BRICS Para Birimi USD’ye Rakip Olabilir, Trump Kiyosaki’nin Tahvil Çökmesini Öngördüğü ve Bitcoin Satın Almayı Beklerken Depresyona Karşı Uyardı — Bitcoin.com Haber Haftası İncelemede – The Weekly Bitcoin News

BRICS ülkeleri, analistlerin ABD dolarına ve Internasyonal Para Fonu’nun Hususi Çekme Hakları (SDR) para birimine meydan okumak anlamına geldiğine inandıkları “internasyonal bir biriki para birimi yarattıklarını” açıkladılar. Dahası, Donald Trump ABD’de bir depresyon mevzusunda uyarıyor, Varlıklı Baba Yoksul Baba yazarı Robert Kiyosaki, 200 yılı aşkın bir süredir “en büyük tahvil çöküşü” içinde olduğumuzu söylüyor ve FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, “yüzlerce kişiyi dağıtmaya hazır bulunduğunu söylüyor. Dijital para şirketlerine destek olmak için şu ana kadar haiz olduklarımızın ötesinde milyonlarca ”. İncelemede başka bir Bitcoin.com Haber Haftası için kemerlerinizi bağlayın.

ABD Dolarının Hegemonyasını Hedeflemek: Rusya, Çin ve BRICS Ülkeleri Yeni Bir Internasyonal Biriki Para Birimi Oluşturmayı Planlıyor

Avrupa ve ABD’deki enflasyon verileri geçen ay mühim seviyede yükselirken, Rusya ve BRICS ülkeleri beş büyük gelişmekte olan ekonomideki liderlerin “internasyonal bir biriki para birimi yaratma”nın ortasında bulunduğunu ortaya koydu. Analistler, BRICS biriki para biriminin ABD doları ve Internasyonal Para Fonu’nun (IMF) Hususi Çekme Hakları (SDR) para birimine rakip olması gerektiğine inanıyor.

Devamını oku

Donald Trump, ABD Ekonomisinin ‘Durgunluktan Oldukca Daha Büyük Bir Sorunla Karşı Karşıya Olduğu’ Uyarısında Bulunmuş oldu – ‘Bir Depresyona Gireceğiz’

Eski Başkan Donald Trump, ABD ekonomisinin “durgunluktan oldukça daha büyük bir sorunla” karşı karşıya olduğu mevzusunda uyardı. “Bunalım yaşayacağız” diyerek, “Bu ülkeyi ayakta tutmalıyız yoksa ciddi bir sorunumuz olacak” dedi.

Devamını oku

FTX, Voyager Müşterilerine Yardım Edecek, CEO, Firmanın Kripto Sanayisine Destek Olmak İçin ‘Yüz Milyonlarca’ Dağıtım Hayata geçirmeye İstekli Bulunduğunu Söylemiş oldu

Önde gelen borsa FTX’in kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, 22 Temmuz’da gösterilen bir FTX duyurusuna bakılırsa Voyager Digital’in müşterilerine erken likidite vermeyi teklif etti. Ek olarak Bankman-Fried, kripto endüstrisini CNBC ile hususi bir görüşmede tartıştı. röportaj verdi ve kripto piyasasının gerilemesinden etkilenen dijital para şirketlerine destek olmak için “şimdiye kadar haiz olduklarımızın ötesinde yüz milyonlarca” dağıtmaya istekli bulunduğunu kaydetti.

Devamını oku

Robert Kiyosaki, ‘1788’den Beri En Büyük Tahvil Çöküşü’ Hakkında Uyardı — Daha Düşük Fiyattan Bitcoin Almayı Bekliyor

En oldukça satan kitabı Varlıklı Baba Yoksul Baba’nın meşhur yazarı Robert Kiyosaki, “1788’den bu yana en büyük tahvil çöküşü” mevzusunda uyardı. “Aslolan probleminin” borsadan “40 kat daha büyük” olan tahvil piyasasında bulunduğunu altını çizdi. Birazcık satın almak için bitcoin fiyatının daha da düşmesini bekliyor.

Devamını oku

Bu hikayedeki etiketler

1788, Bitcoin Kiyosaki, Bond Crash, brics, Çin, Depresyon, ftx, Kiyosaki, biriki para birimi, Rusya, Sam Bankman-Fried, Trump, ABD doları hegemonyası, USD hegemonyası, voyager, Voyager Digital

Sizce BRICS ülkeleri yeni bir internasyonal para birimi yaratmayı başarabilecek mi? Eğer öyleyse, ABD dolarının hakimiyetine meydan okuyacak mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirdiğinizden güvenli olun.

bitcoin.com

2015’ten beri Bitcoin.com, kriptoya yeni gelenleri tanıtmada küresel bir liderdir. Erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve objektif haberler ve sezgisel kişisel gizleme ürünleri ile her insanın satın almasını, harcamasını, ticaretini, yatırım yapmasını, kazanmasını ve kripto para birimi ve finansın geleceği hakkında güncel kalmasını kolaylaştırıyoruz.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir