Dijital Kimlik Başlangıç ​​Durdurulamaz Tesir Alanları, Pantera Capital’in Önderliğindeki A Serisinde 65 Milyon Doları Güvence Altına Aldı – Bitcoin Haberleri

Çarşamba günü, Web3 dijital kimlik platformu Unstoppable Domains, firmanın Pantera Capital liderliğindeki A Serisi finansman turunda 65 milyon dolarlık finansman sağladığını duyurdu. Son olarak finansman, Durdurulamaz Tesir Alanlarına 1 milyar dolarlık bir değerleme vererek blok zincirini tek boynuzlu at statüsüne yükseltiyor.

Durdurulamaz Alan Adları, 65 Milyon Dolar Yükselen Kripto Tekboynuzlarının Büyüyen Listesine Katıldı

2,5 milyondan fazla misilsiz token (NFT) alan adı gösteren Unstoppable Domains, 1 milyar dolarlık bir değerlemeyle A Serisi finansman turunda 65 milyon doları kapattığını deklare etti. A Serisi, bir takım stratejik yatırımcı tarafınca desteklendi ve Pantera Capital tarafınca yönetildi.

Pantera Capital ile beraber katılan yatırımcılar içinde Mayfield, Gaingels, Alchemy Ventures, Redbeard Ventures, Spartan Group, OKG Investments, Polygon, Coindcx, Coingecko, We3 sendikası, Rainfall Capital, Broadhaven, EI Ventures, Hardyaka ve Alt Tab Capital içeriyor. Önceki Durdurulamaz Tesir Alanları yatırımcıları, Boost VC ve Draper Associates’i ihtiva eder.

Durdurulamaz Tesir Alanları 2018 senesinde kuruldu ve 2,5 milyon NFT tesir alanı 150’den fazla Web3 uygulamasına erişmek için kullanılabilir. NFT alan adları, uzun alfasayısal kripto adreslerini insan tarafınca okunabilir adlarla değişiklik yapmak içindir. 80’den fazla kripto cüzdan ve değişiklik platformu firmanın teknolojisini destekliyor. Ek olarak, Moonpay, Blockchain.com ve Polygon şeklinde kripto firmaları, başlangıç ​​tarafınca hazırlanmış dijital kimlik teknolojisinden yararlanıyor.

Unstoppable Domains’in kurucusu ve CEO’su Matthew Gould, Bitcoin.com News’e gönderilen bir açıklamada, “Firmalar oldukça uzun süredir insanların dijital kimliklerini denetim ediyor ve Unstoppable Domains bu gücü insanların ellerine geri veriyor” dedi. “Dijital iktisat hayatımızın daha büyük bir parçası haline geldikçe, insanların internette kendi kimliklerine haiz olma zamanı geldi.”

‘Kripto Kışı’na Karşın Blockchain Endüstrisindeki Ana para Artışları Startupları Güçlendirmeye Devam Ediyor

Durdurulamaz Alan Adları A Serisi, sert “kripto kışı” esnasında son birkaç ayda bir takım finansman turunu ve ana para artışını takip ediyor. Geçen ay Felix Capital, Web3 teknolojilerini büyütmek için 600 milyon dolar topladı ve aynı hafta içinde Solana Ventures da Web3’e 100 milyon dolar ayırdı. Brave Group Inc., Haziran sonunda 10 milyon dolar topladı ve NFT tabanlı başlangıç ​​Cryptoys 23 milyon dolar sağlamış oldu. Geçen hafta, fintech ve ödeme işlemcisi Zebedee, stratejik yatırımcılardan 35 milyon dolar topladı.

Unstoppable Domains, Forbes tarafınca ABD’nın “En İyi Başlangıç ​​İşverenlerinden” biri seçildi ve şirket tamamen uzak bir şirket. Pantera Capital’in ortaklarından Paul Veradittakit, girişimin NFT alan teknolojisinin yeni bir dijital kimlik çağını tanımlayacağına inanıyor. Verradittakit Çarşamba günü yapmış olduğu açıklamada, “Durdurulamaz Tesir Alanları, bildiğimiz şekliyle interneti değiştirecek yeni bir merkezi olmayan kimlik kategorisini hızla tanımlıyor” dedi. Matt’i ve bu vizyonu gerçeğe dönüştüren ekibin geri kalanını desteklemekten gurur duyuyoruz.”

Bu hikayedeki etiketler

Alchemy Ventures, Brave Group Inc, Broadhaven, ana para artırımları, Coindcx, CoinGecko, Crypto Winter, kriptolar, EI Ventures, Felix Capital, fonlama turları, Gaingels, Hardyaka, Matthew Gould, Mayfield, OKG Investments, Pantera Capital, Paul Veradittakit, Polygon, Rainfall Capital, Redbeard Ventures, Series A, Solana Ventures, Spartan Group, We3 sendikası, Zebedee

A Serisi finansman turunda 65 milyon dolar toplayan Durdurulamaz Tesir Alanları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir