Çin ve Tayvan’ın Potansiyel Ekonomik Tesiri, Ayı Piyasası Ikazları ve FC Barcelona Metaverse Haberleri — Bitcoin.com Haber Haftası İncelemede – The Weekly Bitcoin News

Tayvan ve Çin arasındaki askeri çatışmanın potansiyel ekonomik yansımaları ile alakalı meşum spekülasyonlardan, bir kripto krizinin peşinden pazarların tasarımcı saatleriyle dolup taşmasına, daha fena ayı piyasaları ikazlarına ve metaverse hırsları alanında ilerleyen futbol franchise’larına kadar, Cryptocurrency haber dünyasında bir kez daha asla bunaltan bir an olmadı. Sözü daha çok uzatmadan, bu, Bitcoin.com News’den haftanın en sıcak haberlerinin birer lokmalık özeti.

Raporlar, Pekin’in Tayvan’a Saldırmasının ‘Uzun Kapsamlı Ekonomik Sonuçlara’ Yol Açabileceğini Söylemiş oldu

Küresel iktisat kasvetli ve Ukrayna’daki cenk devam ederken, Çin ile Tayvan içinde mühim bir gerilim var. Kaliforniya’dan Amerikalı temsilci Nancy Pelosi, bu hafta Tayvan’ı ziyaret etmeyi planlıyor ve Beyaz Saray yetkilileri Çin’in “askeri provokasyonlar” gerçekleştirmeye hazırlandığını söylüyor. Ek olarak, son birkaç hafta içinde, raporlar, Tayvan’a bir Çin askeri saldırısı olması durumunda küresel ekonominin çökebileceğine dikkat çekiyor.

Devamını oku

Meşhur Yatırımcı Jim Rogers, Yaşamının En Fena Ayı Piyasasının Gelmekte Olduğu Uyarısında Bulunmuş oldu

Kuantum Fonu’nu milyarder yatırımcı George Soros ile beraber kuran kıdemli yatırımcı Jim Rogers, daha çok ayı piyasasının geleceği ve bir sonrakinin hayatındaki “en fena” olacağı mevzusunda uyardı. Pek fazlaca hissenin yüzde 90 oranında kıymet kaybedeceğini kaydederek, yatırımcıların fazlaca para kaybedeceğini altını çizdi.

Devamını oku

Trading Platformu, Rolex ve Patek Saatleri ile Kripto Gerileme Pazarını Seller Altında Bıraktı

Önde gelen bir tecim platformuna bakılırsa, kripto alanındaki son olarak sorunların, ikinci el lüks saat arzının artmasına niçin olduğu iddia ediliyor. Şirket, bunun sonucunda Rolex ve Patek benzer biçimde büyük markaların rağbet gören modellerinin fiyatlarının düştüğünü deklare etti.

Devamını oku

Socios.com, FC Barcelona Metaverse Push’a 100 Milyon Dolarlık Yatırım Meydana getirecek

Spor organizasyonları için yandaş etkileşim belirteçlerinin geliştirilmesine adanmış bir şirket olan Socios.com, futbol ekibi FC Barcelona, ​​​​Barca Studios’un dijital işine 100 milyon dolar yatırım yapacağını deklare etti. Yatırım, Socios.com’a kulübün dijital bölümündeki hissenin %24,5’ini verecek ve bölümün metaverse ve Web3 stratejilerini daha çok gelir akışı içerecek şekilde tekrardan şekillendirmesine olanak tanıyacak.

Devamını oku

Bu hikayedeki etiketler

Ayı Piyasası, Çin, kripto piyasası gerilemesi, Ekonomik Serpinti, FC Barcelona, ​​​​jim rogers, Metaverse, askeri, Patek, Pelosi, rolex, Socios, spor metaverse, Tayvan, saatler

Bitcoin.com News’den bu haftanın en sıcak haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirdiğinizden güvenli olun.

bitcoin.com

2015’ten beri Bitcoin.com, kriptoya yeni gelenleri tanıtmada küresel bir liderdir. Erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve objektif haberler ve sezgisel kişisel gizleme ürünleri ile her insanın satın almasını, harcamasını, ticaretini, yatırım yapmasını, kazanmasını ve kripto para birimi ve finansın geleceği hakkında güncel kalmasını kolaylaştırıyoruz.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir