DeFi’yi SocialFi’ye dönüştürme misyonuyla iç içe

Izahat: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan ilkin daha çok araştırma yapmalıdır. Daha çok data edin >

Kullanıcıları katı kripto fanatiklerine indirgeyen, anlaşılması zor bir kullanıcı deneyimi, birçoğunu hariç tutan yüksek ücretler, hızlandırılmış tasfiyelere neden olan korkulu bir teknik rehberlik eksikliği ve kullanıcıları daha fazlasını paylaşmaya teşvik etmek için topluluk odaklı mekanizmaların yokluğu – DeFi, kitlesel evlat edinme hayalini gerçeğe dönüştürmeden ilkin yapılacak oldukça iş var.

Gene de ümit ölmedi – bir tek birazcık zorlamaya ihtiyacı var.

Erişilebilirlik anahtardır

DeFi, yeni zirveler kırmak istiyorsa itimat verici bir yer haline gelmelidir.

Nested, DeFi’yi toplumsal hale getirerek ve CeFi kullanıcıları için erişilebilir hale getirerek temelden devrim yaratmayı amaçlayan bir toplumsal tecim platformudur. Bu anlamda Nested, dünyaya kripto yatırımı açmak için SocialFi’de çığır açıyor.

Fazlaca zincirli ve ölçeklendirmek için oluşturulmuş Nested, web 3 gürültüsünü azaltan, yeni başlayanlar için teknik özellikleri evcilleştiren toplumsal özellikler getiren ve bilgili tüccarların bilgilerinden para kazanmalarını elde eden bir çözüm tatbik eden sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar – tüm bu tarz şeyleri bir arada birkaç protokolü bir araya getirirken tek platform.

Nested kullanıcıları için birden fazla ağ mevcut

Bu platform, kullananların, portföy başına on iki adede kadar jetondan oluşan seçilmiş bir diziyi yansıtan, değiştirilemez jetonlarla (NFT’ler) sarılmış finansal portföyler – ‘İç içe portföyler’ – oluşturmalarına olanak tanır.

Kullanıcılar ondan sonra bu portföyleri özgürce yönetebilir, dostlarıyla paylaşabilir ve hatta öteki kullananların stratejilerini kopyalayabilir.

Nested, DeFi’ye yeni başlayanların aradıkları şeye karşılık gelen stratejileri kopyalamasına olanak tanırken, topluluk liderleri benzer biçimde daha deneyimli DeFi tüccarlarına portföylerinden biri her kopyalandığında telif tutarı kazanma ve sorunsuz bir varlık yönetimi deneyiminin keyfini çıkarma fırsatı verir.

Firmanın çözümü, işlem ücretlerini azaltan ve yönetimi kolaylaştıran NFT teknolojisinin kullanımı yardımıyla kripto yatırımını daha kolay, daha toplumsal, oldukça yönlü ve uygun maliyetli hale getiriyor – on iki adede kadar varlık için ihtiyaç duyulan tek bir işlemle.

Ek olarak, Web 3.0’da karşılıklı desteğin neredeyse tamamen yokluğu, eşler arası fikri üstüne inşa edilmiş olduğu göz önüne alındığında ironiktir. Birçok insanoğlunun vazgeçmesine niçin oldu.

Kullananların birbirlerinden faydalanabilmeleri için toplumsal bir boyut getirmek, riskleri azaltmanın bir yoludur.

Bundan dolayı Nested’in çözümü, DeFi’nin CeFi kullanıcılarına erişilebilirliğini çoğaltmak için toplumsal medya ve kripto ticaretinin kavşağında yer ediniyor.

DeFi’yi sosyalleştiren, kullanımı kolay ve hepsi bir arada bir platform vasıtasıyla eşler arası rehberlik, çaylak tüccarlar için riskleri hakikaten azaltmak ve marjinal olarak belirsiz bir deneyimi daha hoş bir ana akım haline getirmek için noksan unsurdur – SocialFi’de iyi

gel daha fazlasını öğren

yuvalanmış seyyah

ilerleme, mükemmellik değil

Nested, kitlelere ulaşmadan ilkin CeFi kullanıcılarını alıştıklarına bakılırsa en iyi merkezi olmayan alternatif olduğuna ikna etmesi icap ettiğinin bilincindedir.

Bu amaçla Nested, DeFi’nin avantajlarını sunarken CeFi’ninkilere rakip olacak bir mobil uygulama geliştiriyor – esasen her iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor.

CeFi kullanıcıları, süratli banka kartı para yatırma ve hatta SEPA transferleri yöntemiyle yatırımı kolaylaştıran onramp ve offframp çözümlerini sorunsuz hale getirmeye alışkındır. Nested, DeFi yatırımını basitleştirmek için bu yaklaşımla uyum sağlamayı amaçlıyor.

Hedeflerimizden biri Metamask’ı soyutlamak ve bir tohum cümlesi fikrini geçmişin bir fikri haline getirmektir. Kullanıcılar, herhangi birinin Uber hesabı oluştururken yapmış olduğu benzer biçimde derhal bir profil ve portföy oluşturabilmelidir.

Bu, kısmen, çözümümüzün içinde Magic Bağlantı benzer biçimde çekirdeksiz ve gözetimsiz bir çözümün üstüne bir cüzdan oluşturarak mümkün olacaktır.

Tamamı, kullanıcılarımıza Binance yada Coinbase benzer biçimde açık ve kapalı süreçlerin yanı sıra kimlik doğrulamayı kolaylaştıran yeni portföy ve cüzdan yönetimi özellikleri elde edecektir.

Son olarak, bir DeFi yerlisi olmak, çoğu zaman tecim yapmak için zincirler içinde manuel olarak geçiş yapmak zorunda kalmasına niçin olur. Sadece bu, rahat bir kullanıcı deneyimi sağlamaz.

Bundan dolayı Nested, teknoloji yeterince olgunlaştığında ve daha uygulanabilir hale vardığında 2023’ün sonuna kadar zincirler arası olmayı planlıyor.

Ayrıca, Nested’in rakiplerine karşı kendisini öne çıkaran birçok pozitif yanları var. Yenilikçi toplumsal odağı ve NFT teknolojisinin kullanımı, merkezi olmayan ve çeşitli protokolleri bir araya getirmesi gerçeğiyle birleştiğinde, hepsini en iyi koşucu yapar.

Nested, platformun vizyonuna ve ekibin başarmaya çalmış olduğu şeye inanan Alan Howard, CMT Digital, Jump ve Republic Capital benzer biçimde kripto dünyasının en önde gelen aktörlerinden bazıları tarafınca destekleniyor.

#FromCeFiToDeFI

Portföyünüzü şimdi oluşturun

Nested’in resmi bağlantıları:

Gösterilen: DeFi, Sponsorlu

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir