Çoğunluk Dogecoin’in Tüm Kıymetini Kaybettiğini Görüyor – ‘DOGE’den Çıkma Zamanı’ – Altcoins Bitcoin Haberleri

Kripto endüstrisi uzmanlarından oluşan bir açık oturum, şimdi dogecoin satmanın zamanının geldiğini söylüyor. Uzmanların çoğunluğu DOGE’nin kıymetini tamamen kaybetmesini bekliyor. Paneldeki uzmanlardan biri, meme kripto para biriminin popülaritesi için Tesla CEO’su Elon Musk’ı suçlayarak, Dogecoin “bu noktaya gelmemesi ihtiyaç duyulan bir meme parasıydı” dedi.

Tüm Kıymetini Kaybeden Dogecoin Üstüne Uzman Paneli

Fiyat karşılaştırma portalı Finder, Çarşamba günü dogecoin (DOGE) fiyat tahminlerini güncelledi. Platform, haftalık ve üç aylık anketleri kullanarak dogecoin’in gelecekteki fiyatına ilişkin uzman tahminlerini ölçtüğünü deklare etti. Temmuz ayında meydana getirilen son olarak üç ayda bir meydana getirilen ankette, “54 sektör uzmanından oluşan bir açık oturum, dogecoin’in önümüzdeki on yılda iyi mi performans göstereceğine dair düşüncelerini soruyor.”

Panele “DOGE’nin kıymetini tamamen yitireceğini düşünüyor musunuz?” diye soruldu. %55’i evet dedi, %21’i meme kripto para biriminin geri döneceğine inanıyor ve %24’ü güvenli olmadığını söylemiş oldu. Dogecoin fiyatının tüm kıymetini ne süre kaybedeceği ile ilgili olarak, %3’ü yıl içinde olacağını, %12’si gelecek yıl, %9’u 2024’te olacağını ve %30’u ise meme kriptosunun kıymetini tamamen kaybedeceğini söylemiş oldu. 2025 yada sonrası.

Uzmanların “DOGE kıymetini tamamen yitireceğini düşünüyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıtlar. Kaynak: Finder’ın dogecoin tahminleri.

Finder, “İnsanların DOGE’nin aya gideceğini düşündüğü günlerden birazcık uzaklaştık” dedi. “İnsanlar artık Dünya’da kalmanın (okuyun: sıfıra gitme) mevzusunda daha endişeli, panelin yarısından fazlasının (%55) gelecekte bir noktada olacağını söylediği bir şey. Her 5 kişiden yalnız 1’i (%21) DOGE’nin geri sıçradığını görüyor.”

Dogecoin’in Fiyat Tahminleri

Paneldeki uzmanların bir çok dogecoin’in uzun vadeli geleceğine güvenmiyorken, bazıları iyimser kaldı. Mesela, Metatope’un kurucu ortağı ve Başkan Yardımcısı Walker Holmes, dogecoin fiyatının yıl sonuna kadar 0,40 dolara ulaşabileceğini öngördü. “DOGE’nin mükemmel bir topluluğu var fakat oldukça azca faydası var. DOGE, içerik yaratıcıları ve yaratıcılardan oluşan bir kültürü kendine çekme kabiliyetine haiz” dedi.

Bazı uzmanlar tarafınca dogecoin’in yükseliş tahminleri, averaj açık oturum tahminlerini yukarı doğru itti. Bulucu detaylı:

Dogecoin, Finder.com’un fintech uzmanları panelinin averaj 2022 sonu tahmini 0,08 ABD doları vermesiyle, 2022’de değerinde mütevazı bir artış görebilir. Açık oturum, ileriye dönük olarak, 2030 yılına kadar 0,64 dolara yükselmeden ilkin DOGE’nin 2025’te 0,19 dolar civarında olmasını öngörüyor.

Finder, “Panelin Temmuz ayı kısa vadeli tahminleri, panelin DOGE’nin 2022’yi 0,16 dolar ve 0,32 dolar değerinde 2025’e kadar kapattığını görmüş olduğu Ocak anket sonuçlarına kıyasla mühim seviyede düştü” dedi. Bu yazının yazıldığı sırada meme jetonu 0.070534 dolardan işlem görüyor.

Paneldeki bir avuç uzman, Tesla CEO’su Elon Musk’ın dogecoin’in popülaritesinden görevli bulunduğunu söylemiş oldu. Bitwave CEO’su Patrick White şunları söylemiş oldu: “DOGE, bu noktaya gelmemesi ihtiyaç duyulan bir meme parasıydı. Teşekkürler Elon.”

Dogecoin alma, satma yada elde tutma zamanının gelip gelmediği ile ilgili olarak Finder şunları detaylı bir şekilde deklare etti:

Panelin çoğunluğu DOGE’den çıkma zamanının geldiğini düşünürken, %71’i sat diyor. Çeyrekte bir utangaçlık (%24) elinizdekilere tutunmanız icap ettiğini düşünüyor ve yalnız %4’ü satın alma zamanının geldiğini söylüyor.

Panelde üniversite yöneticileri, kripto borsa yöneticileri, kripto araştırma analistleri ve kripto ile ilgili ürünlere haiz çeşitli firmaların yöneticileri yer ediniyor.

Finder’ın uzmanları ek olarak kısa sürede bitcoin (BTC), eter (ETH), cardano (ADA), solana (SOL) ve binance madeni para (BNB) dahil olmak suretiyle öteki birçok kripto para birimi hakkında tahminlerde bulunmuş oldu. Mayıs ayında açık oturum, DOGE rakibi meme kripto para birimi shiba inu’nun (SHIB) ölümünü öngördü.

Finder’ın uzman panelinin dogecoin fiyat tahminleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Kevin Helms

Avusturya Ekonomisi talebesi olan Kevin, 2011 senesinde Bitcoin’i buldu ve o zamandan beri bir müjdeci oldu. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ tesirleri ve iktisat ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir