Darphane Quik․com’da Yayınlanıyor – Sponsorlu Bitcoin Haberleri

sponsorlu

Kullanıcılara blok zinciri teknolojisi vasıtasıyla merkezi olmayan varlık sahipliği ve meşru iyelik elde eden “NFT’ler” terimini artık hepimiz biliyor. Benzer şekilde, NFT alan adları şu anda kullanıcılara iyelik hakları verme mevzusunda benzer bir yaklaşımla trend oluyor, sadece fark şu ki bu NFT alan adları bir varlık olarak saklanabilir, merkezi olmayan bir internet sayfasını barındırmak için kullanılabilir ve hatta onları insan yapmak için ağır dijital cüzdan adreslerini değiştirebilir. -okunabilir. Quik.com, kullananların ilk NFT alan adlarını basmasının yolunu açıyor.

Quik.com’u Şimdi Ziyaret Edin.

Kullanıcılar, Quik.com vasıtasıyla .metaverse tesir alanları, .web3 tesir alanları ve .vr tesir alanları dahil olmak suretiyle çeşitli üst düzey tesir alanları (TLD’ler) arasından seçim yaparak geleceğin web’inde bir varlık oluşturabilir. Gerçek dünya ile sanal dünya arasındaki boşluk, teknoloji hızlandıkça ve süre geçtikçe yavaş yavaş kapanıyor.

Bu daralan boşlukla beraber, 2020 yılına kadar dünya nüfusunun %40’ının pratikte metaverse’de etken olacağı tahmin ediliyor. Kullananların ek olarak sanal dünyada varlıklarını kurmaları ve kimliklerini oluşturmaları gerekecek ve kullanıcılar, merkezi olmayan kimliklerini NFT alanlarını kullanarak barındırabilecekler.

Quik.com’u Şimdi Ziyaret Edin.

Merkezi olmayan web3 teknolojisinin ve blok zinciri temelli uygulamaların temelleri, kullanıcıları güvenli bir web deneyimi ve üçüncü taraf müdahalesini engellemiş olan ve hatta merkezi kuruluşların kullanıcı verilerini dağıtma şeklini ortadan kaldıran güvenli bir web deneyimi ve uygulama deneyimiyle destek sunar. arar. Kullanıcılar bile bu merkezi olmayan web yardımıyla verilerin dağıtımı, içeriğin optimizasyonu ve hatta yeni içeriğin yüklenmesi üstünde güce haizdir.

NFT alanları ve Metaverse ile korelasyonları nedir?

Meta veri deposu, web3, sanal gerçeklik ve öteki mühim kaynaklar benzer biçimde gelişmekte olan teknolojilere temel erişim, NFT tesir alanları aracılığıyladır. Quik ekosistemi, kullanıcıları bu popüler NFT TLD’lerle desteklemek suretiyle tasarlanmıştır, böylece yalnız bir kurum değil, hem de ilgili ve ilgi çekici bir kurum da geliştirebilirler.

Metaverse, insanların gerçeklikten kaçabilecekleri sanal bir aden inşa etmelerini ve fizyolojik dünya ile gerçek zamanlı olarak işleyen sanal bir dünyada kendilerini kurmalarını mümkün kıldı. Kullanıcılar artık NFT tesir alanlarını meta veri deposu özelliklerine bağlama seçeneğine haizdir; bu, hem meta veri deposunu hem de merkezi olmayan web3’ü ve ek olarak kullananların meta veri deposu özelliklerini iyileştirecektir.

Quik.com tarafınca sunulan .metaverse NFT tesir alanıyla, kullanıcılar metaverse web sayfalarını yada internet sayfalarını barındırabilir ve metaverse cüzdanlarını değiştirebilir. Ortaya çıkan metaverse tarafınca sunulan olanaklar, büyük yatırım fırsatları arayan büyük yatırımcıları çekmenin yanı sıra, sanal gerçeklik kulaklıkları ve metaverse eğitimi, partiler ve hatta metaverse ofis kültürü elde eden metaverse varlıkları benzer biçimde yatırımlar yöntemiyle büyüyen işletmeler ve hatta kişisel deneyimler için bir kaynak olarak hizmet ediyor.

Kullananların tercihleri, 2B sürükleyici bir deneyimden, gerçeğe yakın bir kaçış elde eden ve hem de kullananların gerçek dünyadan mühim stresle başa çıkmalarına ve bir stres olarak çalışmasına destek olabilen, metaverse’nin 3B sanal yaşamına mühim seviyede değişti. buster

NFT tesir alanları ve Web3 teknolojisi

Web2’den web3’e organik geçiş, teknoloji odaklı işletmeler ve topluluklar için çeşitli fırsatların yanı sıra teknoloji uzmanları için sıcak bir mevzu haline geldi. Kullananların içeriklerini, kimliklerini ve verilerini yönetmelerine olanak tanıyan kullanıcı odaklı sistemler ve uygulamalar, bu merkezi olmayan ilerlemenin ana vurgusudur.

Geleneksel TLD’ler like.com ve.gov çevrimiçi ortamda oldukca fazla ilgi çekmiş olsa da, alan yönetiminden görevli merkezi bir kurum olan ICANN, bu alan adlarını denetim eder ve yönetir.

Teknik olarak bu alan adlarının gerçek sahipleri olmasalar da, bu alan adlarının kullanıcıları, alan adını ve internet sayfasını kullanma yetkisine haiz kişilerdir. Hangi içeriğin yayınlanacağına merkezi otorite karar verilmiş olduğu ve istediği takdirde herhangi bir içinde ne olduğu yada kullanıcıyı kaldırma yetkisine haiz olduğundan, kullananların edinmiş olduğu bu alan adları teknik olarak merkezileştirilmiş mülklerdir.

Bunun sebebi, merkezi web2’nin ticari kullanıcılardan oldukca işletmelere odaklanmış olmasıdır. Merkezi otorite bir kez karar verdiğinde, kullanıcılar artık hesaplarına ve hatta içeriğe erişemeyecek.

Merkezi olmayan NFT tesir alanları, bu merkezi tesir alanlarının ve yetkililerin tam antitezidir ve onları birbirinden ayıran ayırt edici özellik, kullanıcı odaklı olmaları ve daha oldukca kullanıcı tercihi ve kullanıcı gizliliğine odaklanmalarıdır.

Quik.com nedir?

Quik.com, kullanıcılara web3, metaverse, sanal gerçeklik ve dijital deneyimler oluşturmaları için mühim TLD’ler elde eden, her sektöre gore ayarlanan ve kullanıcılara verileri üstünde denetim ve güvenli bir merkezi olmayan web elde eden blok zinciri odaklı bir teknoloji sunan bir P2P NFT tesir alanı pazarıdır. tecrübe.

Quik ekosistemi, kullananların öteki kullanıcılarla etkileşime girmesine ve yazışma kurmasına ve ek olarak edindikleri NFT alanlarını bulmasına ve ek olarak kullanıcılara NFT’ye haiz kullananların bir listesini elde eden bir takip kaydı kullanarak bu alan adlarını takas etmesine, ticaretini yapmasına, satmasına ve hatta satın almasına olanak tanır. Kullananların NFT alan adlarını seçmelerini kolaylaştırmak için kullanılabilir alan adlarının filtrelerinin yanı sıra alan adları.

Bu alan adlarının kullanıcılara sağlamış olduğu temel yarar, kopyalanamaz olmalarıdır. Tesir alanı kaydı, müşterilere öteki kullananların satın almış olduğu tesir alanlarının bir listesini sağlar, sadece bu tesir alanları blok zinciri teknolojisini kullandığından, bu tarz şeyleri çoğaltmak imkansızdır.

Kullanıcılar, halihazırda başka bir kullanıcı tarafınca basılmış belirli bir tesir alanını elde etmek için öteki kullanıcılarla yazışma kurmalarını elde eden pazar yeri fırsatından yararlanabilir.

Quik.com’daki TLD’ler Açıklandı:

.sanal evren

.web3

.vr

.BEN

.Zincir

.adres

.köpek

.şib

.btc

.sıkılmış

Bu hızla gelişen teknoloji türleri, teknoloji topluluğu içinde devamlı coşku yaratırken, bu NFT alan adları, kullananların dijital gelişmelerini birbirine bağlamasına, bu endüstrileri sunmasına ve hatta portföylerini yenilemesine olanak tanıyarak onlara benzersiz bir tecrübe sunar.

Quik.com’da NFT alan adlarının avantajları

Quik.com NFT alan adları, kullananların merkezi olmayan bir tecrübe yaşamalarına ve hatta gelecek için mühim bir potansiyele haiz sanal bir dünyaya ve her şeyin dijital olduğu bir dünyaya doğru web ile beraber ilerlemelerine olanak tanıyan mühim avantajlara haizdir.

Ana pozitif yanları, kullananların bir web sitesinin haiz olduğu içinde ne olduğu temsil eden tercih ettikleri NFT alan adlarıyla merkezi olmayan internet sayfalarını barındırmalarına olanak sağlamasıdır. Bu, Quik.com NFT tesir alanı web sitenize entegre edildiğinden, seyircilere web sitesinin içeriğine dair net bir fotoğraf veren teknolojiyle ilgili bir deneyimle sonuçlanır.

Bir diğeri, kullananların uzun cüzdan adreslerini insan tarafınca okunabilir adlara dönüştürmek için NFT alanlarını kullanabilmeleridir, bu da sonunda değişiklik işlemlerini basitleştirecek ve kopyala/yapıştır yöntemine güvenmek yerine dijital cüzdanınızı hatırlamayı daha da kolaylaştıracaktır.

Yakında Quik.com, kullananların gayrimenkul satın alabilecekleri, reklam yapabilecekleri ve hatta fizyolojik dünyaya benzer bir halde iş yapabilecekleri metaversesi The Goodplace’i piyasaya sürecek.

Quik.com’un sahipleri, yaklaşmakta olan meta veri deposu projesinden kuşkusuz büyük seviyede faydalanacak ve öteki kullanıcılar eninde sonunda meta veri deposu varlıklarını ve mülklerini Quik.com’da sunulan meta veri deposu NFT alanına bağlayabilecek ve bu da mülkünüzü ve sanal pazaryerini mühim seviyede iyileştirecek. tecrübe.

Quik.com’u Şimdi Ziyaret Edin

Quik’in telgraf grubuna katılın – https://t.me/quikcom

Quik’i CMC’de takip edin – https://coinmarketcap.com/currencies/quik

Web5 başlangıcı hakkında daha çok data edinin – https://fifthweb.com

Quik’i Instagram’da takip edin – https://www.instagram.com/quikdotcom/

Daha çok Metaverse Haberini okuyun – https://metatelegraph.com

Quik’i Twitter’da takip edin – https://twitter.com/quikdotcom

Bu sponsorlu bir gönderidir. Hedef kitlemize iyi mi ulaşacağınızı buradan öğrenin. Aşağıdaki yasal uyarıyı okuyun.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir