Bulucu Uzmanları Binance Coin için ‘Oldukça Parlak Bir Gelecek’ Görüyor — BNB’nin 2025’e Kadar 781 Dolara ve 2030’a Kadar 1.814 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor – Piyasalar ve Fiyatlar Bitcoin Haberleri

Kripto endüstrisi uzmanlarından oluşan bir açık oturum, Binance coin için “oldukça parlak bir gelecek görüyor” ve bnb’nin 2025’e kadar 781 dolara ve 2030’un sonuna kadar 1.814 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Bir uzman, “Bnb zincir ekosistemi büyümeye devam ettiğinden, fiyat 2030’da 3.000 dolara kadar çıkabilir.”

BNB’nin Fiyat Tahminleri

Fiyat karşılaştırma portalı Finder, Pazartesi günü binance coin (BNB) fiyat tahminlerini güncelledi. Şirket, bu ayın başlarında “binance coin’in şimdi ile 2030 arasındaki fiyatına ilişkin tahminlerini vermek için 54 sektör uzmanından oluşan bir açık oturum” anketi yaptığını deklare etti.

Bulucu detaylı:

Panelimiz, 2025 yılına kadar 781 $ ‘a yükselmeden ilkin Binance parasının (BNB) 2022’nin sonunda 274 $ değerinde olacağını düşünüyor.

Açık oturum ek olarak, binance coinin fiyatının “2030’un sonunda 1.814 dolara yükselerek” büyümeye devam etmesini bekliyor.

Yazma esnasında, BNB, Bitcoin.com Markets verilerine bakılırsa son 7 günde %3.4 ve son 30 günde %14,5 artışla 265,71 $’dan işlem görüyor. Binance madeni para, piyasa değerine bakılırsa dünyanın beşinci en büyük kripto para birimidir.

Finder, Digital Capital Management’ın genel müdürü ve paneldeki uzmanlardan kabul edilen Ben Ritchie, “BNB mevzusunda iyimser ve kripto paranın yıl sonuna kadar 300 dolara ulaşmasını bekliyor” dedi.

“BNB’nin fiyatı da arz ve talebi takip ediyor. BNB, her işlem tutarına bir yakma mekanizması getirdi ve üç ayda bir yakma işlemi gerçekleştirerek onu deflasyonist bir varlık haline getirdi, ”dedi Ritchie. “BNB Zinciri ek olarak ağ içinde bir katman 2 zincirini desteklemeyi planlıyor, bu da gelecekte Ethereum ile aynı gaz tutarı problemlerine maruz kalabilecekleri için destek olabilir.” Detaylandırdı:

BNB zincir ekosistemi büyümeye devam ettiğinden, fiyat 2030’da 3.000 dolara kadar çıkabilir.

Uzmanlara ek olarak şu anda binance coin alma, satma yada tutma zamanının gelip gelmediği soruldu. Bulucu şunları kaydetti:

Açık oturum, BNB için oldukça parlak bir gelecek görürken, bir tek %20’si satın alma zamanının geldiğini söylüyor. Panelin çoğunluğu (%50) BNB’nizi elde tutmaya kıymet bulunduğunu söylüyor ve %30 daha çok satış tavsiye ediyor.

Panelde üniversite yöneticileri, kripto borsa yöneticileri, kripto araştırma analistleri ve kripto ile ilgili ürünlere haiz çeşitli firmaların yöneticileri içeriyor.

Finder’ın uzmanları ek olarak kısa sürede bitcoin (BTC), eter (ETH), cardano (ADA) ve solana (SOL) dahil olmak suretiyle öteki birçok kripto para birimi hakkında tahminlerde bulunmuş oldu. Mayıs ayında açık oturum, meme kripto para birimi shiba inu’nun (SHIB) ölümünü öngördü.

Uzman panelinin Binance coin (BNB) tahminleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Kevin Helms

Avusturya Ekonomisi talebesi olan Kevin, 2011 senesinde Bitcoin’i buldu ve o zamandan beri bir müjdeci oldu. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ tesirleri ve iktisat ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir