“Daha Ucuz Ethereum” ETC, Birleşme Eve Doğruca Girerken Yükseliyor

Mühim Çıkarımlar

Ethereum Classic %11,5 arttı. Ethereum’un Proof-of-Stake güncellemesi yaklaştıkça “ucuz Ethereum” yükseliyor. Ethereum madencileri de Ethereum Classic’e akın etti ve hash oranını tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkardı.

Bu makaleyi paylaş

ETC ve ETH Pazartesi günü sırasıyla %11.5 ve %1 arttı.

Merge Hype’da Ethereum Classic Rallileri

Ethereum Classic, Ethereum’un dönüm noktası olan “Birleştirme” etkinliği beklentisinden yararlanıyor.

ETC Pazartesi günü %11.5 ralli yapmış oldu ve basın zamanında 32.12$’dan 36.10$’a terfi etti. Ethereum çatalı daha ilkin 30.90 ile 33.90 dolar içinde değişiyordu. CoinGecko verilerine nazaran, ETC tecim hacimleri son 24 saat içinde 265 milyon dolardan 1,1 milyar dolara terfi etti ve kırılmanın devam edebileceğini ima etti.

Ethereum Classic’in yükselişinin arkasında net bir sürücü olmasa da, Ethereum’un yaklaşmakta olan Proof-of-Stake yükseltmesinden faydalanıyor olması muhtemeldir. Ethereum meraklıları tarafınca “Birleştirme” olarak adlandırılan, merakla beklenen etkinlik, iki numaralı kripto para biriminin Proof-of-Work konsensüs mekanizmasını Proof-of-Stake lehine terk ettiğini görecek. Şu anda 15 Eylül için planlanan Birleşmenin ETH ihracını %90 oranında azaltması ve ağı %99,9 daha enerji verimli hale getirmesi planlanıyor.

Birleşmeden etkilenecek ana varlık ETH de Pazartesi günü tırmandı. Kabaca %1 artışla, basın zamanında 1.582 dolardan işlem görüyor. ETH, etkinlik öncesinde yaz süresince bir artış yaşarken, ETC de yeni bir ilgi dalgası görmüş oldu. ETH’den değişik olarak, ETC ek olarak token başına fiyat ETH’den daha düşük olduğundan “birim yanlılığına” niçin olur. Bu, piyasa katılımcılarının bir varlığın toplam kıymetini belirleyen piyasa kıymeti için faktoring yapmadan bir varlığı satın almasına yol açabilir (Bitcoin, kriptonun en yüksek piyasa değerine haizdir, peşinden Ethereum vb.). Elon Musk’ın tekrarlanan onaylarının yanı sıra, Dogecoin’in DOGE’sinin 2021’de bir sentin kesirlerinden 0,73 dolara yükselmesine destek olan şey birim yanlılığıdır. Ethereum ve Ethereum Classic durumunda, bir ETH 1.582 dolar değerinde olduğundan, ETC kimi zaman “daha ucuz bir Ethereum” olarak algılanır. ”

Ek olarak, Birleştirmenin peşinden Ethereum madencilerinin modasının geçeceğini ve birçoğunun Ethereum Classic’in Proof-of-Work ağına akın etmesine yol açacağını belirtmekte yarar var. Pazar Haziran sonunda dibe vurduğundan, ağın hash oranı iki katından fazla arttı ve Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan saniyede 47 terahash (th/s) yayınladı. Bu, ağın artık asla olmadığı kadar güvenli olduğu anlamına gelir.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH, ETC ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir