Coinbase, Ethereum Merge’deki kullanıcılar için planlar sunuyor

Eylül ortasında gerçekleşmesi beklenen Ethereum ana ağ birleştirmesiyle Coinbase, kullanıcı güvenliğini sağlamak için alacağı bazı önlemleri deklare etti.

Coinbase, blogunda yapmış olduğu bir duyuruda, birleştirme geçişinin sistemlerine yansımasını sağlamak için yeni Ethereum (ETH) ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak durduracağını deklare etti. Para yatırma ve çekme işlemlerinin yanıtına ilişkin resmi bir duyuru, Durum sayfalarında yapılacaktır.

Güvenlikten taviz vermeden, kullanıcılarımız için mümkün olan minimum sorunla Birleştirmeyi desteklemeyi amaçlıyoruz. Daha çok informasyon geldikçe Twitter ve Durum sayfamızda güncellemeler sağlamaya devam edeceğiz.

Birleşme, kripto ekonomisini her şekilde etkileyecek şekilde ayarlandı ve birleşmeden hiçbir ağın etkilenmesi beklenmese de, fena niyetli erkek oyuncular fırsattan en iyi şekilde yararlanmak isteyecekler. Mesela Coinbase, kullanıcılarını ETH’yi ETH2’ye yükseltmeyi vaat eden dolandırıcılara karşı uyardı. Ethereum Vakfı’nın dolandırıcılık uyarısına verdiği yanıta atıfta bulunan Coinbase, kullanıcılara yeni ETH tokenlerine geçmek için kullanıcı tarafında yapılacak hiçbir şey olmadığını hatırlattı.

Değişik Coinbase Müşterileri için birleştirme ne anlama geliyor?

Coinbase bloguna nazaran, birleşmeden etkilenecek başlıca Coinbase müşterileri Bulut Müşterileri, Coinbase Prime müşterileri ve Coinbase tecim müşterileridir.

Borsa, Prime müşterilerinin birleşme öncesinde yada esnasında herhangi bir para çekme işlemi başlatmaktan vazgeçmelerini tavsiye etti.

Bu tarihten ilkin yada Birleştirme tamamlandıktan sonrasında herhangi bir para çekme yada para yatırma işlemini başlatmanızı tavsiye ederiz. Bu süre zarfında müşterilerimize zamanlama ve SLA’lar hakkında hususi rehberlik sağlamak için geçişten ilkin belirli kurumsal satın alan iletişimleri yollayacağız.

Coinbase Bulut hizmetlerine bağlı blok zinciri geliştiricileri, birleştirmeden ilkin 10 dakikalık rutin bir yükseltme kesintisi yaşayacak. Ihtiyaç duyulan öteki bilgiler, zamanı ulaşınca geliştiricilere iletilecektir.

Alan kişi altyapısı, Birleştirme bloğu geçildiğinde oldukça azca yada asla kesinti yaşamamalı ve değişimler geriye dönük olarak uyumlu olacaktır. Alan kişi Başarısı ekibimiz, yükseltme süre çizelgeleri ve sizi Birleştirmeye hazırlamak için başka herhangi bir eylemin gerekip gerekmediği mevzusunda sizi bilgilendirmek için iletişime geçecektir.

Coinbase tecim kullanıcıları için, birleştirme tamamlanana kadar yeni ödemeler askıya alınacak ve İşlemdeki ödemeler de birleştirme sonrasına kadar duraklatılacaktır.

Coinbase daha ilkin Ethereum’un güvenilir tarafsızlığına inandığını söylemişti.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir