Chronoly’ye Bakılırsa Gerçek Dünya Destek Jetonları Niçin Meme Coin Topluluğunu Alıyor – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Son kripto para piyasası çöküşü, yatırımcıların birkaç kripto projesine olan itimatını sarstı. Yatırımcılardan, yatırım yaptıkları dijital para birimlerinin temel amacını tekrardan düşünmeleri ve tekrardan değerlendirmeleri isteniyor. Aslen, paralarını Dogecoin (DOGE) ve Shibu Inu (SHIB) benzer biçimde meme paralarına koyan kripto para birimi meraklıları için çöküşün daha şiddetli olduğu kanıtlandı. son zamanlarda piyasa kıymetini %50’den fazla yitirmiş olan firmalar.

Bununla beraber, yatırımcıların bazı kripto para birimlerine şüpheyle yaklaşırken, bu sıkıntılı zamanlarda kıymeti kanıtlanmış tokenlere yatırım hayata geçirmeye artık fazlasıyla istekli olmaları dikkat çekicidir. Yatırımcılar, mem paralarından, yalnızca sağlam durmakla kalmayıp bununla beraber süratli bir halde büyüyen Chronoly.io benzer biçimde gerçek dünya destek jetonlarına geçiyorlar.

Chronoly.io, ön satış esnasında muhteşem iyi bir performans sergiledi ve lansmanından bu yana %560 arttı. Ek olarak, birkaç analist Chronoly.io mahalli tokeni CRNO’nun gelecek aylarda %2,500 daha artabileceğini tahmin ediyor.

Peki, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) benzer biçimde meme paraları niçin Chronoly.io’ya zemin kaybediyor? Chronoly, bu sıkıntılı zamanlarda niçin oldukca sayıda yatırımcıyı da kazanmayı başardı?

Dogecoin ve Shiba Inu’nun somut bir faydası yok

Dogecoin ve Shiba Inu benzer biçimde meme paraları yalnızca şakalar ve şakalarla ilişkilendirilir ve gerçek dünya varlıkları yada herhangi bir yasal dijital ürün tarafınca desteklenmez. Değerleri ve istikrarları sanal koşullara, bilhassa spekülasyona bağlıdır. Bundan dolayı, etraflarındaki yutturmaca azalırsa, gerçek dünyadan herhangi bir desteğin yokluğunda değerlerinin düşmesi kaçınılmazdır. Böylece Dogecoin’in DOGE’si, Mayıs 2021’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek (ATH) değerinden %80’in üstüne düşerken, Shiba Inu’nun SHIB’si son birkaç aydaki ATH’sinden %65’in altına düştü.

Dogecoin ve Shiba Inu, herhangi bir ergonomik faydası olmadığı için mühim finansal riskler barındırmaktadır. Üstelik Dogecoin ve Shiba Inu’nun herhangi bir ergonomik kullanımı olmadığı için birçok yatırımcı bu kriptolara yatırımlarını uzun süre tutmuyor. Dogecoin ve Shiba Inu’nun zeminini ve sahiplerini Chronoly.io benzer biçimde kripto projelerine kaptırmasının ana sebebi budur.

Chronoly.io, güvene dayalı destek program destekli süreç üstünde çalışır

Chronoly.io, bir çok dijital tokenin hayatta kalmakta zorlandığı bir dönemde kripto para piyasasında parlayan bir yıldız olarak ortaya çıktı. Chronoly.io, kullananların bir emanet kasasında gizlenen ve sigortalanan saatin gerçek fizyolojik versiyonuyla desteklenen lüks saatlerde kısmi NFT’leri takas edebilecekleri dünyanın ilk blok zinciri tabanlı pazarıdır. Bununla beraber, Chronoly.io’nun en mühim özelliği, öteki bir çok kripto para biriminin, bilhassa de meme paralarının rahatsız olduğu itimat sorununu ele almasıdır.

Dogecoin ve Shiba Inu’dan değişik olarak, Chronoly’nin CRNO jetonunun somut bir faydası vardır. Chronoly.io, dünyanın dört bir tarafındaki kasalarda gizlenen Rolex ve Richard Mille benzer biçimde gerçek dünyadaki fizyolojik lüks saatler tarafınca desteklenen NFT’leri darp ediyor. Yatırımcılar, Chronoly.io vasıtasıyla lüks bir saatin ufak bir bölümünü 10$’a kadar satın alabilirler. Ek olarak saat NFT’lerinin %100’ünü satın alabilir ve fizyolojik parçayı elde etmek için kullanabilirler. Chronoly.io ek olarak dolandırıcılık ve sahtecilik risklerini ortadan kaldırmak için tüm verileri kullanıcılarıyla paylaşır. Bu tür yarar destekli saydam süreç, yatırımcıların duygularını sağlamlaştırır.

Yatırımcılar niçin Dogecoin ve Shiba Inu’dan geçiş hayata geçirmeye başlayabilir?

Dogecoin ve Shiba Inu, yalnızca vurgunculuk ve yutturmaca zemininde işlev gördüğünden, yatırımcılar yatırımları ve getirileri için bir belirsizlik durumunda kalıyor. Öte taraftan, Chronoly.io, yatırımcılara güvenlik, istikrar ve şeffaflık duygusu sağlayarak değişik gerçek dünya kullanım biçimleri sunar.

Chronoly.io ile yatırımcılar, dijital varlıklarının değerinin yalnızca gerçek dünya saatinin değerine paralel olarak artabileceğinden yada azalabileceğinden güvenli oluyor. Bundan dolayı, yatırımcılar Dogecoin ve Shiba Inu benzer biçimde meme coin projelerini bırakıp daha istikrarlı, inandırıcı ve saydam projelere para yatırıyorlar.

Son 7 gün içinde Dogecoin ve Shiba Inu %4,5’in birazcık üstünde terfi etti, Mayıs ayında ön satışına süregelen Chronoly.io %560 arttı ve 0.066$’dan işlem görmüş oldu. Shiba Inu ve Dogecoin’in geçen yılki benzer biçimde çift haneli günlük kazançlar kaydettiğini görecek miyiz? Eh, bu görülmeye devam ediyor.

Chronoly.io ön satışı hakkında daha çok informasyon için

Internet sayfası: https://chronoly.io/

Telgraf: https://t.me/Chronolyio

Ön satış: https://presale.chronoly.io/register

Twitter: https://twitter.com/Chronolyio

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir