CEO, Bloomberg’e, Terra’nın Erimesinde Hash 3 Milyar Dolar Yitirdi

Mühim Çıkarımlar

Firmanın CEO’su Simon Seojoon Kim, Bloomberg’e verdiği demeçte, Hashed’in LUNA bahsinde 3 milyar dolardan fazla kağıt kazancı kaybettiğini söylemiş oldu. Risk sermayesi şirketi, Terra Mayıs ayında sıfıra düşmüş olduğu için sert bir darbe alan birkaç kripto devinden biriydi. Kim, firmanın GameFi’ye giderek daha çok odaklanmayı planladığını ve gelecekte yeni bir fon başlatacağını söylemiş oldu.

Bu makaleyi paylaş

Hashed, Terra’ya büyük bir darbe vursa da Kim, kriptoya olan inancının azalmadığını söylemiş oldu.

Hashed CEO LUNA Kayıplarını Doğruladı

Bugün Bloomberg’de gösterilen yeni bir rapora gore Hash, Terra bahsinde 3 milyar dolardan fazla yitirdi.

Risk sermayesi firmasının CEO’su Simon Seojoon Kim Çarşamba günü verdiği bir röportajda, firmanın Terra’da 30 milyon LUNA satın aldığını ve ağ çökerken yatırımının çoğunu kaybettiğini deklare etti. LUNA, Nisan ayında, Terra’nın UST stablecoin’inin dolar karşısındaki kıymetini kaybetmesinden haftalar ilkin, ortalama 119 dolarlık bir piyasa değeriyle zirveye ulaştı ve birkaç gün içinde ortalama 40 milyar dolarlık kıymeti silen görkemli bir patlamaya yol açtı. Hashed’in 30 milyon jetonu zirvede ortalama 3.6 milyar dolar değerindeydi.

Bloomberg’e “başarıyı güvence eden portföy diye bir şey olmadığını ve [Hashed makes] Bunu göz önünde bulundurarak yatırım yapın.” Hashed, Terra’nın patlamasından etkilenen sektördeki en iyi oyunculardan biriydi, en dikkate kıymet olanı, Su Zhu ve Kyle Davies’in bir zamanlar efsanevi kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital’di. Şu anda batkı etmiş olan Three Arrows, Terra’ya tahmini 600 milyon dolar değerinde bir risk aldı ve alacaklılar, bir takım teminatsız, dokuz haneli krediyi temerrüde düştükten sonrasında firmanın Voyager Digital, Celsius ve BlockFi şeklinde borç verenlere 2,8 milyar dolar borçlu bulunduğunu iddia ediyor.

Terra’nın çöküşünden sonrasında, mahalli medya Kim’i LUNA’yı çevrimiçi olarak desteklemek ve çökmeden ilkin konumunun bir kısmını satmakla suçladı, sadece o Bloomberg’e Hashed’in ticari tavsiyelerde bulunmaktan kaçındığını söylemiş oldu. Terra, çöküşünün öncesinde kripto toplumsal medyasına hükmetti ve Terraform Labs’ın açık sözlü CEO’su Do Kwon, jetonu destekçi ordusuna tanıtmak için tertipli olarak Twitter’ı kullandı. Hem Kwon hem de Terraform Labs şu anda birden fazla davayla karşı karşıya ve dolandırıcılık ve yanıltıcı yatırımcılar hakkında şirket çalışanının Cenup Kore’den ayrılması yasaklandı.

Hashed, GameFi’ye Dönüyor

Bloomberg’e, Hashed’in artık GameFi sektörüne daha çok yatırım yapmak istediğini söyleyen, daha çok oyun şirketinin, oyuncuların oyun içi jetonları takas etmesine izin vermek için blok zincir teknolojisinden yararlanmaya başlayabileceği tezini ikiye katladı. Hashed daha ilkin, bugün GameFi’nin en büyük iki oyuncusu olan The Sandbox ve Axie Infinity’nin Sky Mavis’ini destekledi.

Kim röportajda Metaverse içinde GameFi oyunlarının ortaya çıkmasının “varlıklar sanal ve gerçek dünyalar içinde değiş tokuş edildiğinden fazlaca sayıda iş yaratabileceğini” söylemiş oldu. Alan için ilk günler olmasına karşın, GameFi ile ilgili işlerin örnekleri içinde, oyuncu gruplarının varlık alışverişi yapmak ve Axie Infinity şeklinde oyundan kazanılan oyunlardan gelir elde etmek için bir araya geldikleri oyun loncalarında bulunanlar içeriyor.

Hash, Aralık ayında yeni bir fon başlatmak için 180 milyon dolar topladı ve bugüne dek sermayenin ortalama yarısını dağıttı. Kim, bu bir kez kullanıldığında, firmanın Web3’e yatırım halletmeye devam etmek için yeni bir kol kuracağını söylemiş oldu.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir