Brother Bing’in Kripto Ayı Piyasasında Hayatta Kalma Rehberi

Kardeş Bing, ETH 3 haneye düştüğünde kripto ayı piyasasında hayatta kalma mevzusunda kendi kendine yardım durumunda bir yazı yazmayı planlamıştı. Sadece yazmak, bilhassa günlük işinizde eğlenirken uzun süre alır. Ve şimdi nihayet düşüncelerimi bir araya getirdiğime bakılırsa, ETH Birleştirme dalgasını sürüyor ve 2000 dolar civarında geziniyor – hala ATH’sinden acıklı bir halde düşüyor, sadece en azından doğru yönde aşama kaydediyor.

İlk olarak, alışılmış bitkin kripto kendi kendine yardım ipuçlarından vazgeçelim:

Çimlere dokunmak için dışarı çıkın Bir GF/BF bulun Bir terapist bulun Deadmau5’i kripto partilerinize çağrı etmeyi bırakın Maymun JPEG’lerini çevirmeyi bırakın Piyasaya süre ayırmaya çabalamayın

Latife bir yana, her kripto OG size ayı piyasalarının inşaatçılar için bulunduğunu söyleyecektir. Eğer bir inşaatçı değilseniz, kendinizi dışlanmış hissedebilirsiniz. Korkma. Brother Bing şimdi, piyasanın duygusal bir genç kadar değişken davranmadığı zamanlardan yararlanmanız için size benzersiz rehberlik sunacak.

Ve daha çok veda etmeden, sunmaktan gurur duyuyorum… Brother Bing’in ayı piyasasında hayatta kalma rehberi.

1. Bir informasyon rejimine kaydolun

Kripto, herkesten, her yerden, daima yiyebileceğinizden daha çok informasyon ziyafeti sunan bir endüstridir. Kimi zaman bu bilgiler besleyici içgörüler ihtiva eder. Sadece bir çok süre bu şeyler, resmi informasyon kılığında insanların abur cubur benzeri görüşleridir. Dedikodulardan, söylentilerden ve Crypto Twitter olan devasa dairesel entelektüel mastürbasyon arenasından bahsediyorum.

Boğa piyasası esnasında insanoğlu “informasyon” temelinde tecim yapar, yatırım yapar ve arbitraj yapar. Yatırımcılar, rakip VC’lerin de bir çek yazmak istediklerine dair söylentileri duymak haricinde herhangi bir itina göstermeden, bir projenin 100 milyon dolarlık başlangıç ​​turuna FOMO’yu katıyorlar. Kullanıcılar, potansiyel bir airdrop olabileceğini duyan yeni bir protokole akın ediyor. Geliştiriciler, bir sonraki zincire geçmeyi ve vermeyi umarak protokolün hackathon’una katılırlar.

Bilgiye o denli kapıldık ve tüketildik ki, maddeyi saf memeden ayırmak zor. Ve bu yüzden sıkı bir informasyon rejim programına gereksinim vardır.

Bu şekilde bir program şu adımları içermelidir:

Altı aydır katılmadığınız tüm söyleşi gruplarını (Telegram, Twitter, Discord, Signal) terk edin Zehirli bulunduğunu bildiğiniz influencerları takip etmeyi bırakın ve bir tek çantalarını boşaltın Altı aydır açmadığınız haber bültenlerinden aboneliğinizi iptal edin Twitter kullanımınızı sınırlayın —daima her şeyi bilmek zorunda değilsiniz Okumak isteyip de hemen hemen almadığınız yazıları yazdırın Proto-danksharding’in ne hakkında bulunduğunu öğrenin!

2. Web2’nin yaptıklarını takdir edin

Kripto insanları dünyayı tekrardan yarattığımızı düşünmeyi severler. Bir ihtimal bazı kullanım durumlarında bu doğrudur, sadece bir çok süre Web2 deneyimlerini optimize ediyoruz.

Ve kimi zaman, kabul etmekten hoşlanmasak da, hakikaten yaptığımız tek şey bu Web2 deneyimine bir “yönetim belirteci” eklemektir.

Web2’yi eleştirmek yerine, tamamımız uzaktan bir bakış açısına haiz olmaktan ve artılarını ve eksilerini ve ne başardığını anlamaktan yararlanabiliriz. Kendinize bazı sorular mesele.

Yurtdışına para aktarma ettiğimizde gerçek acı noktaları nedir? Bankamız bizlere en iyi verimi sunuyor mu? Değilse, daha iyi verimleri nereden bulabiliriz? Şu anda sadakat puanlarını iyi mi yönetiyoruz? Fitness uygulamam tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor mu?

Bu süreç bizi Web2 kullanıcı akışını hakikaten araştırmaya ve en mühim suali sormaya zorlayacaktır: Bu mesele için blok zincirine ihtiyacımız var mı?

Bir çok süre yanıt hayırdır.

3. DYOR ve her şeyi sorgulayın

Her boğa piyasası, bir grup fikir lideri ve etkileyicisi üretir. Ezoterik alanlarda, açıkçası, bir jeton bulunana kadar kimsenin umursamadığı terminolojiler, memler ve çerçeveler bulmayı severler.

Bu etkileyiciler etkilerini artırdıkça, sesleri ağırlık taşımaya adım atar ve beyanları kendi kendini gerçekleştiren kehanetler benzer biçimde hissetmeye adım atar. Mesela, müzik NFT’leri, birkaç mühim etken yardımıyla ilgi çeken ve vızıldayan bir alandır. Bu yeni yaratıcı direktifin müzik endüstrisini tamamen bozacağını savundular. Sadece şimdiye kadar gördüklerimiz, jetonları yükselen ve peşinden kaçınılmaz olarak sıfıra düşen, likidite ve fazlaca azca benimseme ile bir tek müzik NFT projeleridir.

Artık piyasa sakinleştiğine bakılırsa, kendinize bir iyilik yapın ve büyük takipçilere haiz etkileyicilerle körü körüne aynı fikirde olmayı bırakın. Bunun yerine, onlara meydan okumaya cesaret edin. Bunu entelektüel bir alıştırma olarak ele alın ve hangi sonuca vardığınızı görün.

4. Affedilmeyen tek şey kabilenizdir.

Çince’de dediğimiz benzer biçimde, zor zamanlar gerçek dostluğu ortaya çıkarır. Meslektaşlar, dostlar, mentorlar ve öğretmenlerden oluşan bir ağ oluşturmak istiyorsanız, kalınca ve ince, boğa ve ayı süresince sizinle kaldıklarından güvenilir olmanız gerekir.

Aynı şekilde, ayı piyasasında hala nasihat veren ve öğrenen insanoğlu, bu sektörde uzun süre duracak olanlardır. Bu birkaç ruh hakkında not alın ve onları kabilenize dahil ettiğinizden güvenilir olun.

Crypto, nesiller boyu iştirakçilerin gelip gittiğini görmüş oldu. Eski günlerde etkili olan pek fazlaca şahıs, ideolojileri sanayi ile beraber gelişmediğinde ilgisiz hale geldi. Doğru topluluğa haiz olmak, ilgili kalmanın anahtarıdır.

Esnek insan düğümlerinden yapılmış, yenilmez bir kabile inşa etmeniz gerekiyor.

Bir topluluğu çekilmez icra eden nedir?

En güvenilir sondaj tahtanızdır Tasfiye edilseniz bile sizi yargılamaz. Hata! Fikir deneylerinize ve gerçek yaşam deneylerinize katılır (hotpot dao!)

İyi şanslar, boğalar.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir