Chainlink Mühim Tedarik Duvarına Yaklaşıyor

Mühim Çıkarımlar

Chainlink, Cuma günkü işlem seansında 0,50 doların üstünde kazanç elde etti. Yükseliş baskısı arttıkça, LINK 10 dolara yükselmek için kafi ivme kazanabilir. Sadece, bazı göstergeler LINK’in yakında bir düzeltmeyle karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor.

Bu makaleyi paylaş

Chainlink, şu anda kripto para piyasasına liderlik eden yükseliş momentumunda mühim bir artış görmüş oldu. Gene de birden fazla gösterge, LINK’in 10$ bölgesine girmesi durumunda kısa bir düzeltme yaşayabileceğini gösteriyor.

Chainlink Çift Rakamlı Bölgeye Yaklaşıyor

Chainlink, Cuma günkü işlem seansının başlangıcından bu yana %6’dan fazla artış göstererek piyasa kıymeti açısından ilk 10 kripto para birimini geride bıraktı.

LINK, basın zamanında 9,21 dolara soğumadan ilkin 8,97 dolardan gün içi en yüksek 9,50 dolara terfi etti. Yukarı doğru baskı artmaya devam ettikçe, tokenin yükselmek için daha çok yeri var şeklinde görünüyor. Günlük grafikte azalan bir üçgenin gelişmesi, Chainlink’in yükseliş trendi tükenmeden ilkin %11 daha yükselebileceğini gösteriyor.

Bu teknik oluşumun Y ekseni, 29 Temmuz’da 7.30 dolarlık direnç seviyesini aştığı için LINK için 10.60 dolarlık bir hedef öngörüyor. perspektif.

LINK/USD günlük grafiği (Kaynak: TradingView)

Gene de, IntoTheBlock’un Fiyat Çevresinde Para Girişi/Çıkış Modeli, ileride sert bir arz engeli gösteriyor. Ortalama 3.300 adres daha ilkin 9,82 ila 10,12 ABD Doları içinde ortalama 26,4 milyon LINK satın aldı. Bu mühim ilgi alanı, su altı yatırımcıları bazı varlıklarını bile kırmaya çalışabileceğinden, yukarı yönlü fiyat hareketini reddedebilir.

Chainlink’in IOMAP’si (Kaynak: IntoTheBlock)

LINK çift haneli bölgelere yetişme gücüne haiz olsa da Chainlink mühim bir direnç alanına yaklaşıyor. Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesinin LINK’in günlük grafiğinde bir satış sinyali sunma olasılığı da yüksek. Potansiyel düşüş formasyonu, yükseliş trendi devam etmeden ilkin bir ila dört günlük mum çubuğu düzeltmesine yol açabilir.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha mühim piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve önder bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc. bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda herhangi bir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir