Chipotle’ın ‘Dip Satın Al’ Promosyonu, Müşterilerin Coinbase Hesapları için 200.000 $ Kripto İçeriyor

Chipotle, müşterilerden dip sos (kripto, avokado ve süt bazlı çeşitler) satın almalarını istiyor.

Süratli gündelik zincir, bugün 200.000 dolarlık kripto para birimi ve ortalama 2 milyon dolarlık guacamole ve queso blanco dips dağıttığı bir haftalık bir promosyona başladı.

Çevrimiçi oyun, “Dip Satın Al”, 31 Temmuz, kısaca Ulusal Avokado Günü’ne kadar devam ediyor. Chipotle, hafta süresince 516 oyuncuya değişen miktarlarda kripto para ödülü verirken, ortalama 700.000 oyuncu da parasız yiyecek kuponu alacak.

Nakit kıymeti 1.250$ ile 35.000$ içinde değişen ve Bitcoin, Ethereum, Solana, Avalanche ve Dogecoin olarak verilecek kripto para ödülleri, kazananların hak talebinde bulunmaları ihtiyaç duyulan Coinbase hesaplarına yatırılacak.

Chipotle’ın pazarlama müdürü Chris Brandt yapmış olduğu açıklamada, “Web3 topluluğuyla bağlantı kurarak yeni nesil Chipotle fandomunu oluşturmak istiyoruz” dedi. “Kripto sohbetine pozitiflik getirmekten coşku duyuyoruz.”

Bu, restoran zincirinin kripto ile ilk etkileşimi değil. Nisan 2021’de Chipotle, BTC’de 100.000 dolar veren bir “Burrito yada Bitcoin” promosyonu düzenledi.

Haziran ayının başlarında Chipotle, Flexa özellikli bir uygulama vesilesiyle 98 değişik kripto para birimindeki tüm işlemler için ödeme kabul etmeye başladı. Bu hafta kapılacak tüm kripto para birimleri, Flexa vesilesiyle Chipotle’da kullanılabilir.

Düşüşlerinin kripto piyasası oynaklığıyla ilişkisiz olmasını tercih edenler için zincir, yalnızca 31 Temmuz’da bir başlangıç ​​satın alan tüm müşterilere 0,01 $ guacamole ve queso sunacak.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir