DeFi Tokens Lido, Synthetix Rally as Crypto Markets Sideways Ticareti

Daha geniş kripto piyasası Çarşamba sabahı yatay hareket ederken, birkaç merkezi olmayan finans (DeFi) tokeni, paketin geri kalanından büyük bir farkla daha iyi performans gösteriyor.

Bunlara, gün içinde %17,6 artan likit stake platformu Lido Finance’in arkasındaki mahalli token olan LDO dahildir.

CoinMarketCap’e bakılırsa LDO, Salı gecesi 2,45$’lık bir günlük zirveye ulaştı sadece basın saatine bakılırsa 2,30$’a düştü.

Tokenin son fiyat hareketi de multi-milyon dolarlık Solana soygununun ortasında geliyor. Lido Finance, yeni Lido düğümlerini Solana bahis ekosistemine yerleştirmenin ne kadar kolay olacağını belirlemek için “minik bir katılım turuna pilotluk yaptığını” duyurdu.

Solana ekosistemindeki doğrulayıcı işe alım fırsatlarını genişletmek amacıyla Lido, bilhassa şu anda ana ağ düğümleri çalıştırmayan operatörler için Lido on Solana için minik bir ilk katılım turu düzenliyor.

Daha çok detay için: https://t.co/VAayts9PV

– Lido (@LidoFinance) 2 Ağustos 2022

Lido şu anda, DefiLlama’ya bakılırsa protokolde yer edinen 7.11 milyar dolarlık kullanıcı fonu ile MakerDAO’nun arkasındaki toplam kıymet kilitli (TVL) açısından ikinci en büyük DeFi projesidir.

DeFi jetonları uçuşa geçiyor

Bileşik oluşturma platformu Synthetix’e güç veren SNX, günün fiyatında %14,2’lik bir artışla yakından takip ediyor. CoinMarketCap verilerine bakılırsa, SNX Salı günü de pozitif yönde fiyat hareketi yaşadı ve yazı yazarken 3.89$’a geri dönmeden ilkin 4.11$’a terfi etti.

DeFi alanındaki öteki kayda kıymet kazançlar içinde, geçen gün %11,1 artan Thorchain RUNE, merkezi olmayan borsa Uniswap’ı destekleyen token UNI (%8,3 artış) ve Curve Finance’in yönetişim tokeni CRV (geçen yıla bakılırsa %10,9 artış) yer ediniyor. aralık).

Başka yerlerde, endüstrinin kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), gün içinde mütevazı bir %2,2 artışla şu anda 23,345 dolardan el değiştiriyor.

Ethereum (ETH) fiyatı aynı dönemde %5 arttı ve varlık alım satımı gösterim saatine bakılırsa 1.657 dolardan gerçekleşti.

mesuliyet reddi

Yazar tarafınca anlatılan görüşler ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım yada öteki tavsiye durumunda değildir.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir