CoinFLEX, Kurtarma Maliyetleri Sebebiyle “Mühim” Personel Kesintileri Yapıyor

Mühim Çıkarımlar

CoinFLEX, bileşik varlığının dağıtım maliyetleri sebebiyle işgücünün bir kısmını işten çıkaracağını söylüyor. Önümüzdeki haftaya kadar şirket, CoinFLEX Composite’in ne kadarının her bir kullanıcıya borçlu olduğuna dair verilere haiz olmayı umuyor. CoinFLEX başlangıçta 23 Haziran’da kullanıcı para çekme işlemlerini askıya aldı ve 14 Temmuz’da kısmen tekrardan açıldı.

Bu makaleyi paylaş

CoinFLEX, iflastan kurtulmaya ve fonlarını çekemeyen kullanıcıları tazmin etmeye çalışırken ekibinin mühim bir bölümünü işten çıkaracağını duyurdu.

CoinFLEX Mühim İşten Çıkarmaları Duyurdu

CoinFLEX, işgücünün çoğunu azaltacağını söylüyor.

Şirket bugün, kurtarma planının maliyetinin, kısaca CoinFLEX Composite’in kullanıcı tabanına dağıtılmasının, “mühim” personel kesintileri gerektirdiğini deklare etti.

CoinFLEX ile bakiyesi olan kullanıcılara dağıtılacak olan bileşik, firmanın yeni Recovery Value USD jetonunu (rvUSD), uzun süredir devam eden FLEX Coin jetonunu (FLEX) ve firmanın kendi hisse senetlerini ihtiva eder.

“Bu [plan] Ne yazık ki, tüm departmanlarda ve coğrafyalarda mühim sayıda CoinFLEX ekibinden ayrılmak zorunda kaldığımız anlamına geliyor, ”diye yazdı şirket bugün blogunda.

CoinFLEX, kesintilerin verimli çalışmasına destek olacağını ekledi. Daha yüksek hacimler görürse büyüyebilir, sadece şirket kolayca ortaklık kurabileceği yada başka bir şirketten satın alma teklifini kabul edebileceği bir boyutta kalmayı hedefliyor.

Şirket, tam olarak kaç çalışanın özgür bırakılacağını söylemedi. Sadece, personel kesintilerinin ve personel dışı kesintilerin maliyet tabanını %50 ila %60 oranında azaltacağını söylemiş oldu.

Bugünkü güncellemede CoinFLEX, o sırada planla ilgili sayısal verilere haiz olmayı beklediği için bileşik dağıtım planını gelecek hafta oylamaya sunacağını da söylemiş oldu. Şirket, kullananların alması olası bileşik aralığını ve ek olarak düzgüsel dağılım aralığını belirliyor.

Bu veriler ek olarak, kilitli bakiyelerin kilitlenmemiş bakiyelere karşı ticaretini içeren kullanıcılara başka bir pazar sunmasına müsaade edecektir. Bu, anında likidite isteyen kullananların, fonlarını CoinFLEX ile tutmakla ilgilenen öteki müşterilere satış yapmalarını elde edecektir. Şirket gelecek hafta bu pazarı açmayı planlıyor.

CoinFLEX, 23 Haziran’da para çekme işlemlerini askıya aldı. 30 Haziran’da para çekme işlemlerini tekrardan açması bekleniyordu sadece sonuçta başarısız oldu.

14 Temmuz’da para çekme işlemlerini kısmen tekrardan açarak kullananların bakiyelerinin %10’una kadar para çekmelerine izin verdi. O vakit, yukarıdaki kurtarma planlarını araştırmaya başlamış olacağı doğrulandı.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir