“Oldukça Şaşırtıcı Nereden Başlayacağımı Bilmiyorum”: Hayes Mocks 3AC Röportajı

Mühim Çıkarımlar

Three Arrows Capital’in kurucu ortakları Su Zhu ve Kyle Davies, bugün Bloomberg ile yaptıkları bir röportajda firmalarının batkı etmesinden bu yana ilk kez konuştular. BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, röportaj esnasında çiftle dalga geçmek için Twitter’a gitti. 3AC benzer biçimde Hayes de, önümüzdeki beş yıl içinde 1 milyon dolarlık bir Bitcoin öngören yükseliş piyasasıyla tanınıyor.

Bu makaleyi paylaş

Hayes, 3AC’nin Terra’nın LUNA jetonundaki kayıpları hakkında “Teknik incelemeyi okumadım” dedi.

Arthur Hayes 3AC Çarptı

Crypto’nun en sevilen şakacılarından biri, Three Arrows Capital’in yönüne ok attı.

İflas eden hedge fonunun kurucu ortakları Su Zhu ve Kyle Davies bugün bir Bloomberg röportajında ​​sessizliklerini bozduktan sonrasında Arthur Hayes 3AC destanına ağırlık verdi.

BitMEX’in kurucu ortağı Cuma günü Twitter’da Bloomberg parçasına birlikte rol alan bir bağlantıyla “Bu yazı o denli şaşırtıcı ki nereden başlayacağımı bile bilmiyorum” dedi. Hemen sonra, Zhu ve Davies ile alay ediyor benzer biçimde görünen özelliğin birkaç alıntısını altını çizdi. “Sıradansınız. Heybetli değil, işe ve süper yatının demirlediği yat limanına bisikletiyle gidiyor, ”diye yazdı Zhu’nun abartılı bir yaşam tarzına öncülük ettiğini inkar eden bir ekran görüntüsünün yanında. “YALNIZCA 2 ev, kahretsin, onu Kampong aka Tanglin’de dolaşıyor.”

Zhu’nun 3AC’nin “Luna’nın birkaç gün içinde etkin sıfıra düşebileceğini fark etmediğini” söylediği bir alıntıyı vurgulayarak Hayes, firmanın yetersiz durum tespiti uygulamalarına ateş etti. “Teknik belge tisk tisk’i okumadım” diye yazdı. Zhu’nun 3AC krizinin geleneksel finans koruma fonu Uzun Vadeli Ana para Yönetimi’nin çöküşünü hatırlattığı iddiasına cevap olarak, Hayes bir kez daha Zhu ve Davies, Bloomberg’e verdikleri yanıtlar üstüne. “Bu olabilirken #LTCM’nin kripto versiyonu, söz mevzusu hedge fonunun kurucuları asla bu şekilde bir röportaj vermedi ”dedi. Hayes saldırısını, 3AC çöküşünden meydana gelen serpinti esnasında Zhu’ya atfedilen sözde bir alıntıyı başka sözcüklerle ifade ederek tamamladı: “Borç verene 1 $BTC borçluysanız bu sizin sorununuzdur, borç verene 10.000 $BTC borçluysanız bu onların sorunudur.”

3AC sıcak suya indi ve son haftalarda tasfiyecilerden kaçtığı tasfiye memurlarıyla karşı karşıya kalırken, Hayes’in kendisi uzaydaki en temiz sicile haiz değil. Mayıs ayında, BitMEX’in kara para aklamayı engelleyemediği için iki yıl denetimli serbestlik ve altı ay ev hapsine mahkum edildi. 3AC benzer biçimde Hayes de, kısmen Bitcoin ve Ethereum benzer biçimde varlıklar için yapmış olduğu yürekli fiyat tahminleri yardımıyla, seneler içinde kripto sahnesinde bir kült figür haline geldi. Unutulmaz bir halde, Bitcoin’in Nisan Orta tarihindeki bir yazısında üç ila beş yıl içinde 1 milyon dolara ulaşabileceğini ve merkez bankacılarının getiri eğrisi denetim önlemleri getireceğini ve önümüzdeki dönemde sözde bir “Kıyamet Döngüsü”ne niçin olacağını savunarak bu ayın başlarında hedefini ikiye katladığını söylemiş oldu. hangi fiat para birimleri çöküyor ve kripto gelişiyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir