Coinbase CEO’su Brian Armstrong, “Kripto için ne kadar fazla düzenleme olursa, Coinbase için o denli iyi” diyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, 9 Ağustos’ta yapmış olduğu açıklamada, firmanın gelecek yıl ABD Birleşik Devletleri’nde “düzenleme için sağduyu çerçeveleri” görmeye istekli bulunduğunu söylemiş oldu.

Armstrong, geçtiğimiz yıl kripto düzenlemesi için “büyük ilerleme” kaydedildiğini ve “kripto için ne kadar oldukça düzenleme olursa, Coinbase için o denli iyi” bulunduğunu söylemiş oldu.

Coinbase kısa süre ilkin, menkul kıymet olarak kabul edilebilecek varlıklarla ilgili olarak SEC tarafınca gözden geçirildiğine dair bir bildirim aldı. Coinbase, yatırımcıların haiz oldukları varlıkların doğasını anlamalarına destek olan konuşmaları memnuniyetle karşıladığını belirttiğinden, kazanç çağrısı esnasında soruşturmaya değinildi.

Şirket, 9 Ağustos hissedarlarına yazdığı mektupta, kısa sürede SEC’e bir dilekçe verdiğini ve düzenleyiciden “kripto menkul kıymetler piyasalarının gelişmesine ve borcun tokenleştirilmesine ve piyasaların öz sermayesi.”

Coinbase ek olarak, “kripto için net bir düzenleyici rejim” oluşturan öteki yargı bölgeleriyle beraber Kripto Varlık Piyasaları (MiCA) teklifinde AB ile ilişki kurduğunu belirtti.

Ek olarak Armstrong, ayı piyasalarının, firmanın yeni kullanıcıları dahil etmeye odaklandığı bir boğa piyasası esnasında mümkün olmayan faaliyetlere odaklanmasına müsaade eden “temiz bir nefes” bulunduğunu belirtti. Ek olarak, bunun halka açık bir şirket olarak Coinbase için ilk kripto “düşüş döngüsü” bulunduğunu ve bundan dolayı bazı yatırımcıların kripto endüstrisinin döngüsel doğasına aşina olmayabileceğini yine doğruladı.

Davet üstüne Coinbase, uygun risk yönetimini sürdürmek için mevcut ayı döngüsü için 500 milyon dolarlık bir yitik için bütçe ayırdığını da doğruladı.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir