günlük Grafik

Bu dibe vurduğundan beri, fiyatlar birazcık arttı ve token ticareti yazı itibariyle 36.14 dolardan.

Bu, 14 günlük RSI’nın 65’te kendi tabanının üstüne çıkmasından kaynaklanıyor şeklinde görünüyor ve şu anda 67’ye yakın seyrediyor.

Fiyat gücü artışını görmeye devam edersek, ETC boğaları muhtemelen tokeni 38.90 $’lık bir tavana doğru almaya çalışacak.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Ethereum klasiğinin bu hafta 40 dolara kadar yükseldiğini görecek miyiz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Iryna Budanova / Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir