BNB Zinciri Şüpheli Hackten Sonrasında Durduruldu, 536 Milyon Dolar Tehlikede

Mühim Çıkarımlar

536 milyon dolarlık bir BNB balinası bugün kararsız davranmaya başladı. Cüzdan, birden fazla ekosistemde süratli bir halde token takas etmeye ve ödünç almaya başladı ve bu da izleyicilerin saldırıya uğradığına inanmasına niçin oldu. BNB Chain, “düzensiz etkinlik” sebebiyle blok zincirini durdurdu.

Bu makaleyi paylaş

BNB Zinciri, en büyük BNB sahiplerinden birinin zincir üstünde düzensiz davranışlar sergilemeye başlamasıyla durduruldu ve bu da bir hack bulunduğunu düşündürüyor.

BNB Balinası Tehlikede

Bir BNB balinası saldırıya uğramış şeklinde görünüyor.

Zincir üstü veriler, büyük bir BNB sahibinin saldırıya uğradığını gösteriyor. UTC saat 17:30 civarında cüzdan, çeşitli blockchain ekosistemlerinden stake etmiş olduğu büyük oranda madeni parayı çekmeye başladı. Ondan sonra, oldukça süratli bir halde oldukça sayıda değişik protokolden belirteçleri takas etmeye ve ödünç almaya başladı. Yazma esnasında, cüzdan çeşitli varlıklarda 536.930.715 doları denetim ediyor.

Cüzdanın zincir üstündeki etkinliğinin düzensiz doğası, cüzdanın tehlikeye atılmış olabileceğini gösteriyor. Stablecoin ihraççısı Tether, adresi kara listeye almak için adım attı ve USDT’yi yeni cüzdanlara göndermesini engelledi.

Yazma esnasında, cüzdan 1.020.094.7687 BNB’ye (ortalama 287.870.744 $), ETH ve wETH’de 33.772’ye (ortalama 45.696.989 $) ve USDT, BUSD, USDC ve fUSDT dahil olmak suretiyle ortalama 63 milyon dolarlık stablecoin’e sahipti. Cüzdanın ek olarak Venus, Geist ve Trader Joe kredi protokolleri içinde kilitli 127,7 milyon doların üstünde varlığa haiz.

BNB Zinciri’nin resmi Twitter hesabı, “düzensiz etkinlik” sebebiyle zincirin durdurulacağını belirtti.

Bu gelişmekte olan bir öykü.

Feragatname: Yazının yazıldığı sırada, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir