Bware Labs, Kod Adı Houston olan Blast Incentivized Testnet’i Duyurdu

Bu makaleyi paylaş

Blast’ın arkasındaki şirket olan Bware Labs, en yüksek performanslı, en güvenilir blok zinciri API platformunu oluşturmak için belirtilen hedefleri doğrultusunda, 8 Ağustos 2022’de Houston Teşvik Edilmiş Testnet’i başlatıyor.

Ana Ağ Başlatma için Düğüm Sağlayıcılarını Hazırlama

Kontrol ağının amacı, esas olarak, hususi Düğüm Bütünlüğü Protokolünden Stake Mekanizmasına kadar, Blast API Platformunun ademi merkezileştirilmesiyle ilgili tüm teknik hususların doğrulanması çevresinde döner. Bununla beraber, gelecekteki Düğüm Sağlayıcılarını ana ağ lansmanı için hazırlamayı ve onlara üretim durumunda platforma katılmaları için kafi fon elde etme seçeneği sunmayı hedefliyor.

Ödüller açısından, tüm Houston Testnet için ayrılan toplam miktar, toplam jeton arzının %1’ini oluşturan 1M BWR jetonlarıdır. Kontrol ağı esnasında alınan tokenlar, her katılımcının ana ağ canlıyken minimum bir düğümü çalıştırabilmesi için kafi olacaktır.

Bware Labs, bütünlük protokolü ve teşvik mekanizması yardımıyla, Blast API platformunun, ademi merkeziyetçilik gerçekleştikten sonrasında bile sektördeki en yüksek performansı koruyabileceğini iddia ediyor. Bu, hizmet kalitesinde hiçbir değişikliğin, Coingecko, DIA, Connext, Moonwell, Subscan, DappRadar ve diğerlerini esasen sayabileceğimiz, devamlı artan sayıda benimseyen ve alan kişi tarafınca görülemeyeceği anlamına gelir.

Houston Testnet’in ilk aşaması (Fırlatma Aşaması), şirketlerin altyapı ve düğüm işletim segmentindeki en yakın ortaklarıyla sınırı olan olacak. Sıralama, Dokia Capital, Stakin, P2P, Hashquark, Hypersphere ve Woodstock şeklinde blockchain altyapısını çalıştırma mevzusunda geniş deneyime haiz elit şirketleri içeriyor. Bu ön aşama tamamlandıktan sonrasında, Bware Labs, bağımsız düğüm koşucularını 2. Aşamada (Yörünge Aşaması) kontrol ağına dahil edecek ve ödüller kazanacak ve firmanın kalite odaklı, merkezi olmayan hizmetler sağlama misyonunu gerçekleştirmesine destek olacak.

Houston Teşvik Edilmiş Kontrol Ağı, iyileştirmeler, köşe vakaları yada platformun hem API tüketicileri hem de Düğüm Sağlayıcıları.

Bağlantı Noktası Sağlayıcıları olarak Blast ortakları olmak isteyenler için Houston Testnet’in tüm ayrıntılarının yanı sıra program ve görevler, Houston Testnet açılış sayfasında mevcuttur.

Bware Labs’ın misyonu, tüm blok zinciri yolculukları süresince Web3 oluşturucularına destek olabilecek bir altyapı ve geliştirme ekosistemi oluşturmaktır. Şirket, küresel blok zincirinin benimsenmesinde belirleyici bir rol oynamayı hedefliyor.

Web3’e gerçek güvenilirlik ve kalite getirme taahhüdünü kanıtlayan Bware Labs, Polygon, Avalanche, Elrond, Moonbeam ve Fantom şeklinde sektördeki en büyük adlardan bazılarıyla ortaklık kurdu. Bu, kripto alanında en kaliteli altyapı hizmetlerini sağlayarak blok zinciri geliştirme çabalarını daha da destekleyecektir.

Bware Labs ek olarak bir doğrulayıcı rolünden Blockchain projelerini de destek sunar. Mühendislik ekibinin engin blok zinciri deneyiminden yararlanan şirket, projeleri için doğrulayıcıları çalıştırmak için 15’ten fazla Blok Zinciri Ağı tarafınca güvenilmektedir.

Bware Labs çatısı altında geliştirilen ilk ve birincil ürün olan Blast, alandaki en ilgili ağlara kolay blok zinciri erişimi elde eden bir blok zinciri API platformudur. Blast kullanarak geliştiriciler, yalnızca birkaç kolay adımda devamlı artan sayıda blok zinciri ağına RPC ve Websocket erişimi sağlayabilir.

DApp geliştiricileri, borsalar ve öteki kripto projeleri şeklinde API tüketicileri için benzersiz kalite, performans ve kullanım kolaylığı elde eden Blast, sağlayıcı tarafında da yenilikler yapıyor. Bunu, düğüm koşucuları için bir ödül modelini ilk benimseyen, platformun ademi merkeziyetçiliğini çoğaltmak ve sonunda desteklenen blok zincirlerine erişimi iyileştirmek için teşvik ederek yapar.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir