DeHub, Yeni 1 Milyon Dolarlık NFT Çekilişini Açıklayarak Tarih Yazdı – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Enflasyon arttıkça ve fırsatlar azalmaya başladıkça, tüm dünyada giderek artan sayıda insan tek kaçış yolu olarak çekilişlere, piyangolara ve öteki kumar girişimlerine yöneliyor. Problem şu ki, piyasadaki herhangi birinin meşru bulunduğunu şüpheye yer bırakmayacak şekilde kanıtlamanın bir yolu yok. Bir çekiliş, kazanan yada kazananların bir ödül almasıyla, bir yada daha çok rastgele çekilen, numaralı biletleri satarak para toplama yöntemidir. Bu yüzden, DeHub kısa süre ilkin, dünyanın ilk milyon dolarlık NFT çekilişi vasıtasıyla Chainlink VRF (Doğrulanabilir Rastgele İşlev) kullanan zincir üstünde, kanıtlanabilir şekilde adil bir NFT çekiliş protokolü oluşturduklarını ve başlattıklarını duyurdu. Oyuncular sonunda hak ettikleri şeffaflığı elde etmekle kalmaz, ‘NFtickets’i yitirmek bile DeHub’ın d’apps’lerine yarar ve erişim sağlar.

DeHub’ın çekilişi hakkında bilinmesi ihtiyaç duyulan ne var?

Çekilişe katılmak yalnızca 11 ABD Doları (BUSD) tutarındadır ve iştirakçilerin Birleşik Krallık’ta 1 milyon ABD Doları (yada durağan(durgun) para cinsinden eşdeğeri) bir ev kazanma şansı vardır. Bu aslına bakarsak dünyanın blok zinciri teknolojisine dayalı ilk ev çekilişidir, bu da kanıtlanabilir şekilde adil, doğrulanabilir ve saydam olduğu anlamına gelir. Bu önemlidir bu sebeple bir çok süre çekilişlerin büyük çoğunluğu ve öteki ödül çekilişi türleri vakalar sahtekarlığa dönüşür ve katılımcılar çoğu zaman paralarını kaybeder ve bir çok da paralarını geri alamaz. Raffal.com, son 18 ayda 65 ev çekilişinde 3.5 milyonun üstünde bilet sattığını, sadece yalnız 17 el değiştirdiğini bildirdi. Şimdiye kadar, DeHub, çekilişe katılan ilk ev için 100’den fazla ‘NFTickets’ sattı ve bu, ekibin şu anda direkt tasfiyeler kanalıyla ana para yaratma sürecinde olduğu ve kanıtlanabilir bir halde öncülük etmiş olduğu 8 haneli bir gayrimenkul portföyünün parçası. adil ve rastgele çekilişler.

Çekiliş niçin önemlidir?

Her yıl Birleşik Krallık’ta milyonlarca şahıs çekiliş dolandırıcılığının kurbanı oluyor. En savunmasız olanları avlayan, düzenlenmemiş bir endüstridir. Enflasyon, işçileri ve orta sınıfları daha da yoksullaştırdıkça, giderek artan sayıda insanoğlunun, mevcut mali durumlarından başka bir çıkış yolu göremeyebilecekleri için çaresizlikten bu çekilişlere başvurmaktan başka seçeneği kalmayacak. Sadece aslolan sorun, bir çekilişin adil ve güvenilir bulunduğunu kanıtlamanın bir yolu olmamasıdır. Daha da kötüsü, Birleşik Krallık hükümeti çekilişleri düzenlemiyor ve kripto ve blok zinciri endüstrisinde en iyi sicile haiz değil. DeHub, yalnızca karlı değil, bununla birlikte güvenilir ve güvenilir bir çekilişe açık bir gereksinim bulunduğunu fark etti. DeHub, NFT’leri ve Chainlink’in doğrulanmış rastgele işlevini kullanarak 1 milyon dolarlık zincir içi çekilişe ev sahipliği yaparak, bununla birlikte dünyadaki büyük bir problemi çözerken bununla birlikte sektöre yeni bir nefes getiriyor ve blok zincir teknolojisi ve NFT’ler için yenilikçi bir kullanım örneği sağlıyor.

DeHub hakkında

DeHub, blockchain endüstrisinin önde gelen eğlence ve yaşam seçimi merkezi olmaya iş yapmaktadır. DeHub, kullanıcı deneyimini devamlı olarak iyileştirmek ve oldukca çeşitli değişik sadece birbiriyle ilişkili alanlarda gelişmiş koruma sağlamak için gerçek dünya blok zinciri entegrasyonları oluşturarak, yaşamların önemini vurgularken küresel olarak gelişen gerçek dünya entegrasyonları oluşturmak için blok zincir teknolojisinden yararlanıyor. teknoloji. Platformun mahalli jetonu $DEHUB, oyun salonları yada bahis şeklinde d’app özelliklerine erişmek, mevcut içinde ne olduğu seyretmek ve içerik finansmanına oy vermek, sıkıdüzen direnci akış d’dapp’lerinde yenilemeler ve iptaller şeklinde çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Kullanıcılar ek olarak, tümü güvenli ve NFT olarak takas edilebilir bir takım ürün elde etmek için belirteci yada herhangi bir uyumlu durağan(durgun) para birimini DeHub’ın dünyalar arası dijital ve fizyolojik pazarı vasıtasıyla harcayabilir. Ek olarak, DeHub beta ve alfa merkezi olmayan uygulamaları (dApps) geliştirmeye devam ettikçe eklenecek daha çok yöntem ile beraber, sadece bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle, platform genelinde oynama, seyretme, ortak airdrop’ları, katılım ve stake etme dahil olmak suretiyle birden fazla kazanma yolu vardır.

Daha çok data ve tertipli güncellemeler için DeHub’ın resmi internet sayfasına ve Twitter, Telegram ve Discord kanallarına göz atmayı ihmal etmeyin.

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir