Emek harcama, ABD’da Bitcoin ve Ethereum ile En Fazlaca İlgilenen İlk 10 Eyaleti Belirledi – Bitcoin Haberleri

2 Eylül’de, kripto piyasası toplama web portalı Coingecko.com, ABD’da önde gelen iki dijital para birimi olan bitcoin ve ethereum ile en oldukça ilgilenen ilk on eyaleti belirleyen bir emek harcama yayınladı. Ekip, Coinecko’nun sayfa trafiği verilerinden yararlandı ve Kaliforniya’nın sitenin bitcoin ve ethereum web sayfalarını ziyaret eden trafiğin %43’ünü yakaladığını buldu.

California ve Illinois Pakette Önder, New Jersey ve Indiana En Düşük Sırada

2 Mayıs ve 21 Ağustos 2022 tarihleri ​​içinde Coingecko’nun araştırmacıları, ABD’nın önde gelen iki kripto para birimi olan bitcoin ve ethereum ile en oldukça ilgilenen ilk 10 ve 20 eyaletini belirlemeyi amaçlayan bir emek harcama gerçekleştirmiş oldu.

Coinecko, sitenin web trafiği verilerini kullandı ve veri kümesini 100’e, 100’ü web sayfası trafik puanları için en yüksek puana endeksledi. Kripto pazarı toplama internet sayfası, 1,743’lük benzerweb.com küresel sıralamasına haiz olduğu ve ABD’de 3,150 olduğundan popülerdir.

Geçen ay, coinecko.com, 3 Eylül’deki istatistiklere nazaran 44,4 milyon ziyaret kaydetti. Coingecko’nun araştırması, Kaliforniya’nın ABD’daki tüm eyaletlerden üstün bulunduğunu ve Illinois’in ikinci en yüksek endeks puanına haiz bulunduğunu gösteriyor.

Illinois sakinleri bitcoin web sayfasını oldukça daha çok ziyaret ederken, ethereum’un web sayfası oldukça daha azca ziyaret edildi. En iyi 20 eyaletin bir çok bitcoin için daha yüksek puana sahipti, sadece New Jersey, Wisconsin, Colorado ve Florida şeklinde eyaletler ethereum için daha yüksek bir sıralama puanına sahipti.

New Jersey ve Indiana, ilk 20 içinde en düşük puanlara (1,5) sahipti. En iyi 20 eyaletten Coingecko’nun emek harcaması, bitcoin’in ilgiye %76, ethereum’un ise %24’e hakim bulunduğunu gösteriyor.

En oldukça ilgilenen ikinci eyaletten sonrasında, New York, Florida, Washington, Pennsylvania, Teksas, Virginia, Georgia ve Arizona popülerlik kazanmıştır. Coinecko’nun COO’su ve kurucu ortağı Bobby Ong, Kaliforniya’nın bitcoin ve ethereum’a olan ilgi mevzusunda ABD’deki en baskın eyalet olmasına şaşırmadığını deklare etti.

Ong Cuma günü yapmış olduğu açıklamada, “Dünyanın en büyük teknolojik merkezlerinden önde gelen Kaliforniya’nın ‘mavi çip’ kripto para birimi faizinde tacı alması şaşırtıcı değil” dedi. “Bilhassa dikkate kıymet olan Colorado, Wisconsin, New Jersey ve Florida’nın Bitcoin yerine Ethereum’a olan ilgisi. Bu sıralamaların ve pazar paylarının gelecek aylarda Ethereum’un Birleşmesi ile iyi mi oynayacağı görülmeye devam ediyor. ”

Bu hikayedeki etiketler

Arizona, Bitcoin, Bitcoin (BTC), bitcoin’in web sayfası, Bobby Ong, california, CoinGecko, Coingecko Kurucu Ortağı, Coingecko emek harcaması, Coinecko trafiği, colorado, kripto varlıkları, Kripto faizi, Ethereum, Ethereum (ETH), ethereum’un web sayfası, Florida, Georgia, Illinois, Indiana, Faiz, Faiz kripto, Piyasalar, New Jersey, new york, Pennsylvania, rütbeler, Puanlar, emek harcama, Teksas, trafik puanları, Virginia, Washington, Wisconsin

Coinecko’nun California’nın site trafiğine hakim bulunduğunu gösteren emek harcaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Öteki istatistikler ve eyalet puanları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir