Brevan Howard Bağlı Kuruluşu, Kripto Fonu için 1 Milyar Dolar Artırdı

Mühim Çıkarımlar

Brevan Howard Asset Management’ın dijital varlık yan kuruluşu BH Digital için 1 milyar doları aştığı bildirildi. Eylül 2021’de piyasaya sürülen BH Digital, artık kripto piyasası için toplam 1,5 milyar dolarlık bir kapasiteye haiz; şu anda likidite eksikliği firmanın fonlarının tamamını dağıtmasını engelliyor. BH Digital’in kripto pazarının çöküşünde yalnızca %4-5’lik bir yitik yaşamış olduğu bildiriliyor.

Bu makaleyi paylaş

Brevan Howard Asset Management yan kuruluşu BH Digital’in kripto stratejileri için kurumsal yatırımcılardan 1 milyar dolar toplamış olduğu ve hala daha çok yatırım kabul etmiş olduğu bildiriliyor.

En Büyük Kripto Para Toplama

Kripto gerilemesi kurumsal yatırımcıları korkutmadı.

Avrupa hedge fon yönetim şirketi Brevan Howard Asset Management, yönetimi altında 23 milyar doların üstünde varlığa haiz, kripto odaklı aracı BH Digital için kurumsal yatırımcılardan 1 milyar dolardan fazla para topladı.

Eylül 2021’de piyasaya sürülen BH Digital, sermayesinin tamamını hemen hemen tam olarak dağıtmadı; Bir kaynak, likidite eksikliğinin tüm miktarın taahhüt edilmesini engellediğini söylemiş oldu. Kripto tarihindeki en büyük artış yardımıyla, BH Digital’in artık 1,5 milyar dolara kadar dağıtma kapasitesine haiz olduğu ve sayının artması planlanıyor. fon daha çok ana para için açık kalır; Yatırımcılar minimum 5 milyon dolar taahhüt etmelidir.

Fonun, piyasanın son zamanlardaki acımasız düşüşüne karşın, kuruluşundan Haziran ayına kadar yalnızca %4-5’lik bir yitik bildirdiği bildirildi (Bitcoin ve Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden sırasıyla %67.3 ve %67.3’te işlem görüyor.)

Büyük bağış toplama haberi, kriptonun en iyi protokollerinden kabul edilen Terra’nın çöktüğü ve piyasadan direkt 43 milyar dolardan fazlasını silinmiş olduğu aylarca devam eden kargaşanın peşinden geldi; Etkinlik, ödeme gücü sorunları, Celsius ve Voyager Digital benzer biçimde fazlaca sayıda kripto kredi şirketi için likiditeyi tetikleyen kripto fonu Three Arrows Capital dahil olmak suretiyle yatırım firmaları için şaşırtıcı kayıplardan sorumluydu.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir