Bu Haftanın NFT Satışları Bir Önceki Haftadan %26 Daha Yüksek, Bored Ape #6.588 1.17 Milyon Dolara Sattı – Piyasalar ve Fiyatlar Bitcoin Haberleri

NFT satış istatistikleri, geçen haftaki 142.33 milyon$’a kıyasla bu hafta 180.43 milyon$’lık NFT alım satımı kaydedildiğini gösterdiğinden, takas edilemeyen token (NFT) satışları bu hafta %26,76 arttı. Ethereum tabanlı NFT’ler bu hafta 79,2 milyon dolar ile aslanın hacim payını yakalarken, Ethereum tabanlı NFT satışları son yedi gün içinde %23,65 düştü.

NFT Satış Hacmi Geçen Haftaya Gore %26 Arttı

Cryptoslam.io tarafınca toplanan ölçümlere nazaran, NFT satışları bu hafta bundan önceki haftaya nazaran %26’dan fazla arttı. 17 değişik blockchain ağı, geçen hafta 142.33 milyon dolar kaydettikten sonrasında NFT satışlarında 180 milyon doların üstünde komisyon aldı. Bu hafta en fazlaca satan koleksiyon, 68.65 milyon dolarlık satışla Uniswap V3 NFTV1 Polygon oldu. Haftanın en iyi koleksiyonunu, bu hafta 7,58 milyon dolarlık satışla Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT derlemesi izledi.

Immutaswap.io, Digidaigaku ve Sorare, satışlar açısından 5,9 milyon ila 7,35 milyon dolar ile ilk iki koleksiyonu izledi. Ethereum (ETH), 79.29 milyon dolar ile en fazla NFT satışını kaydetti ve bunu Polygon’un 69.46 dolarlık NFT satışları izledi. Ethereum ve Polygon’u Solana, Immutable X ve Binance Smart Chain izledi. Flow, önceki haftaya nazaran %54,19 düşüşle 2.02 milyon$’lık satışla bu hafta altıncı sırada yer aldı.

Geçen hafta süresince, Poligon (MATIC) tabanlı NFT satışları %620’den fazla arttı. Solana merkezli NFT satışları geçen haftaya nazaran %46,99, Arbitrum tabanlı NFT satışları ise %142.19 arttı. ETH tabanlı NFT satışları bu hafta hakim olurken, blockchain’in NFT satışları bu hafta bundan önceki haftaya nazaran %23’ten fazla düştü.

Bu haftaki ilk beş satış, üç Bored Apes, bir NFTiff ve bir Cryptopunk NFT’yi içeriyordu. Bored Ape Yacht Club #6588, dört gün ilkin 769,9 ether yada 1,17 milyon dolara satılmış olduğu için bu hafta en pahalı NFT satışı oldu. Bored Ape Yacht Club #441, altı gün ilkin 350.000 DAI’ye, NFTiff #212 ise 175 ETH yada 271K $’a satıldı.

Bored Ape Yacht Club (BAYC), 69.95 ETH ile bugün en pahalı taban fiyatına haiz ve onu 65 ETH ile Cryptopunks tabanı izliyor. Castaways – The Raft, 4 Eylül Pazar günü 17 ether ile üçüncü en büyük NFT katı ve Pegz taban kıymeti 14,69 ETH. Son olarak, Mutant Ape Yat Kulübü 12.75 ETH ile beşinci en pahalı taban değerine haiz.

Bu hikayedeki etiketler

7 günlük NFT satışları, BAYC, bnb, Bored Ape #6588, Bored Ape Yacht Club, cryptopunks, cryptoslam.io, Ethereum, Kat Değerleri, nft, NFT koleksiyonu, NFT koleksiyonları, NFT taban değerleri, NFT satışları, NFT satış hacmi, Haftalık NFT satışları, NFT’ler, Değiştirilemez Token, Opensea, satışlar, Satış Hacmi

Bu haftaki NFT satışlarının geçen haftanın satışlarından %26 daha çok artması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir