Coinbase, Ethereum Birleşmesi Esnasında ETH Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Duraklatacak

Mühim Çıkarımlar

Coinbase bugün ETH ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerinin bir tedbir olarak Ethereum Merge esnasında kısa bir süre duraklatılacağını duyurdu. Alım satım hizmetlerinin etkilenmemesi umut ediliyor. Ethereum Birleşmesi geçici olarak 15 Eylül olarak planlanıyor.

Bu makaleyi paylaş

Coinbase, Merge yükseltmesi esnasında ETH ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak duraklatacağını duyurdu. Müşteriler, Ethereum’un düşünce birliği mekanizması geçişi esnasında platformun tecim hizmetlerini kullanabilecekken, herhangi bir ETH yada ERC-20 jetonunu yatıramayacak yada çekemeyecekler.

Bir Tedbir

Coinbase, Ethereum Merge için fazlaca dikkatli bir halde hazırlanıyor.

Önde gelen kripto borsası Coinbase bugün bir blog yazısında, Ethereum’un 15 Eylül’de gerçekleşmesi planlanan Proof-of-Stake’e geçişi esnasında ETH ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini “kısa bir süre duraklatacağını” duyurdu. önlem amaçlıydı.

Ethereum, kripto topluluğunda halk dilinde “Birleştirme” olarak malum, oldukça beklenen bir vakada İş Kanıtı düşünce birliği mekanizmasından uzaklaşmaya hazırlanıyor. Öteki faydaların yanı sıra, Birleştirmenin Ethereum’un enerji tüketimini büyük seviyede azaltması ve ETH token emisyon oranını %90 oranında azaltması umut ediliyor.

Coinbase, kesinti süresinin, borsanın yükseltmenin sistemlerine sorunsuz bir halde yansımasını sağlamasına izin vereceğini belirtti. Coinbase kullanıcıları, borsanın durum sayfası ve resmi Twitter hesabı vesilesiyle para yatırma ve çekme işlemlerine devam etmeleri mevzusunda uyarılacaktır. Alım satım hizmetlerinin etkilenmemesi umut ediliyor.

Borsa, Birleştirmenin başarı göstermiş bir halde gerçekleştiği varsayıldığında, cüzdanın kendi kendine saklandığı için Coinbase Cüzdan kullanıcılarının operasyondan etkilenme olasılığının düşük bulunduğunu belirtti. Coinbase Commerce müşterileri ise geçici olarak yeni ödemeleri işleme koyamayacak.

Birleştirme sonrasında Coinbase müşterileri, stake edilen ETH bakiyelerini ETH2 kodu yerine ETH cüzdanlarında listelenmiş olarak bulacaklar. Stake edilmiş ETH ve stake edilmemiş ETH bakiyeleri hala ayrı tutulacak; borsa, stake edilen ETH’nin 2023’ün başlarına kadar unstaking için kullanılamayacağını belirtti.

Ethereum, geçen hafta Goerli kontrol ağında son Birleştirme testini başarıyla tamamladıktan kısa bir süre sonrasında 2.000 dolarlık fiyat işaretini kırdı. Buna karşın, Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin, Birleştirmenin hemen hemen “fiyatlandırılmadığını” ve yükseltme heyecanının sadece tamamlandıktan sonrasında hakikaten başlayacağını belirtti.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir